همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ارزون ترین جا که اکانت لایو میده کجاست ؟؟؟؟؟؟
جاهایی که دارن رو میدونم من ارزون ترینشو میخوام

باید سوال کنید ببینید کجا ارزون تر از همه میده.
اگر کاربر پرمیوم باشید به زودی خود بازیسنتر هم این کار رو می کنه احتمالا...

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
هنوز دقیقا معلوم نیست.احتمال داره فردا بشه و احتمال هم داره 2 هفته دیگه.
شما باید یک جا را در نظر بگیرید که اگر عقب افتاد شما گلد داتشه باشید.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام

من یه مشکلی دارم اینجا بازگو میکنم امیدوارم یکی پیداشه بتونه کمک کنه

دوستان کنسول من درایوش Hitachi است firmware ابتدایی دستگاه من ixtreme نبود به نحوی که تمامی

بازی های کپی صرف نظر از اینکه stealth هست یا نه رو اجرا میکرد ، البته تنها دیسک مشکل دار من FIFA07

بود که برنامه XDVDMulleter از video data اون ایراد میگرفت (عکس پایین)

حالا من بدلیل اینکه میخوام به لایو وصل شم خودم firmware دستگاه رو توسط برنامه 360FW-Toolbox-46

به ixtreme 1.4 البته 12x آپدیت کردم و در نهایت بوسیله گزینه ای که در برنامه وجود داره از صحت این آپدیت

مطمئن شدم اما ...

الان باز وقتی اون fifa 07 رو میذارم تو دستگاه باز اجراش میکنه:cheesygri انگار نه انگار firmware آپدیت شده

حالا سوالم اینجاس که مشکل کار کجاست ؟

1- فرم ور صحیح آپدیت نشده؟

2-وجود این firmware با اجرا شدن فیفا منافاتی نداره؟ (آخه ixtreme compatible تیک خورده)

3-اصلا غیر از اجرا و یا عدم اجرای بازی راه دیگه ای برای فهمیدن اینکه firmware من ixtreme هست یا نه وجود داره؟

------------------------------------------
تصویر چک شدن فیفا07 من توسط برنامه XDVDMulleter

2.JPG

آخرین ویرایش:

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
اقا من وقتی با call of duty 4 میخوام برم تو لایو همون اول تصویر فریز میشه وقتی مودم را خاموش میکنم درست میشه :confused:
سرعتم 128 از اینه :( با 256 مشکل حل میشه؟؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان از کجا بفهمم که گلدم کی تمام ميشه؟ چقدر مونده؟ از کی شروع شده؟ و ...

ممنون

چند روز قبل از اتمام اکانت گلدت به ایمیلی که موقع ثبت نام دادی تاریخ انقضا ارسال میشه.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
میگم واسه من مودم من بازیهای اول شخص رو خوب اجرا میکنه ولی سوم شخص ها رو یه نموره کند میکنه تو لایو دلیلش چیه؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
چند روز قبل از اتمام اکانت گلدت به ایمیلی که موقع ثبت نام دادی تاریخ انقضا ارسال میشه.
راه ديگه ای نداره؟ يادم نيست چه ایميلی دادم!
از کجا ميشه نگاه کرد که چه ایميلی دادم؟!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دوستان , من اومدم این 360 رو وصل کردم به Live . خیلی معمولی وصل شد و هیچ مشکلی هم نداشت. همه اون قسمت Marketplace و Theme و ... هم میاد ولی توی هر بازی ای میرم میگه باید Update کنی. وقتی هم میگم OK , اصلآ اون خطی که باید 100% بشه جلو نمیره و همین طور میمونه. این آپدیت کردن رو هم از بازی دو سال پیش Gears Of War میگه تا Star Wars TFU که چند وقت پیش اومد. مشکل چی میتونه باشه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان , من اومدم این 360 رو وصل کردم به Live . خیلی معمولی وصل شد و هیچ مشکلی هم نداشت. همه اون قسمت Marketplace و Theme و ... هم میاد ولی توی هر بازی ای میرم میگه باید Update کنی. وقتی هم میگم OK , اصلآ اون خطی که باید 100% بشه جلو نمیره و همین طور میمونه. این آپدیت کردن رو هم از بازی دو سال پیش Gears Of War میگه تا Star Wars TFU که چند وقت پیش اومد. مشکل چی میتونه باشه ؟

این آپدیت ها مشکلی نیست.خیلی از بازی ها آپدیت می خوان برای رفع باگ یا هر چیز دیگه ای.
اما ممکنه پر نشدن اون خط به دلیل سرعت پایین باشه.ممکنه بعضی آپدیت ها حجیم باشن و طول بکشه تا پر بشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این آپدیت ها مشکلی نیست.خیلی از بازی ها آپدیت می خوان برای رفع باگ یا هر چیز دیگه ای.
اما ممکنه پر نشدن اون خط به دلیل سرعت پایین باشه.ممکنه بعضی آپدیت ها حجیم باشن و طول بکشه تا پر بشه.
آخه مشکل اینجاست که توی هر بازی ای میرم آپدیت میخواد !! حالا امروز که FIFA 09 گرفتم اون رو هم امتحان میکنم ولی دیگه بازی ای مثل FIFA 09 که نباید آپدیت بخواد :D
بدون آپدیت هم اصلآ نمیزاره بازی کنم ! شایدم به اینترنت مربوطه چون قبلآ با پارس آنلاین راحت بازی میکردم ولی از وقتی سپنتا گرفتم امتحان نکرده بودم. ولی مثلآ اونجا که وصل میشی و یه کم طول میکشه که صفحه Marketplace و ویدئوها و دموها و ... بیاد توی سپنتا خیلی سریع تر از پارس آنلاین هست ! :D

FIFA 09 هم آپدیت داره شک نکن :biggrin1: من آپدیتش رو گرفتم :biggrin1:
ای بابا ! :D
پدرام ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر