همه چیز درباره ی Xbox Live

ای بابا اگه بخوام با credit card بخرم چی؟ حتما باید از تو خود xbox برم بخرم. یا میشه مثلا اونی که کارت رو داره از تو سایت وارد account من بشه و برام بخره؟
اونجوری فرقی داره که ساحب کارت تو کدوم کشور باشه؟

از طریق XBox.Com میشه خرید اما باید کردیت کارت و IP کامپیوترت برای USA باشه.

من خودم از XBox.Com خریدم قبلا...

ای بابا اگه بخوام با credit card بخرم چی؟ حتما باید از تو خود xbox برم بخرم. یا میشه مثلا اونی که کارت رو داره از تو سایت وارد account من بشه و برام بخره؟
اونجوری فرقی داره که ساحب کارت تو کدوم کشور باشه؟
به عنوان یک توصیه کاملا دوستانه و برادرانه به هیچ عنوان از credit card خرید نکن و هیچ credit card ی رو وارد gamertagت نکن (مخصوصا اینکه credit card هم مال خودت نباشه) به دلیل اینکه یسری مشکلاتی این سیستم کردیت کارت مایکروسافت داره که برای اکانتت بعدا مشکل درست می کنه و وقتی هم یکبار یک شماره کارتی رو وارد کنی دیگه نمی تونی اونو از بین بری. البته اگه gamertag و gamescore ت اهمیت برات نداره که هیچی.
سیستم Credit Card مایکروسافت فقط به درد افرادی که واقعا در امریکا یا اروپا زندگی می کنند و دارای credit card با مشخصات دقیق خودشون هستند می خوره.

UMK3 هم فقط برای دانلود کردن چک می کنه.

ممنون از راهنماییت.
ببخشید زیاد سوال میکنم :blushing:

این محل prepaid card رو با آدرسی که من دادم چک میکنه؟ یعنی مثلا اگه این ادرسی که الان امرکاست رو تغییر بدم به ایتالیا بعد از اروپا prepaid بخرم کار میکنه؟
یا اینکه با IP چک میکنه و من middel east حساب میشم الان؟

با توجه به این چیزی که تو site خودش گفته میگم.
Microsoft Points purchased from a retail store can only be applied to accounts registered to the same country where the retail store is located. The only exception is the 2100 point card (available in Europe, the Middle East, and Africa), which is universal throughout those regions.

چون اگه با IP چک کنه ما میتونیم 2100 پوینتی اروپارو استفاده کنیم.
اگرم نکنه میشه ادرسیرو که دادم عوض کنم و به جای US ایتالیا بزنم؟

ممنون از راهنماییت.
ببخشید زیاد سوال میکنم :blushing:

این محل prepaid card رو با آدرسی که من دادم چک میکنه؟ یعنی مثلا اگه این ادرسی که الان امرکاست رو تغییر بدم به ایتالیا بعد از اروپا prepaid بخرم کار میکنه؟
یا اینکه با IP چک میکنه و من middel east حساب میشم الان؟

با توجه به این چیزی که تو site خودش گفته میگم.
Microsoft Points purchased from a retail store can only be applied to accounts registered to the same country where the retail store is located. The only exception is the 2100 point card (available in Europe, the Middle East, and Africa), which is universal throughout those regions.

چون اگه با IP چک کنه ما میتونیم 2100 پوینتی اروپارو استفاده کنیم.
اگرم نکنه میشه ادرسیرو که دادم عوض کنم و به جای US ایتالیا بزنم؟

شما وقتی یه کشور رو برای ملیت GamerTag انتخاب می کنید دیگه نمی تونید اون کشور رو تغییر بدید.وقتی این کشور وارد Database بشه دیگه حتی Microsoft نمی تونه تغییرش بده.در ضمن IP رو شناسایی می کنه برای همین موقع شارژ بهت گیر میده و نمی تونی شارژ کنی.

شما وقتی یه کشور رو برای ملیت GamerTag انتخاب می کنید دیگه نمی تونید اون کشور رو تغییر بدید.وقتی این کشور وارد Database بشه دیگه حتی Microsoft نمی تونه تغییرش بده.در ضمن IP رو شناسایی می کنه برای همین موقع شارژ بهت گیر میده و نمی تونی شارژ کنی.
خوب اون که مسئله ای نیست یه گیمر تگ جدید میسازم خدارو شکر گیمر تگ که مجانیه.
بعد اگه اینکارو بکنم میتونم از prepaid کارت اروپا استفاده کنم ؟

کارت های Gold اکثرا به مال همدیگه می خورن ولی کارت های پوینت به دلیل اینکه در واقع یک نوع پول هستند و ارزش پولی کشور های مختلف فرق می کنه در یسری از شرایط با یکدیگر سازگار نیستند. مثلا کارت های 2100 پوینتی اروپا برروی اکانت های امریکا کار نمی کنند ولی برعکسش فکر می کنم کار می کنه.
اکانت های امریکا دو مدل 1600 و 4000 پوینتی هستند.
سریال نامبر این کارت ها هیچ ربطی به IP نداره و فقط اکانت شما رو نگاه می کنه که مال کدوم کشوره.

در ضمن شما آدرس امریکا رو دیگه نمی تونی به جای دیگه تغییر بدی. اولین آدرسی که بسازی برای همیشه فقط کشورش همون کشوری که اولین بار انتخاب کردی ثبت می شه و دیگه قابل تغییر نیست. مگر اینکه یه Gamertag جدید با آدرس جدید بسازی.

پ.ن: اگر کسی رو سراغ داری که کردیت کارت داره بهش بگو از طریق سایت زیر برات سریال نامبر کارت های prepaid رو بخره: (کارت های این سایت مال اکانت های امریکا هست)
http://www.microsoftpointsxbox.com/mspoints.php

خوب اون که مسئله ای نیست یه گیمر تگ جدید میسازم خدارو شکر گیمر تگ که مجانیه.
یعنی شما به همین راحتی می خوای 9000 gamerscoreت رو فدای یک آدرس بکنی؟

کارت های Gold اکثرا به مال همدیگه می خورن ولی کارت های پوینت به دلیل اینکه در واقع یک نوع پول هستند و ارزش پولی کشور های مختلف فرق می کنه در یسری از شرایط با یکدیگر سازگار نیستند. مثلا کارت های 2100 پوینتی اروپا برروی اکانت های امریکا کار نمی کنند ولی برعکسش فکر می کنم کار می کنه.
اکانت های امریکا دو مدل 1600 و 4000 پوینتی هستند.
سریال نامبر این کارت ها هیچ ربطی به IP نداره و فقط اکانت شما رو نگاه می کنه که مال کدوم کشوره.

در ضمن شما آدرس امریکا رو دیگه نمی تونی به جای دیگه تغییر بدی. اولین آدرسی که بسازی برای همیشه فقط کشورش همون کشوری که اولین بار انتخاب کردی ثبت می شه و دیگه قابل تغییر نیست. مگر اینکه یه Gamertag جدید با آدرس جدید بسازی.

پ.ن: اگر کسی رو سراغ داری که کردیت کارت داره بهش بگو از طریق سایت زیر برات سریال نامبر کارت های prepaid رو بخره: (کارت های این سایت مال اکانت های امریکا هست)
http://www.microsoftpointsxbox.com/mspoints.php

یعنی شما به همین راحتی می خوای 9000 gamescoreت رو قدای یک آدرس بکنی؟
دمت گرم دیگه بابا اینو زود تر میگفتی :cheesygri خیلی حال دادی.
حالا سایتش مطمئن هست؟ شما کسیرو میشناسی ازش خرید کرده باشه؟

9000 تا گیم اسکور که چیزی نیست 90000 تا هم بود میکردم.

دمت گرم دیگه بابا اینو زود تر میگفتی :cheesygri خیلی حال دادی.
حالا سایتش مطمئن هست؟ شما کسیرو میشناسی ازش خرید کرده باشه؟

9000 تا گیم اسکور که چیزی نیست 90000 تا هم بود میکردم.

من دنبال خرید پوینت هستم.ببینم میشه خرید ازش یا نه.البته GamerTag من برای UK هست.

پدرام جان Core اون یک ماه رایگان رو نداره.

آره چک کردم مثل این که ندارن.نمی دونم این مدل چه گناهی کرده بوده براش نگذاشتن :biggrin1:

الان بقول اشکان خان خرید با کردیت کارت مشکل ایجاد می کنه.من الان خودم موقع خرید مشکل دارم.یه 5000 پوینت ناقابل می خوام نمیشه خرید.

به نظر شما کدوم کشور رو انتخاب کنیم بهتره و راحتتره؟
من تغریبا یک سال پیش یه پرمییوم خریدم، همون طور که می دونید باهاش گولد داره یه ماه. سوال من اینه: با اولین اتصال به لایو شروع گولدم زده میشه؟ یعنی چه ازش استفاده کنم چه نکنم، بعد از یک ماه گولدم تموم میشه؟ من هنوز وصل نشدم، اما راهی هست که موقع ورود به لایو با داشتن یک ماه گولد که شروعش زده نشده، اشتراک سیلور رو انتخاب کرد؟
من الان می خوام وصل بشم که فقط یه گیمر تگ بسازم، سریع آف بشم و هر چند هفته یه بار واسه به روز کردن امتیازم وصل بشم. اصلا قصد بازی آنلاین ندارم،فعلا البته، و نمی خوام با وصل شدن گولدم هدر بره. چی کار کنم؟؟

به نظر شما کدوم کشور رو انتخاب کنیم بهتره و راحتتره؟
من تغریبا یک سال پیش یه پرمییوم خریدم، همون طور که می دونید باهاش گولد داره یه ماه. سوال من اینه: با اولین اتصال به لایو شروع گولدم زده میشه؟ یعنی چه ازش استفاده کنم چه نکنم، بعد از یک ماه گولدم تموم میشه؟ من هنوز وصل نشدم، اما راهی هست که موقع ورود به لایو با داشتن یک ماه گولد که شروعش زده نشده، اشتراک سیلور رو انتخاب کرد؟
من الان می خوام وصل بشم که فقط یه گیمر تگ بسازم، سریع آف بشم و هر چند هفته یه بار واسه به روز کردن امتیازم وصل بشم. اصلا قصد بازی آنلاین ندارم،فعلا البته، و نمی خوام با وصل شدن گولدم هدر بره. چی کار کنم؟؟

کشور رو USA انتخاب کن چون برای شارژ اکانت و ... به هر طریقی راحت تر هستی.
بله 1 ماه اکانت گلد به محض اتصال به XBox Live شروع به کار می کنه و چه استفاده کنی چه استفاده نکنی سر 1 ماه اکانت گلد رو می بندن و فقط اکانت Silver داری.
فکر کنم موقعی که وصل میشی مراحل کار رو انجام میدی یه قسمت هست که اکانت Silver رو انتخاب می کنی اما این که اکانت Gold شروع به کار نکنه رو نمی دونم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or