همه چیز درباره ی Xbox Live

ببخسید اینجا می پرسم از کجا می شه FW دستگاه رو فهمید؟

نمیشه فهمید.

باید فریمور جدید بریزید روی دستگاهتون تا مطمئن بشید از فریموری که دارید.

اگر آخرین نسخه IXtreme باشه دیسک هایی که Stealth Patch کامل نیستن رو تشخیص میده و اجراشون نمی کنه...

ببخسید اینجا می پرسم از کجا می شه FW دستگاه رو فهمید؟
به غیر از باز کردن کنسول و یک عملیات پیچیده :دی تقریبا راهی نیست.
البته اگر میخوای بفهمی کنسولت IXtreme داره یا نه، با گذاشتن یک DVDـه غیر Stealth میتونی بفهمی. اگر اجراش کرد یعنی IXtreme نیست ولی اگر اجرا نکرد یعنی IXtreme هست.

هرکی آخر فهمید که میشه یه ماه گولد رو نگه داشت یا نه حتما با هر وسیله ای که شده خبر بده. ممنونم
آقا این سوال منو یکی دقیق و کامل جواب بده:
IXtreme بودن فیرمور فقط از بالا اومدن دیسک هایی که Stealth Patch کامل نیستن جلو گیری می کنه یا نه کار دیگه ای هم میکنه؟
آقا من دارم برنامه ریزی می کنم تا تابستون به شما عزیزان تلپ در لایو بپیوندم(خیلی جدی:evil:)
برنامم اینه:
1. چک کردن فیرمور که ببینم IXtreme هست یا نه و اگه نیست IXtreme ش کنم.(البته اگه کاملا ثابت بشه که کاری غیر از اینی که بالا گفتم نمیکنه این کار رو نمی کنم:cool:) راستی قیمت IXtreme کردن چنده؟
2.یه دی وی دی رایتر بگیرم که اگه دیسک ها Stealth Patch نبود به طور کامل، Stealth Patchش کنم.
3.یه اشتراک ADSL. خوب اینجا دوباره چند تا سوال داره خودش.
1.کدوم شرکت بهتره؟
2.کمترین سرعتی که میشه باهاش تو لایو اذیت نشیم چیه؟؟توانایی مالی رو هم محسوب کنید.
3.این گفته در صورت اشتراک نمی دونم چند هزار تومن به آبونمان اضافه میشه، چند درصد هم عوارض میاد رو قبضتون. خوب این اضافات واسه یه ماه اوله یا تا هر وقت که از اشتراک استفاده کنیم تو قبض میندازه؟؟ مثلا واسه 5ماه هر 5تا ماهش اینا تو قبض هست یا واسه ماه اوله؟؟
4.کسی جایی رو نمیشناسه که مودم رو کرایه بده؟ بابا من فقط می خوام یکی دو ماه وصل بشم. می خوام چی کار 55 تومن بدم یکی بخرم؟؟
5.هر کس هر تجربه ای تو این کار داره بی زحمت به ماه هم منتقل کنه.
دس شما درد نکنه:love:

هرکی آخر فهمید که میشه یه ماه گولد رو نگه داشت یا نه حتما با هر وسیله ای که شده خبر بده. ممنونم
آقا این سوال منو یکی دقیق و کامل جواب بده:
IXtreme بودن فیرمور فقط از بالا اومدن دیسک هایی که Stealth Patch کامل نیستن جلو گیری می کنه یا نه کار دیگه ای هم میکنه؟
آقا من دارم برنامه ریزی می کنم تا تابستون به شما عزیزان تلپ در لایو بپیوندم(خیلی جدی:evil:)
برنامم اینه:
1. چک کردن فیرمور که ببینم IXtreme هست یا نه و اگه نیست IXtreme ش کنم.(البته اگه کاملا ثابت بشه که کاری غیر از اینی که بالا گفتم نمیکنه این کار رو نمی کنم:cool:) راستی قیمت IXtreme کردن چنده؟
2.یه دی وی دی رایتر بگیرم که اگه دیسک ها Stealth Patch نبود به طور کامل، Stealth Patchش کنم.
3.یه اشتراک ADSL. خوب اینجا دوباره چند تا سوال داره خودش.
1.کدوم شرکت بهتره؟
2.کمترین سرعتی که میشه باهاش تو لایو اذیت نشیم چیه؟؟توانایی مالی رو هم محسوب کنید.
3.این گفته در صورت اشتراک نمی دونم چند هزار تومن به آبونمان اضافه میشه، چند درصد هم عوارض میاد رو قبضتون. خوب این اضافات واسه یه ماه اوله یا تا هر وقت که از اشتراک استفاده کنیم تو قبض میندازه؟؟ مثلا واسه 5ماه هر 5تا ماهش اینا تو قبض هست یا واسه ماه اوله؟؟
4.کسی جایی رو نمیشناسه که مودم رو کرایه بده؟ بابا من فقط می خوام یکی دو ماه وصل بشم. می خوام چی کار 55 تومن بدم یکی بخرم؟؟
5.هر کس هر تجربه ای تو این کار داره بی زحمت به ماه هم منتقل کنه.
دس شما درد نکنه:love:
IXtreme جلوی دیسک هایی که Stealth Patch هستن رو میگیره فقط و بقولا یه محیط امن رو برای شما ایجاد می کنه و محافظ کنسول شما در مقابل بن شدن هست.
2.مدلی که اشکان بهت گفت رو بگیر.
3.شما اگر تهران هستی از شاتل یا صبانت بگیر.در ضمن کمترین سرعت برای Live که بتونی تقریبا راحت بازی کنی 128 هست.در ضمن بیشتر از 3-4 هزار تومان به قبض شما اضاف نمیشه و هر ماه شما فقط 3-4 تومان روی قبضتون میفته.باید بری سوال کنی از شرکت ها ببینی مودم امانی بهت میدن یا نه.اما بخری بهتره فردا خواستی از جای دیگه بگیری نیاز نیست مودم بخری یا چیز دیگه.بالاخره یه روزی لازمت میشه.غیر از هزینه مودم و هزینه نصب مابقی هزینه ها رو شما هر ماه باید پرداخت کنی.

من یک هفته پیش برای اولین بار به لایو وصل شدم پس خوب یادمه و میتونم بهت بگم که اصلا امکانش نیست.
چون وسط ثبت نام تو لایو بهت میگه می تونی یک ماه گلد مجانی استفاده کنی. دو گزینه هم بیشتر نداره یا قبول میکنی و میری مرحله ی بعدی ثبت نام یا اصلا ثبت نام رو کنسل میکنی و به لایو وصل نمیشی.

سلام به همه دوستان به خصوص آقا پدرام گل
من 256 k از داتک گرفته ام ( ماهی حدوداً 28000 تومان )
مشکلم اینه که وقتی PES 2008 بازی می کنم وقتی توپ دسته حریف است تصویر با مکث به من می رسه و فکر کنم همون مشکله پینگ باشه . می خوام بدونم آیا اشتراک اینترنت شاتل هم اینجوری است یا نه و اگه می شه بگید از کدوم شرکت اشتراک بگیرم که اینقدر موقع بازی کردن رو اعصابم نره .
ممنون میشم راهنماییم کنید .

سلام به همه دوستان به خصوص آقا پدرام گل
من 256 k از داتک گرفته ام ( ماهی حدوداً 28000 تومان )
مشکلم اینه که وقتی PES 2008 بازی می کنم وقتی توپ دسته حریف است تصویر با مکث به من می رسه و فکر کنم همون مشکله پینگ باشه . می خوام بدونم آیا اشتراک اینترنت شاتل هم اینجوری است یا نه و اگه می شه بگید از کدوم شرکت اشتراک بگیرم که اینقدر موقع بازی کردن رو اعصابم نره .
ممنون میشم راهنماییم کنید .

شما اول به شاتل بگو ببین نمی تونن مشکل پینگت رو حل کنن.اگر نمی تونن از صبانت یا شاتل بگیر.البته 256 توی PES2008 این مشکل رو همیشه داره.من خودم یکی از کسایی هستم که توی این بازی با این سرعت مشکل دارم.
بیشتر سعی کن با شرکت ها شرط کنی که پینگ خوبی بهت ارائه بدن.

console جان (ببخشید اسمتو نمیدونم مجبورم همش console صدات کنم) شما اطلاع داری کیفیت سپنتا چطوره؟
سپنتا داره ADSL میده ماهی 30 تومن دیگه اون اوارزو اینارم نداره. محدودیت ماهیانه هم نداره! ولی صبا نت با 30 تومن فقط میشه ماهی 10GB دانلود کرد...
چون صبا نت تو سایتش نوشته حد اکثر تا یک ماه دیگه تو منطقه ما راه اندازی میکنه. و من باید از الان تصمیم بگیرم از کی میخوام بگیرم. میخوام بدونم اگه کیفیت سپنتا خیلی با این فرق نداره همون سپنتا رو بگیرم.

console جان (ببخشید اسمتو نمیدونم مجبورم همش console صدات کنم) شما اطلاع داری کیفیت سپنتا چطوره؟
سپنتا داره ADSL میده ماهی 30 تومن دیگه اون اوارزو اینارم نداره. محدودیت ماهیانه هم نداره! ولی صبا نت با 30 تومن فقط میشه ماهی 10GB دانلود کرد...
چون صبا نت تو سایتش نوشته حد اکثر تا یک ماه دیگه تو منطقه ما راه اندازی میکنه. و من باید از الان تصمیم بگیرم از کی میخوام بگیرم. میخوام بدونم اگه کیفیت سپنتا خیلی با این فرق نداره همون سپنتا رو بگیرم.

پدرام هستم...

سپنتا کیفیتش خیلی خوبه.حتما ازش بگیر چون محدودیت دانلود هم نداره.دوستانی هستن توی همین سایت که از سپنتا داشتن و خیلی راضی هستن از سرویس دهی و پشتیبانی این شرکت.

سلام دوستان
ببخشید چندتا سوال داشتم
من چندتا بازی آرکید دانلود کردم
ولی نه نسخه کامل نسخه ی تریلیر می خواستم بدونم اگه بخوام اونا رو رو فول کنم باید دوباره دانلود کنمشون؟
بعد قیمت MP چنده؟(من آمریکا رو انتخاب کردم)
و سوال آخرم هیچ راهی وجود نداره که UMK رو بشه دانلود کرد؟
موفق باشید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or