همه چیز درباره ی Xbox Live

سلام
اخرش ما نتونستیم به لایو کانکت شیم.هنوز هم با نت مشکل دارم.مودم رو بردم شرکت اونا همون تنظیماتی رو که اقا پدرام گذاشته بود وارد کردند ولی بازم مشکل حل نشد.حالا قرار شده یه ای پی ولید بهم بدن.میگن با ای پی ولید مشکل نت حل میشه.به نظر شما این حرف درسته؟بعد این ای پی ولید چه مضرات و معایبی نسبت به ای پی که الان دارم داره؟لطفا زیر دیپلم جواب بدین که من بفهمم.

خوب احتمال زیاد مشکلت با IP Valid حل میشه.منم الان IP Valid دارم و NAT توی دستگاه Open نشون می داد.
معایب فکر نمی کنم داشته باشه.IP Valid باعث میشه که افت سرعت نداشته باشی و کلا هر مشکلی که ممکنه با IP Share پیش بیاد با این نوع IP پیش نمیاد یا کمتر پیش میاد...

اقا قضيه چيه من اون زمان كه ديال اپ داشتم فيفا استريت رو يه 7 ثانيه بازي ميكردم بعد ارور كانكشن ميداد ولي الان با ذي اس ال اصلا وارد بازي نميشه در ضمن من تو ارمي اف تو هم مشكل صحنه اهسته بودن دارم قضيه چيه تنظيمات خواصي ميخواد چون ديدم بچه ها راحت اين بازي ها رو تو لايو بازي ميكنن گفتم شايد تنظيمات خاصي داره:confused:

اقا قضيه چيه من اون زمان كه ديال اپ داشتم فيفا استريت رو يه 7 ثانيه بازي ميكردم بعد ارور كانكشن ميداد ولي الان با ذي اس ال اصلا وارد بازي نميشه در ضمن من تو ارمي اف تو هم مشكل صحنه اهسته بودن دارم قضيه چيه تنظيمات خواصي ميخواد چون ديدم بچه ها راحت اين بازي ها رو تو لايو بازي ميكنن گفتم شايد تنظيمات خاصي داره:confused:

شما یه تست از XBox Live بگیر ببین NAT رو Open میزنه یا نه.اگر Open نبود از نوشته هایی که برای PS Lover نوشتم استفاده کن.

اگر وصل شدی و همش Loading هست دلیلش اکثرا به خاطر سرعت پایین اینترنت هست.
نه دوست من .سرعتم 512 هست.همین 2دقیقه پیش درستش کردم رفتم چند بار user &pass رو دستی تو قسمت خودش وارد کردم درست شد فکر نمیکردم انقدر اشکال مسخره ای باشه:laughing:

نه دوست من .سرعتم 512 هست.همین 2دقیقه پیش درستش کردم رفتم چند بار user &pass رو دستی تو قسمت خودش وارد کردم درست شد فکر نمیکردم انقدر اشکال مسخره ای باشه:laughing:

خوب 512 باشه.باز هم برای XBox Live کم هست(منظور برای مشکل Dashboard هست.)

کلا مشکل لودینگ هنوز حل نشده و خیلی ها توی ایران باهاش مشکل دارن.بعد از آپدیت داشبورد هم این مشکل اومد.
خوب خودا رو شکر که مشکلت هم حل شد.;)

خوب 512 باشه.باز هم برای XBox Live کم هست(منظور برای مشکل Dashboard هست.)

کلا مشکل لودینگ هنوز حل نشده و خیلی ها توی ایران باهاش مشکل دارن.بعد از آپدیت داشبورد هم این مشکل اومد.
خوب خودا رو شکر که مشکلت هم حل شد.;)
اره 512 هم کم هست ولی من با 128 هم بازی کردم واقعآ فرقی نداشتن. به گفته ی دوستان بر میگرده به ping ما که واسه بعضی بازی ها خیلی جالب نیست من که خیلی بازی ها رو هم با 512 هم با 128 بازی کردم اصلآ فرقی نداشت الان هم 512 واسه dl گرفتم:biggrin1:

آقا به دادم برسید.
من همیشه سیستم رو هایبرنیت می کردم و زندگی خوب بود و آسمان آبی و لایو وصل و دیگر هیچ . . !
دیشب بعد از بازی سیستم رو خاموش کردم. امروز صبح هر کاری که کردم کامپیوترم کنسولم رو نمی دید.
یعنی وقتی از کنسول برای تست لایو می رفتم آی پی فیلد می شد. هر دو تاشون هم روی اتوماتیک بودن و هستن.
البته طبق تحقیقات خودم وقتی که از طریق مدیا سنتر سرچ می کنه عملاً میگه که هیچ کنسولی یافت نشد، در کل کارت شبکه وصله اما کنسول نه. دو سر کابل هم امتحان کردم.
نمی دونم از دیشب که بازی کردم تا امروز چه بلایی سرش اومده.

اگر امکانش هست یه توضیح مختصر در مورد تنظیم دستی آی پی ها در سیستم و کنسول بدید.
تذکر: من کنسول رو با کارت شبکه به سیستم وصل کردم و اینترنت رو شیر کردم.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!!!:((:blushing:

آقا به دادم برسید.
من همیشه سیستم رو هایبرنیت می کردم و زندگی خوب بود و آسمان آبی و لایو وصل و دیگر هیچ . . !
دیشب بعد از بازی سیستم رو خاموش کردم. امروز صبح هر کاری که کردم کامپیوترم کنسولم رو نمی دید.
یعنی وقتی از کنسول برای تست لایو می رفتم آی پی فیلد می شد. هر دو تاشون هم روی اتوماتیک بودن و هستن.
البته طبق تحقیقات خودم وقتی که از طریق مدیا سنتر سرچ می کنه عملاً میگه که هیچ کنسولی یافت نشد، در کل کارت شبکه وصله اما کنسول نه. دو سر کابل هم امتحان کردم.
نمی دونم از دیشب که بازی کردم تا امروز چه بلایی سرش اومده.

اگر امکانش هست یه توضیح مختصر در مورد تنظیم دستی آی پی ها در سیستم و کنسول بدید.
تذکر: من کنسول رو با کارت شبکه به سیستم وصل کردم و اینترنت رو شیر کردم.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!!!:((:blushing:
شما مودمتون Lan Support هست يا Usb ؟( اگه lan هست چرا Share كردن ؟؟
شما سعي كنيد يك Manual IP درست كنيد. و هميشه رو اين حالت باشه چون وقتي رو حالت Auto هست گهگاهي ميشه كه Accuring Network IP Address توسط ويندوز انجام نميشه . در كل Share كردن واقعا دردسر هاي فراواني داره و Direct Link خيلي بهتره

دوستان من یک سئوال دارم

در محیط live میشه دستگاه رو به کامپیوتر وصل کنی و از طریق اینترنت بازی دانلود کنیو آنلاین بازی کنی

درسته ؟

درضمن میخواستم یکم راجبع این Xbox live توضیح بدین چون من در حال خریدنش هستم

باتشکر

دوستان من یک سئوال دارم

در محیط live میشه دستگاه رو به کامپیوتر وصل کنی و از طریق اینترنت بازی دانلود کنیو آنلاین بازی کنی

درسته ؟

درضمن میخواستم یکم راجبع این Xbox live توضیح بدین چون من در حال خریدنش هستم

باتشکر

نیازی نیست به PC وصل بشه برای دانلود بازی.

شما می تونید بازی های دمو،بازی های آرکید و بازی های XBox 1 که توی XBox Live موجود هست رو با XBox 360 خودتون دانلود کنید.برای دانلود بعضی از بازی ها باید Microsoft Point داشته باشید که مثل پول هست.
XBox Live محیطی هست که می تونید توش بازی ها رو به صورت آنلاین بازی کنید و فیلم،بازی،Theme،عکس های مربوط به Gamer Tag یا همون Gamer Picture و ... دانلود کنید.در ضمن قابلیت Chat های صوتی،نوشتاری و ویدئویی هم هست که برای چت ویدئویی باید XBox Live Vision داشته باشید که یه دوربین هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or