همه چیز درباره ی Xbox Live

زیاد ربطی به این تاپیک نداره اما جای دیگه پیدا نکردم
من دو تا گیمر تگ دارم که یکی به صورت آنلاین بازی می کنم یکی هم آفلاین
الان گیمر تگ آفلاینم 9500 تا GS داره می خوام این گیمر تگ رو تبدیل به لایو کنم یعنی هم لایو هم برای آفلاین
یکی از بچه ها همچین کارو کرده یعنی بدون اتصال به اینترنت میتونه اون Gamer Tag رو Sign کنه و با همون گیمر تگ می تونه آنلاین کنه اگه کسی بگه چجوری میتونم همچین کاری کنم ممنونش میشم !!

زیاد ربطی به این تاپیک نداره اما جای دیگه پیدا نکردم
من دو تا گیمر تگ دارم که یکی به صورت آنلاین بازی می کنم یکی هم آفلاین
الان گیمر تگ آفلاینم 9500 تا GS داره می خوام این گیمر تگ رو تبدیل به لایو کنم یعنی هم لایو هم برای آفلاین
یکی از بچه ها همچین کارو کرده یعنی بدون اتصال به اینترنت میتونه اون Gamer Tag رو Sign کنه و با همون گیمر تگ می تونه آنلاین کنه اگه کسی بگه چجوری میتونم همچین کاری کنم ممنونش میشم !!

با GamerTag سعی کن آنلاین بشی اگر اسمی که براش گذاشتی توی XBox Live نباشه خیلی راحت ثبت میشه و می تونی باهاش آنلاین بازی کنی.
فقط باید XBox Live رو روی این GamerTag تنظیم کنی. ;)

با GamerTag سعی کن آنلاین بشی اگر اسمی که براش گذاشتی توی XBox Live نباشه خیلی راحت ثبت میشه و می تونی باهاش آنلاین بازی کنی.
فقط باید XBox Live رو روی این GamerTag تنظیم کنی. ;)
یا شما متوجه حرف من نشدی یا من متوجه نمیشم
چجوری تنظیم کنم ؟

اينجا كه همه اهل Clanهستن كسي Quake Wars بازي ميكنه؟ اين بازي Stealthاش هم هست؟ بن ميكنه؟!
تريلرش كه منو تيكه تيكه كرد اونقد جذاب بود، كار تيمي در حد تيم ملي قرقيزستان.

راستي Team Fortress 2 چي؟ اينجا كه ميبينم Orange Box باز كم نيست، TF2 هم ميزنين؟

یا شما متوجه حرف من نشدی یا من متوجه نمیشم
چجوری تنظیم کنم ؟

خوب می خوای اونی که برای Offline استفاده می کنی بشه آنلاین.درسته ؟
الان که دستگاه ندارم راهش رو بهت بگم.یه مقدار توی تنظیمات GamerTag یا بخش Network بگرد احتمالا بتونی پیداش کنی. ;)

اينجا كه همه اهل Clanهستن كسي Quake Wars بازي ميكنه؟ اين بازي Stealthاش هم هست؟ بن ميكنه؟!
تريلرش كه منو تيكه تيكه كرد اونقد جذاب بود، كار تيمي در حد تيم ملي قرقيزستان.

راستي Team Fortress 2 چي؟ اينجا كه ميبينم Orange Box باز كم نيست، TF2 هم ميزنين؟

این بازی هنوز وارد بازار نشده.چطوری ما بازیش کرده باشیم ؟
TF2 هم بد نیست اما اونقدر ها هم جالب نیست.تا میای یه تیر بزنی 12 دور کشته شدی... :biggrin1:

خوب می خوای اونی که برای Offline استفاده می کنی بشه آنلاین.درسته ؟
الان که دستگاه ندارم راهش رو بهت بگم.یه مقدار توی تنظیمات GamerTag یا بخش Network بگرد احتمالا بتونی پیداش کنی. ;)

این بازی هنوز وارد بازار نشده.چطوری ما بازیش کرده باشیم ؟
TF2 هم بد نیست اما اونقدر ها هم جالب نیست.تا میای یه تیر بزنی 12 دور کشته شدی... :biggrin1:
پدرام، شنيده بودم Quake Wars اومده، شايد من اشتباه شنيدم.
TF2 كه به نظر وحستناك عالي مياد، شايد lag شما زياد بوده يا اين بازي به delay خيلي كمي نياز داره.

پدرام، شنيده بودم Quake Wars اومده، شايد من اشتباه شنيدم.
TF2 كه به نظر وحستناك عالي مياد، شايد lag شما زياد بوده يا اين بازي به delay خيلي كمي نياز داره.

نه برای PC فقط اومده.برای PS3 و XBox 360 هم 27 ماه May میاد.

TF2 من خوشم نیومد.دلیل نمیشه باحال نباشه که.من اتفاقا توی این بازی اصلا مشکلی نداشتم.ولی تفنگی که دستم بود ایراد داشت :biggrin1:

Code:
http://www.enemyterritory.com/

تريلري كه من از Quake Wars ديدم كف منو بروند!
طرف كه بازي ميكرد مهندس بود و كارش نصب د ي ش و متعلقات سايتشون بود، يعني در سطح تيم ملي بازي Multi بودا.

آقا یه چندتا سوال...
1. میشه مثلا یه چیزی رو بذاریم از marketplace دانلود کنه بعد هم زمان با دانلود کردن بیایم بازی کنیم؟؟
2. XBL کلا resume support هستش واسه دانلود؟ یعنی یه چیزی رو بذاریم دانلود کنه بعد تا یه درصدی بره بعد که قطع شدیم می تونیم بعدا ادامه شو دانلود کنیم؟؟
3. این zone ها که نوشته چه جورین؟؟ چه فرقی با هم دارند؟؟ یکم توضیح بدین اگه میشه:confused:
4. می تونید با چندتا مثال فرق گولد با سیلور رو بگید؟؟
5. برای بسته های الحاقی که بعدا برا GTA میاد باید m point پرداخت کنیم؟؟
6. تو لایو کسی نمی تونه برا کس دیگه ای بازی آرکید بفرسته؟؟
7. چرا اعلام نمی کنید بین لایو بازهای عزیز یه تورنومنت مشتی را بندازین؟؟ خیلی توپ میشه ها!!
8. این سایت ها متفرقه چه جوری به گیمر تگ ها دسترسی دارن؟؟ همینایی که اکثرا تو امضاشون می ذارن..... اصلا قضیه این سایت های متفرقه چیه؟؟ یکم توضیح لطفا...
9. دست شما دردنکنه اگه همه سوالاتم رو جواب بدین... ممنون.:love:

آقا یه چندتا سوال...
1. میشه مثلا یه چیزی رو بذاریم از marketplace دانلود کنه بعد هم زمان با دانلود کردن بیایم بازی کنیم؟؟
2. XBL کلا resume support هستش واسه دانلود؟ یعنی یه چیزی رو بذاریم دانلود کنه بعد تا یه درصدی بره بعد که قطع شدیم می تونیم بعدا ادامه شو دانلود کنیم؟؟
3. این zone ها که نوشته چه جورین؟؟ چه فرقی با هم دارند؟؟ یکم توضیح بدین اگه میشه:confused:
7. چرا اعلام نمی کنید بین لایو بازهای عزیز یه تورنومنت مشتی را بندازین؟؟ خیلی توپ میشه ها!!
8. این سایت ها متفرقه چه جوری به گیمر تگ ها دسترسی دارن؟؟ همینایی که اکثرا تو امضاشون می ذارن..... اصلا قضیه این سایت های متفرقه چیه؟؟ یکم توضیح لطفا...
من جواب سوال 4 ات رو ميدونم:
4- كارت سيلور حالتي هست كه كارت گلد شما تموم بشه و شارژش نكني، فرقش هم اينه كه ديگه باهاش نميشه بازي كرد ولي ميشه خريد كرد
5-حدس من اينه كه مجانيه

آقا یه چندتا سوال...
بله شما می توانید item مورد نظر خود را برای دانلود قرار دهید و وارد بازی شوید. توجه کنید که بعضی از بازی ها دارای این قابلیت هستند که زمانی که شما در حال بازی کردن به صورت singleplayer هستید دانلود همچنان در حین بازی ادامه پیدا می کند اما به محض اینکه وارد قسمت Multiplayer شدید خودبه خود یک پیغام برای شما می اید و به شما می گوید که دانلود مورد نظر stop شده است. سپس زمانی که شما وارد داشبورد شدید مجددا شروع به دانلود کردن می کند. (توصیه بهترین راه برای فهمیدن اینکه در حال دانلود است یا نه این است که شما به چراغ Activity مودم ADSL توجه کنید و مطمئن شوید که در حال فعالیت است). بعضی بازی ها هم دارای این خاصیت نیستند.

بله شما اگر مجددا دستگاه را روشن کنید شروع به دانلود می نماید. اگر هم بنا به دلایلی فایل خود را اشتباها Cancel نمودید مجددا به Marketplace رفته و Item را دوباره انتخاب نمایید. این کار اکثر مواقع عمل می نماید.

بیشتر نشان دهنده روحیه شما و رفتار شماست. که به شرح زیر هستند(این ها ترجمه متن انگلیسی هستند):
  1. Recreation : برای شما مهم نیست که ببرید و یا ببازید، صرفا از بازی کردن لذت می برید.
  2. Pro : شما به این آسانی مقام اول را واگذار نمی کنید اما با این حال به بازی و رقبا احترام می گذارید.
  3. Family : شما یک zone برای خودتان و فرزندانتان می خواهید که در آن هیچ گونه حرف رکیک و رقابت سخت نباشد.
  4. Underground : شما در بازی از هیچ چیزی حتی بد و بیراه گفتن به رقبا دریغ نمی کنید.
طبق گفته مایکروسافت شما زمانی که در حال بازی کردن به صورت Online هستید بیشتر با رقبایی که zone انها با شما همخوانی دارند مرتبط می شوید. برای مثال اصلا صلاح نیست فردی که داری underground zone است با فردی که family است در تماس باشند، این طور نیست؟

کلا یک فرق اساسی می توانم برای شما ذکر کنم. به زبان ساده اینکه شما فقط و فقط با داشتن اکانت Gold می توانید با دیگران به صورت Multiplayer بازی نمایید. اگر بخواهیم چند نمونه فرق های جزئی را ذکر کنیم: مثلا بعضی از Item های جدید در Marketplace فقط برای اکانت های Gold قابل دسترس است(البته معمولا برای یک هفته و یا حداکثر 10 روز) و البته بعد از اتمام این مدت برای تمام اکانت ها قابل دسترس است. چند نمونه فرق دیگر نیز وجود دارد که البته فکر می کنم همین ها کفایت می کند. سایر کارها مثل فرستادن پیغام های صدایی و یا تکست ها برای تمام اکانت ها امکان پذیر است.

صد درصد باید مایکروسافت پوینت بپردازید.

کلا در محیط LIVE شما برای هیچ کس دیگری هیچگونه Item چه مجانی و چه پولی نمی توانید برای کسی بفرستید.

هنوز در فرهنگ ما چیزی به نام تورنومنت معنا و مفهومی نداره...

هیچ قضیه خاصی وجود نداره. فقط کار این سایت ها این گونه است که از سایت www.xbox.com اطلاعات مربوط به پروفایل افراد می گیرند و یک سری اطلاعات پروفایل و با بهتر بگوییم GamerCard آنها را به صورت زیبا و Customize شده نمایش می دهند. شما می توانید به یکی از این سایت ها رفته و GamerTag خودتان را وارد نمایید سپس یکی از آنها را انتخاب نمایید، سپس یک لینک به شما داده می شود حال شما می توانید آنها در هر جایی استفاده نمایید. راستی این نکته را به شما یادآور شوم که سایت xbox.com یکی از پرکاربردترین سایت ها برای کاربران LIVE می باشد. چرا که شما می توانید به راحتی Achievementهای خودتان را مشاهده نمایید. یا اینکه ببینید که هم اکنون کدام یک دوستان شما هم اکنون Online است و چه بازی انجام می دهد یا حتی شما می توانید برای وی یک پیام تکست ارسال نمایید.

خواهش می کنم.

آخرین ویرایش:
خواهشا مسخره نکنید چون اصلا تو 360 وارد نیستم چطور میتوانیم point بدست بیاریم . :(
نمیدونم ( میخوام 360 بگیرم دارم تمام جوانب را بررسی میکنم ) . از کجا باید بخرم ( در ایران )

آخرین ویرایش:
خواهشا مسخره نکنید چون اصلا تو 360 وارد نیستم چطور میتوانیم point بدست بیاریم . :(
نمیدونم ( میخوام 360 بگیرم دارم تمام جوانب را بررسی میکنم )

باید بخری که حتما هم باید مربوط به منطقه ای باشه که توی XBox Live انتخاب کردی... ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or