همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من يك دستگاه جديد خريدم و هنوز به live وصل نشدم راهي هست كه من به live وصل شم و بن نشم؟

دوست عزیز لازم هست دیسک هاتون رو با XDVDMulleter چک کنید که مشکل Stealth Patch نداشته باشن.اگر تمام مورد ها تیک خورده باشن مشکلی ندارید و راحت می تونید برید Live.

این تاپیک رو حتما بخون :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=12838

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
پدرام،
1-سرعت پينگ تو تئوري با پهناي باندي كه ميگيري ارتباطي نداره ولي آيا تو عمل هم همينطوره؟
2- كدوم ISP رو براي بازي LIVe پيشنهاد ميدين؟ (تو تهران)
3- كارت لايو رو چند ميخرين و معمولا چه مدته ميخرين.

با تشكر.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام،
1-سرعت پينگ تو تئوري با پهناي باندي كه ميگيري ارتباطي نداره ولي آيا تو عمل هم همينطوره؟
2- كدوم ISP رو براي بازي LIVe پيشنهاد ميدين؟ (تو تهران)
3- كارت لايو رو چند ميخرين و معمولا چه مدته ميخرين.

با تشكر.

1. پینگ توی بازی خودش رو نشون میده و اگر بالا باشه توی بازی اذیتت می کنه.
2. توی تهران این شرکت ها خوب هستن : شاتل،صبانت،سپنتا و ... .البته شرکت زیاد هست باید منطقه مخابراتیتون رو چک کرد.
3. قیمتش توی ایران یه ذره بیشتر از اون چیزی هست که باید باشه.من خودم اکثرا 1 ساله می خرم اما برای شروع 3 ماهه هم خوب هست. :love:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
1. پینگ توی بازی خودش رو نشون میده و اگر بالا باشه توی بازی اذیتت می کنه.
2. توی تهران این شرکت ها خوب هستن : شاتل،صبانت،سپنتا و ... .البته شرکت زیاد هست باید منطقه مخابراتیتون رو چک کرد.
3. قیمتش توی ایران یه ذره بیشتر از اون چیزی هست که باید باشه.من خودم اکثرا 1 ساله می خرم اما برای شروع 3 ماهه هم خوب هست. :love:

1- منظورم اين بود كه آيا در عمل پهناي باند بيشتر گرفتن (مثلا 256 به جاي 128) آيا تو سرعت پينگ تاثير ميذاره؟ چون تو تئوري بايد يكي باشن.

2- داتك پينگش چطوره؟ واسه 360.

3- 3ماهه اينجا چنده؟

4- ميشه بين 2تا دستگاه يه اكانت Gold رو Share كرد؟ (بخوانيد ايراني بازي)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
1- منظورم اين بود كه آيا در عمل پهناي باند بيشتر گرفتن (مثلا 256 به جاي 128) آيا تو سرعت پينگ تاثير ميذاره؟ چون تو تئوري بايد يكي باشن.

2- داتك پينگش چطوره؟ واسه 360.

3- 3ماهه اينجا چنده؟

4- ميشه بين 2تا دستگاه يه اكانت Gold رو Share كرد؟ (بخوانيد ايراني بازي)

1. سرعت بالا که بگیرید پینگتون هم بهتر هست.البته نه این که خیلی شدید بهتر باشه :biggrin1: در کل بین پینگ 128 و 256 یه مقدار فرق هست.پیشنهاد من 256 هست برای این کار.
2. از دوستانی که داتک دارن توی این سایت و Live بازی می کنن باید بیان پاسخ سوالت رو بدن.
3. اکانت 3 ماهه هم باید بگردی پیدا کنی.هم می تونی از West یا Parto و ... سوال کنی هم می تونی بگی آقا پیام از دوبی بیاره.قیمتش بین 25 تا 35 هست.
4.فکر می کنم از اکانت میشه کسای دیگه استفاده کنن.فقط لازم هست Redeem Code رو بهشون بدی. ;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
مرسي از پدرام عزيز،
كسي ميتونه بگه Ping براي Datak چطوره؟
پینگه داتک خوبه... همینطور که اشکان جان گفتن سرعت جالبی نداره... ولی یه خوبیه دیگه ای که داره (من ندیدم جای دیگه ای داشته باشه) اینه که ترافیک مجانیه ... یعنی مثلا نمی گه باید در هر ماه مثلا 20 گیگ ترافیک داشته باشی ... با داتک می تونی بی نهایت دانلود و آپلود کنی در هر ماه:cool:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
با تشكر از هر دو دوست.
آيا 128 بگيرم يا 256 تو سرعت پينگم تفاوتي ايجاد ميشه؟
(تو تئوري TCP/IP نبايد بشه ولي خوب اينجا ايرانه ...)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با تشكر از هر دو دوست.
آيا 128 بگيرم يا 256 تو سرعت پينگم تفاوتي ايجاد ميشه؟
(تو تئوري TCP/IP نبايد بشه ولي خوب اينجا ايرانه ...)

پیشنهاد می کنم 256 بگیری.ولی تاثیر سرعت در پینگ کم هست.به اون صورتی نیست که فکرش رو کنی.اما میگم تاثیر داره به مقدار کم. ;)

Hesam_360

کاربر سایت
Jun 24, 2007
88
نام
k9i90
سلام
من چند روزه يه اليت خريدم توي تنظيمات کشور و ساعت نوشته که اگه شما به لايو وصل شي ساعت به طور اتوماتيک ست ميشه و دييگه نميشه تغييرش داد اگه اينطوره اگه ساعت رو اشتباه بزنيم يا بخايم کشور و يا نوع ساعت يعني 12 ساعته يا24 ساعته يا نصف النهار زماني رو تغيير بديم تکليف چيه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر