همه چیز درباره ی Xbox Live

سلام دوستان
ببخشید چندتا سوال داشتم
من چندتا بازی آرکید دانلود کردم
ولی نه نسخه کامل نسخه ی تریلیر می خواستم بدونم اگه بخوام اونا رو رو فول کنم باید دوباره دانلود کنمشون؟
بعد قیمت MP چنده؟(من آمریکا رو انتخاب کردم)
و سوال آخرم هیچ راهی وجود نداره که UMK رو بشه دانلود کرد؟
موفق باشید

باید نسخه Full بازی رو بگیری.
1600 پوینت الان West داره می فروشه 39000 تومان که البته یه مقدار گرون میده.
UMK هم ممکنه توی این DVD های بازی های Arcade که بعضی مواقع میدن بیرون پیدا بشه...

اگر بخوای فول کنی لازم نیست دوباره دانلود کنی. حد اقل bomberman که من اول trial دانلود کردم بعد خریدم احتیاج به دانلود مجدد نداشت. احتمالا بقیه هم همینجورین.

اگر بخوای فول کنی لازم نیست دوباره دانلود کنی. حد اقل bomberman که من اول trial دانلود کردم بعد خریدم احتیاج به دانلود مجدد نداشت. احتمالا بقیه هم همینجورین.
دوست عزیز شما پوینتها رو از کجا گرفتی؟
مرسی
موفق باشید

اگر اشتباه نکنم با دادن پوینت Full میشه بازی.

مرسی
موفق باشید

پوریا جان شما می تونی خودت هم با Credit Card های غیر قابل شارژ یا بقولا یک بار مصرف از سایت هایی مثل http://www.microsoftpointsxbox.com/ می تونی با داشتن یه VPN راحت خرید کنی.با قیمت هایی بهتر از قیمت های ایران.
شما که اکانتت هم برای USA هست راحت جواب میده برات... :love:

Credit Card های غیر قابل شارژ هم می تونی از EPay.Ir خریداری کنی.

مرسی
موفق باشید
من از این سایت که آقای lich king معرفی کرد خریدم.
همونطور که اقا پدرام گفتن لازم هم نیست credit card باشه.
اونجا 1600 پوینت رو میده 22$ یعنی 20000 تومن بعد وست 1600 پوینت رو میده 39000 تومن.

آخرین ویرایش:
پوریا جان شما می تونی خودت هم با Credit Card های غیر قابل شارژ یا بقولا یک بار مصرف از سایت هایی مثل http://www.microsoftpointsxbox.com/ می تونی با داشتن یه VPN راحت خرید کنی.با قیمت هایی بهتر از قیمت های ایران.
شما که اکانتت هم برای USA هست راحت جواب میده برات... :love:

Credit Card های غیر قابل شارژ هم می تونی از EPay.Ir خریداری کنی.

دوستان خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
فقط یه چیزی تو این سایت Epay.ir قیمت یه کارت ویزای غیر قابل شارژ رو با 25 دلار شارژ زده 41000 تومان
جای دیگه ای هم هست برای فروش این کارتها؟
فقط یه سوال بی ربط اینhttp://www.microsoftpointsxbox.com/ اینگار از IP می فهمه که خریدار آمریکایی نیست چه جوری می تونم IP رو به IPآمریکا تغییر بدم؟
ببخشید که اینقدر سوال می کنم
مرسی
موفق باشید

آخرین ویرایش:
دوستان خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
فقط یه چیزی تو این سایت Epay.ir قیمت یه کارت ویزای غیر قابل شارژ رو با 25 دلار شارژ زده 41000 تومان
جای دیگه ای هم هست برای فروش این کارتها؟
فقط یه سوال بی ربط اینhttp://www.microsoftpointsxbox.com/ اینگار از IP می فهمه که خریدار آمریکایی نیست چه جوری می تونم IP رو به IPآمریکا تغییر بدم؟
ببخشید که اینقدر سوال می کنم
مرسی
موفق باشید

باید توی گوگل برای این کارت ها سرچ کنی...
IP رو می تونی با خرید VPN به USA تغییر بدی...

قیمت کارت ها بخاطر مالیت اینطوری هست...

آخرین ویرایش:
SAVE های بازی های XBOX 360 را مثل PC میشه دانلود کرد ؟
اگر میشه لطفا بگید چطوری میشه؟

سوالت ربطی به این تاپیک نداره ولی نه. نمیشه این کار رو کرد. اگر هم یه طوری بریزی توش ( که خیلی پیشرفتست ) مایکروسافت بن میکنه ! SAVE هاش هم تو NET نیست.

SAVE های بازی های XBOX 360 را مثل PC میشه دانلود کرد ؟
اگر میشه لطفا بگید چطوری میشه؟

حرف علیرضا رو کامل کنم...

مایکروسافت اعلام کرده اگر کاربران از Save توی XBox Live استفاده کنن چون یه نوع تقلب هست از XBox Live بن میشن.
درضمن من سایتی دیده بودم که Save بازی های XBox 360 رو داشت اما الان به یاد ندارم اسمش چی بود.

حرف علیرضا رو کامل کنم...

مایکروسافت اعلام کرده اگر کاربران از Save توی XBox Live استفاده کنن چون یه نوع تقلب هست از XBox Live بن میشن.
درضمن من سایتی دیده بودم که Save بازی های XBox 360 رو داشت اما الان به یاد ندارم اسمش چی بود.
پس منم حرف شما رو تکمیل کنم. نگفتن بن میشه گفتن game score هاش صفر میشه. :cheesygri

پس منم حرف شما رو تکمیل کنم. نگفتن بن میشه گفتن game score هاش صفر میشه. :cheesygri
بله درست هست من اشتباه گفتم.

عذر می خوام.

به هر حال اصلا باید بی خیال SAVE های بازی های این کنسول شد چون باید Hard Disk هم باز بشه...ولی خوب من برای دوستان آموزش باز کردن Hard Disk هم می گذارم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or