همه چیز درباره ی Xbox Live

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
دوست عزیز هیچ کاری نمیتونی بکنی چون بعد از اینکهsilver رو انتخاب میکنی میگه میتونی 1 ماه مجانی گلد استفاده کنی. یا باید قبول کنی تا بره مرحله بعد سبت نام یا باید سبت نام رو کنسل کنی. راه دیگه نداره.
در ضمن 1 ماه که چیزی نیست بابا بعدا سه ماهش رو میتونی بخری سیو خورده ای همش ماهی 12-13 هزار تومن میوفته اینقدر سخت نگیر ;)

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا هر كسي هم كه ديال اپ داره دستگاهش رو وصل كنه من امروز با اين اينترنت زغاليم گرز اف وار و گيتار هيرو بازي كردم سرعت هم خوب بود يعني عالي مخصوصا تو گيتار هيرو :cheesygri
واي كه چه حالي داد حيف نميدونستم كه سرعت اينقدر خوبه ويلا زودتر دست به كار ميشدم الابته اماتور بودم بازي همه رو تو گرز خراب كردم :cheesygri
خداييش اخره حاله اين ليو
ولي 1 ماهم داره تموم ميشه نميدونم ميرم يه dsl ميگيرم يه اكانت 12 ماهه هم روش يه حالي ببريم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا هر كسي هم كه ديال اپ داره دستگاهش رو وصل كنه من امروز با اين اينترنت زغاليم گرز اف وار و گيتار هيرو بازي كردم سرعت هم خوب بود يعني عالي مخصوصا تو گيتار هيرو :cheesygri
واي كه چه حالي داد حيف نميدونستم كه سرعت اينقدر خوبه ويلا زودتر دست به كار ميشدم الابته اماتور بودم بازي همه رو تو گرز خراب كردم :cheesygri
خداييش اخره حاله اين ليو
ولي 1 ماهم داره تموم ميشه نميدونم ميرم يه dsl ميگيرم يه اكانت 12 ماهه هم روش يه حالي ببريم
با Dial Up بعضی از بازی های XBL رو راحت میشه بازی کرد.اما به این نکته هم توجه کن که با این کارت پول تلفن هم قشنگ میاد.
ولی برای کیفیت بازیت بهتر هست یه ADSL با سرعت 128 یا 256 بگیری که دیگه با اون اکانت 1 ساله که می خوای بگیری 1 سال عشق و صفا کنی.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
به نكته حياتي اشاره فرموديد كه همان پول است:biggrin1:
ولي فعلن چاره اي نيست راستي الان گلد 1 ساله چند ميده پيام

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
چند تا سوال دیگه. :blushing:
1. شما ها که زیره avatar تون نوشنه XL leaderboard فلان, leaderboard چه بازیی هست؟

2. xboxlive مثل wow هست که مثلا region ها مختلف رو سرور های مختلفن یا همه قاطی هستن؟ یعنی الان من هرکیرو اونجا میبینم آمریکایی هست (یا کشورشو آمریکا زده) ؟ اگه اینجوریه میشه رفت به region های دیگه؟ (مثل تو guildwars مثلا)

3. این دموهای بازیها XNA که تو GDC گفتن مینونین download کنین رو دیگه برداشتن؟ اگر نه کجای marketplace هستن؟

4. مواقعی که از این special offer ها میدن که مثلا برا دو روز چندتا از بازی های arcade رو میشه مجانی download کزد از کجا باید فهمید؟ emailی چیزی میزنن؟

---------------------------------------
آقای play3 شما حتما بازیه aegis wing رو از xbox live arcade بگیر مجانی هست و خیلی بازیه جابیه میشه چهار نفری هم co-op بازیش کرد. با dial-up هم خوب جواب میده. :cheesygri

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دمت گرم دیگه بابا اینو زود تر میگفتی :cheesygri خیلی حال دادی.
حالا سایتش مطمئن هست؟ شما کسیرو میشناسی ازش خرید کرده باشه؟
این سایت از سیستم Google Checkout برای خرید استفاده می کنه که کاملا سیستم secure و مطمئنی هست. فقط تنها نکته ای که وجود داره اینکه باید با VPN وصل شید و خرید کنید چون IP ایران رو قبول نمی کنه Google.
اقا من core دارم 1 ماه گلد داره؟
با اجازه همه اساتید Core ها هم یک ماه گلد مجانی داره!
چند تا سوال دیگه. :blushing:
1. شما ها که زیره avatar تون نوشنه XL leaderboard فلان, leaderboard چه بازیی هست؟

2. xboxlive مثل wow هست که مثلا region ها مختلف رو سرور های مختلفن یا همه قاطی هستن؟ یعنی الان من هرکیرو اونجا میبینم آمریکایی هست (یا کشورشو آمریکا زده) ؟ اگه اینجوریه میشه رفت به region های دیگه؟ (مثل تو guildwars مثلا)

3. این دموهای بازیها XNA که تو GDC گفتن مینونین download کنین رو دیگه برداشتن؟ اگر نه کجای marketplace هستن؟

4. مواقعی که از این special offer ها میدن که مثلا برا دو روز چندتا از بازی های arcade رو میشه مجانی download کزد از کجا باید فهمید؟ emailی چیزی میزنن؟

---------------------------------------
آقای play3 شما حتما بازیه aegis wing رو از xbox live arcade بگیر مجانی هست و خیلی بازیه جابیه میشه چهار نفری هم co-op بازیش کرد. با dial-up هم خوب جواب میده. :cheesygri
1- این Xbox Leaderboard مربوط به GamerScore کلی شما هست. عددی هم که در مقابلش نشون می ده در واقع رتبه شما نسبت به دیگر اعضای سایت هست.

2- نه live به صورت peer to peer هست یعنی یکی host می شه و بقیه بهش join می شن (به استثنای چنتا بازی) بنابراین شما هر ریجنی داشته باشی با تمام جهان می تونی بازی کنی و در سرج اونها رو پیدا کنی. بازی با اروپایی ها بهترین سرعت رو برای ماها داره و بدترین هم استرالیا هست چون خیلی دوره.

3- فکر می کنم برداشته باشن ولی بد نیست خودتم یه جستجو بکنی باز.

4- از طریق سایت www.majornelson.com می تونی از آخرین اخبار مربوط به XBOX LIVE و MarketPlace با خبر بشی.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
لایو download resume هم support میکنه؟ من داشتم free-for-all pack بازی crackdown رو دانلود میکردم به 36% رسیده بود مجبور شدم خاموش کنم امروز که روشنش کردم هنوز نوشته 36% ولی جلو نمیره. حالا باید cancel کنم دوباره بزنم دانلود شه یا راهی داره که بزنم ادامه بده؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
لایو download resume هم support میکنه؟ من داشتم free-for-all pack بازی crackdown رو دانلود میکردم به 36% رسیده بود مجبور شدم خاموش کنم امروز که روشنش کردم هنوز نوشته 36% ولی جلو نمیره. حالا باید cancel کنم دوباره بزنم دانلود شه یا راهی داره که بزنم ادامه بده؟
Resume Support هست ،
اگر میبینی ادامه نمیده ، شما کنسل کن و دوباره بزن ... از همون 36% ادامه میده ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

حرف SAMFISHER جان رو تکمیل کنم.

درسته که Download Resume داره اما زمانی که وارد بازی ها میشی این Download قطع میشه.ولی هر زمانی از بازی بیای بیرون یا با هر فاصله زمانی دستگاه رو روشن کنی اگر فایل از روی XBL حذف نشده باشه ادامه دانلودش شروع میشه...

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
با سلام
یه آدرس برای ثبت نام اکانت می خوام.
آدرسی که دارم رو می گه صحیح نیست .
با تشکر
صفحه 131 همین تاپیک پست شماره 1952 از جناب console.
یه آدرس توی USA می تونی بزنی.کشور رو USA انتخاب کن و آدرس زیر رو بزن :

adress:307 Colburn Ave
city:williamsville
state:NY
zip:14221
tell:716-633-0123

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
یه سوال دارم
این اکانت گلد مجانی که برای یکماه برای یوزر های جدید هست, اگه کسی تو لایو برای چندمین بار یوزر جدید بسازه میتونه از اون اکانت گلد استفاده کنه؟ یا اینکه از روی کنسول تشخیص داده میشه که کنسول به لایو وصل شده و یکبار اکانت گلد رو گرفته؟ و دیگه نمیتونه بگیره
من الان دیال اپ دارم و هنوز وصل نشدمو وصل هم بشم سرعت خوبی هم نخواهم داشت برای همین انگیزه ای برای خرید اکانت ندارم

p.s:به هر حال ما تو ایران زندگی می کنیم و باید یجوری دزدی کنیم :laughing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
یه سوال دارم
این اکانت گلد مجانی که برای یکماه برای یوزر های جدید هست, اگه کسی تو لایو برای چندمین بار یوزر جدید بسازه میتونه از اون اکانت گلد استفاده کنه؟ یا اینکه از روی کنسول تشخیص داده میشه که کنسول به لایو وصل شده و یکبار اکانت گلد رو گرفته؟ و دیگه نمیتونه بگیره
من الان دیال اپ دارم و هنوز وصل نشدمو وصل هم بشم سرعت خوبی هم نخواهم داشت برای همین انگیزه ای برای خرید اکانت ندارم

p.s:به هر حال ما تو ایران زندگی می کنیم و باید یجوری دزدی کنیم :laughing:

یک ماه اکانت پس از اولین اتصال از روی سیستم کنسولت شناسایی میشه و شروع می کنه به کار کردن.بعدا هم با 10000 تا اکانت هم بری دیگه اون 1 ماه دوباره موجود نیست.مگر این که دستگاه نو خریداری بشه.
در ضمن ایرانیا ذاتشون دزده چون توی ایران هستن.دزد بودن ما به همه جا هم سرایت کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر