همه چیز درباره ی Xbox Live

سلام سال نو تون مبارک
می خواستم ببینم که اگر من فمور iXtrim بریزم مشکلی ندارم می تونم با خیال راحت live بزنم؟
متشکرم

خیر دوست عزیز.فقط لازم هست Disk های بازیتون رو چک کنید.در ضمن سعی کنید آخرین فریمور IXtreme بریزید.چون اینطوری امنیت کنسولتون برای جلوگیری از بن بیشتر میشه.

سلام.
من اگه بخوام DLC های مجانیه یک بازیرو dowmload (چه مجانی ها چه پولی ها) کنم حتما با دیسک بازیرو بزارم تو دستگاه یا همینجوری میشه رفت download کرد؟
در ضمن بازیهای arcade تقریبا حجمشون چقدره؟
من ixtreme ندارم اگر دیسک تو دستگاه نباشه و به live وصل بشم بن نمیشم؟

سلام.
من اگه بخوام DLC های مجانیه یک بازیرو dowmload (چه مجانی ها چه پولی ها) کنم حتما با دیسک بازیرو بزارم تو دستگاه یا همینجوری میشه رفت download کرد؟
در ضمن بازیهای arcade تقریبا حجمشون چقدره؟
من ixtreme ندارم اگر دیسک تو دستگاه نباشه و به live وصل بشم بن نمیشم؟
1 - بستگی داره .. اگر پچ اصلاحی باشه ، مثل مال Bully ، باید بازی توی دستگاه باشه . اما مثلا ماشین های جدید برای PGR4 رو اگر بخوای Dl کنی نیازی به بازی نیست

2 - از 10-12 مگابایت داره تا 50-60 .

3 - احتمالا نه . بن نمیشی

من به live وصل شدم حالا آدرس امریکا ازم میخواد چیکار کنم؟ لطفا کمک کنید :confused:

EDIT:
اون مشکل حل شد از یک ادرسی که اقای console گزاشته بودن استفاده کردم. دستت درد نکنه console جان.

حالا مشکلی که پیش اومده اینه ;ه پروفایل من به گیمر تگ تبدیل شده زیرشم نوشته xbox live. هروقت دستگاه رو روشن میکنم اولا که auto sign in نمیکنه روی اون پروفایل. دوما هم وقتی خودم میزنم که sign in کنه 20-30 ثانیه اول طولش میده تا بفهمه به live وصل نیستم. اگه بتونین برای حل این مشکلات منو راهنمایی کنین ممنون میشم.

آخرین ویرایش:
خیلی ممنون. :cheesygri
اینم ایشبیلک من

:cheesygri​

اگه شانس منه که فردا بن میشم.

مایکروسافت پوینت تو تهران کجا میفروشن و چند میدن حدودا؟

آخرین ویرایش:
خیلی ممنون. :cheesygri
اینم ایشبیلک من

:cheesygri​

اگه شانس منه که فردا بن میشم.

مایکروسافت پوینت تو تهران کجا میفروشن و چند میدن حدودا؟

به به...به به

برای پوینت زنگ بزن WestGame یا IranXbox این ها فکر کنم داشته باشن.
نداشتن باید بگی پیام از دوبی برات بیاره.

1. من میخوام ultimat mortal kombat رو دانلود کنم میگه تو area شما available نیست منظورش چیه؟

2. من اگه این بازی ها مثلا MK یا worms یا backgammon یا هرچیرو بخرم فقط با کسایی که تو friends listم هستن میتونم بازی کنم یا خودش آدم پیدا میکنه؟ بعدم اینکه اصلا اینارو کسی بازی میکنه؟ من علکی پول ندم بعد هیچکس نباشه... :blushing:

ببخشید اگه سوالام خیلی n00b هستن. :p

سوال دیگه اینکه اگه اقا پیام از دوبی بیاره با account آمریکا مشکلی نداره؟

1. من میخوام ultimat mortal kombat رو دانلود کنم میگه تو area شما available نیست منظورش چیه؟

2. من اگه این بازی ها مثلا MK یا worms یا backgammon یا هرچیرو بخرم فقط با کسایی که تو friends listم هستن میتونم بازی کنم یا خودش آدم پیدا میکنه؟ بعدم اینکه اصلا اینارو کسی بازی میکنه؟ من علکی پول ندم بعد هیچکس نباشه... :blushing:

1- این بازی UMK3 تنها بازی آرکید در لایو هست که ip شما رو چک می کنه و باید حتما مال امریکا باشه. البته می تونی از VPN استفاده کنی و دانلودش کنی.

2- شما وقتی این بازی ها رو بخرید هم می تونید دوستانتون رو invite کنید (به شریط که اونم داشته باشه) هم بزنید براتون سرچ کنه و با دیگران در خارج از کشور بازی کنید. البته بعضی بازی های آرکید که طرفدار زیاد ندارن افراد آنلاین خیلیی کم توشون پیدا می شه.
UMK3 و Worms رو بازی می کنن ولی Backgammon رو زیاد نه.

چون علاقه به آنلاین بازی کردن داری بگم که UMK3 آنلاینش خیلی lag داره و وقتی با خارجی ها بازی می کنی خیلی کنده و زیاد لذت نمی بری. مگر اینکه از دوستات یکی رو تو ایران پیدا کنی و باهاش بازی کنی.

سوال دیگه اینکه اگه اقا پیام از دوبی بیاره با account آمریکا مشکلی نداره؟

1. یعنی این که توی محل زندگی شما امکان دانلودش نیست.چون از روی IP شما تشخیص دادن که این فایل برای کشور شما نیست یا در اصل برای منطقه شما نیست.
2. خودش سرورهاشو سرچ می کنه و می تونید با آدم های مختلفی بازی کنید اما خوب با دوستانتون هم می تونید بازی کنید.فکر نمی کنم کسی هم بازی کنه این ها رو.

اگر منظورت بازی هست باید با رجیون کنسولت یکی باشه تا روش اجرا بشه.
اگر منظورت با اکانت هست که نه مشکلی نداره.

MK فقط موقع دانلود چک میکنه یا بعد هروقت میخوام بازی کنم هم باز چک میکنه؟

منظورم از سوال اخر هم کارت microsoft point بود.

احتمالا هر وقت می خوای بازی کنی هم چک می کنه.

مایکروسافت پوینت هم فکر کنم به منطقه ارتباط داشته باشه.ولی Account Gold اینطوری نیست.

احتمالا هر وقت می خوای بازی کنی هم چک می کنه.

مایکروسافت پوینت هم فکر کنم به منطقه ارتباط داشته باشه.ولی Account Gold اینطوری نیست.
ای بابا اگه بخوام با credit card بخرم چی؟ حتما باید از تو خود xbox برم بخرم. یا میشه مثلا اونی که کارت رو داره از تو سایت وارد account من بشه و برام بخره؟
اونجوری فرقی داره که ساحب کارت تو کدوم کشور باشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or