همه چیز درباره ی Xbox Live

من که دیشب هر کاری کردم نتونستم به لایو وصل شم همون گزینه اول disconected میده.قبلا خیلی راحت وصل شدم.ولی الان نمیشه. اینadsl که گرفتم یوزر نیم و پسورد داره .

من که دیشب هر کاری کردم نتونستم به لایو وصل شم همون گزینه اول disconected میده.قبلا خیلی راحت وصل شدم.ولی الان نمیشه. اینadsl که گرفتم یوزر نیم و پسورد داره .

شما اون بخشی که IP و DNS رو وارد می کنی اسمش Basic Settings هست.اگر اینترنتت User Name و Password داره باید حتما وارد کنی.ولی برای وارد کردن User Name و Password باید بری توی بخش Additional Settings که به صورت تب کنار همون Basic Settings هست.توی این بخش که رفتی توی قسمت بالا که PPPoE Settings هست فقط User Name و Password رو وارد می کنی...

در بخش قبل هم که Basic Settings هست شما IP اول رو 192.168.1.3 بزن توی XBox360 و IP دوم هم 255.255.255.0 بزن.IP سوم رو 192.168.1.1 بزن.اون 2 تا DNS هم زنگ بزن شرکت بگو DNS اینترنت ADSL شون رو بدن ولی برای تست DNS اول رو همون 192.168.1.1 وارد کن چون من مدت های زیادی بدون DNS وصل شدن یعنی جای DNS اینو زده بودم.بعد DNS دوم رو هم 4.2.2.4 بزن.
اون بخش هم که قبلا بالا گفتم فقط UserName و Password میزنی که Connect بشه به XBox Live.انشاالله این بار دیگه وصل میشی... ;)

سلام

خواستم بدونم کسی میدونه که چرا من با همه جای ایران میتونم چت و بازی کنم الا تو شهر خودم تو بوشهر.

گزینه نات هم اوپن هست نمیدونم مشکل از کجان .شاید چون 2 تامون از یک جا اینترنت میگیریم یا شاید

مشکل از شرکت باشه . بهر حال کسی راهی داره بیاد کمک کنه.

مرسی

پدرام جان من امروز رفتم یوزر نیم پسورد رو از رو مودم برداشتم.و دیگه احتیاج به کلیک روی کانکشن نیست.
فکر کنم دیگه الان احتیاجی به یوزرپسورد واسه 360 نداشته باشه.چون تو pc هم احتیاج نداره.من پارسال با همین شرایط مستقیم وصل میکردم به مودم و بدون وارد کردن هیچ چیزی در 360 به لایو کانکت میشدم. ولی الان نمیدونم چرا وصل نمیشه.تو رو خدا کمکم کن.

پدرام جان من امروز رفتم یوزر نیم پسورد رو از رو مودم برداشتم.و دیگه احتیاج به کلیک روی کانکشن نیست.
فکر کنم دیگه الان احتیاجی به یوزرپسورد واسه 360 نداشته باشه.چون تو pc هم احتیاج نداره.من پارسال با همین شرایط مستقیم وصل میکردم به مودم و بدون وارد کردن هیچ چیزی در 360 به لایو کانکت میشدم. ولی الان نمیدونم چرا وصل نمیشه.تو رو خدا کمکم کن.

بله دیگه نیازی نیست وارد کنی.اما برای اطمینان هم وارد کنی بد نیست.

الان کامل بگو مشکل کجاست و در ضمن چطوری تنظیمات رو انجام میدی... ;)

بچه ها اومدم لایو وصل بشم...زد مشکل داره!!!
یک تست گرفتم دیدم MTU مشکل داره...کسی می دونه چیه؟

موفق باشید
سلام
امروز Xbox Live به علت یک سری تعمیرات از ساعت 2 بعد از ظهر تا حدود 10 شب ( به وقت ما ) تعطیله.
احتمالاً دلیلش نصب سرورهای جدید و آماده شدن برای ورود GTA IV هست ...

البته فکر کنم تا ساعت 8:30 شب باشه و خدا کنه مقدمات Ban شدن جدید نباشه که واقعا اون موقع باید فکر PS3 بود .
پس همگی دست به دعا بردارید که MS فکر باطل نکنه .:cheesygri

بچه ها اومدم لایو وصل بشم...زد مشکل داره!!!
یک تست گرفتم دیدم MTU مشکل داره...کسی می دونه چیه؟

موفق باشید

همونطور که Metal Gear جان گفت مشکل امکان داره به دلیل تعطیل بودن XBox Live باشه.

اما MTU برای ADSL زمانی رخ میده که User و Password رو وارد نکرده باشید.

ولی برای Dial Up امکان داره به دلیل وجود ایراد در هنگام Share کردن Connection باشه.

البته فکر کنم تا ساعت 8:30 شب باشه و خدا کنه مقدمات Ban شدن جدید نباشه که واقعا اون موقع باید فکر PS3 بود .
پس همگی دست به دعا بردارید که MS فکر باطل نکنه .:cheesygri

از این خبرا نیست.بن شدن فکر نمی کنم دیگه انجام بشه.بقول مدیر کل سایت این کار برای سرور های جدید برای بازی GTA هست احتمالا... ;)

سلام
اقا این NAT دیگه چیه؟من موقع وصل شدن به لایو همه چی رو confirmed میده ولی NATرو STRICTE مینویسه وقتی هم مور اینفو رو نگاه میکنی نوشته NAT(FAIL .میخاستم ببینم این نت چیه؟مرضه؟کچلیه؟وبا یا حصبس؟یا شایدم ایدزه؟هر کی میدونه این nat چیه و راه درمونش چیه بیاد ما رو روشن کنه.شاید مرضش مسری باشه ها!!!!!!!!!!;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or