همه چیز درباره ی Xbox Live

sasao

کاربر سایت
Mar 5, 2014
16
ببین داداش گلم مشکل نت نداری پس میمونی اینکه نت رو زمانهای مختلف تست کنی و یه اطلاعات در باره نتت که برای چه شرکتی هست و سرعت و.... بدی من شاید کمکت بتونم بکنم .
مهندسان عزیز من خودم مشکل عجیبی 3 روزه پیدا کردم نت دی سی نمیشه سرعت دانلود خوبه پینگ خوبه ولی هر نیم ساعت یکبار دیسکانکت لایو میده تو پارتی ها نمیتونم بمونم .توی کال گوست بعد از 3 دقیقه لاست هاست میده .ولی دوباره میشه جوین شد.مخابرات -1 مگ دارم .دیگه نمیدونم چه کار کنم اگه کس هم مشکل من رو داره بگید و کمک کنید یک گلی به سرم بزنم.کمکمکمککککککککککککککککک

در زمان های مختلف هم چک کردم صبح ظهر آخر شب باز هم ارور میده چند تا از ذوستان گفتن که اصلا با wifi وصل نشم همش قطع و وصلی داره این حرف درسته؟؟؟؟؟

اینترنت مال وایمکس ایرانسل و سرعت 2 مگ هست پینگم هم وضعش خوبه با pc به راحتی آنلاین میزنم

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام دوستان من یک هفتست لایو کردم ولی خیلی از بازی های مهم هیچ کس برای بازی نیست مثل battlefield 4 ,AC 4, plants vs zombies مثلا بتل فیلد فور به معنی واقعی کلمه هیچ کس نیست ،حتی یک نفرم نیست
مشکل بنظر شما چیه؟

سلام
در مورد bf4 چون پینگ ها خراب هست نمیتونه بازیتون سرور پیدا کنه تنها راه اینه که به سایت Battlelog / Battlefield 4 مراجعه کنید و از اون جا join کنید
خودتون رو به سرورهای پر جمعیت بازی:d

آخرین ویرایش:

ايمان1373

کاربر سایت
Oct 24, 2013
28
نام
ايمان
سلام.من عوض تازه وارد اين سايت هستم.

كنسولم xbox360 هست.

دنبال يك فرد با تجربه و كاردان ميگردم كه بتونم باهاش تبادل اطلاعات كنم.

وارد اين گفت گوها و اين بحث ها كه شدم سردر گم شدم.

هر كس تمايل داشت لطفا بهم اطلاع بده.

ممنون.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
سلام اقا من یک اتفاقی برام افتاده میترسم که برای اکانتم مشکلی پیش امده باشه
قضیه از این قرار که من الان خونه نیستم رفتم توی سایت اکس باکس منتظر یک پیغام بودم از دوستم ساین این کردم ایملو پسوردمو دادم بعد برام توی ایمیل فرستاد که اینو نوشته

Unusual sign-in activity
We've detected something unusual about a recent sign-in to the Microsoft account tr*****@yahoo.com. To help keep you safe, we've required an extra security challe
Sign-in details:
Country/region: Iran
IP address: 91.98.245.88
Date: 18/10/2014 09:00 (GMT
If this was you, then you can safely ignore this email.
If you aren't sure whether this was you, a malicious user might have your password. Please review your account activity and we'll help you take corrective action.

این یعنی چی دیگه نمیشه وارد بشم مشکلی پیش امده ؟ دلم شور میزنه

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام اقا من یک اتفاقی برام افتاده میترسم که برای اکانتم مشکلی پیش امده باشه
قضیه از این قرار که من الان خونه نیستم رفتم توی سایت اکس باکس منتظر یک پیغام بودم از دوستم ساین این کردم ایملو پسوردمو دادم بعد برام توی ایمیل فرستاد که اینو نوشته

Unusual sign-in activity
We've detected something unusual about a recent sign-in to the Microsoft account tr*****@yahoo.com. To help keep you safe, we've required an extra security challe
Sign-in details:
Country/region: Iran
IP address: 91.98.245.88
Date: 18/10/2014 09:00 (GMT
If this was you, then you can safely ignore this email.
If you aren't sure whether this was you, a malicious user might have your password. Please review your account activity and we'll help you take corrective action.

این یعنی چی دیگه نمیشه وارد بشم مشکلی پیش امده ؟ دلم شور میزنه

می گه یا خودت یا یکی دیگه با مشخصات فلان وارد این اکانت شده قبلا (اگه خودت بودی بدون ******* رفتی یا هرکی بوده ) میگه اگه تو بودی که هیچ بیخیال این ایمیل شو اگه تو نبودی سریع پسورد عوض کن یکی دیگه رفته تو اکانتت

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
می گه یا خودت یا یکی دیگه با مشخصات فلان وارد این اکانت شده قبلا (اگه خودت بودی بدون ******* رفتی یا هرکی بوده ) میگه اگه تو بودی که هیچ بیخیال این ایمیل شو اگه تو نبودی سریع پسورد عوض کن یکی دیگه رفته تو اکانتت

نه خودم بودم نیازی نیست کاری انجام بدم ؟
اخه این دو گزینه را داره rewiew recent activey

و

To opt out or change where you receive security notifications, click here.

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
نه خودم بودم نیازی نیست کاری انجام بدم ؟
اخه این دو گزینه را داره rewiew recent activey

و

To opt out or change where you receive security notifications, click here.

نمیدونم والا آخه تا بحال برای من همچین اتفاقی نیافتاده محض احتیاط کار های امنیتی رو که باید انجام بدی نگاه کن تر نظرت مشکلی نداره sign in کن

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
نمیدونم والا آخه تا بحال برای من همچین اتفاقی نیافتاده محض احتیاط کار های امنیتی رو که باید انجام بدی نگاه کن تر نظرت مشکلی نداره sign in کن

تو قسمت سکورتی کد یک کد بهش دادم به ایمیلم فرستاد اونو وارد کردم اوکی شد مرسی واقعا کمک بزرگی کردید تا شب که میخواسم برم خونه دلهره داشتم خیالم راحت شد ممنون

ايمان1373

کاربر سایت
Oct 24, 2013
28
نام
ايمان
سلام;;)

دوستان دستگاه من lt3 هستش و وقتي كه ميخام آنلاين بازي كنم،از ديسكاي برنر مكس استفاده نميكنم.

مثلا وقتي fifa14 بازي ميكنم از ديسك ورباتيم اورژينال استفاده ميكنم و مشكلي تا الان در مورد بن شدن برام پيش نيومده.

يا مدال آف آنور بازي ميكنم از اين دي وي دي معموليا هستش.

به نظر شما اگه به همين منوال پيش برم،مشكلي برام پيش مياد يا نه؟.

هيشكي بهمون اهميت نميده نميدونم چرا:-s:d

بابا شايد ما توي اين سايت تازه وارد باشيم اما گيمر كاركشته اي هستيم:d

با مام دوس شين ديگه;)b-):">:p

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام;;)

دوستان دستگاه من lt3 هستش و وقتي كه ميخام آنلاين بازي كنم،از ديسكاي برنر مكس استفاده نميكنم.

مثلا وقتي fifa14 بازي ميكنم از ديسك ورباتيم اورژينال استفاده ميكنم و مشكلي تا الان در مورد بن شدن برام پيش نيومده.

سلام. دوست عزیز من باهات دوست میشم . خخخ .
من خودم 4 سال لایو میزنم با همین دیسک ساده ها فقط گیرز با هیلو و تایتانفال رو با برنر رفتم بقیش همش 97 درصد .... بن نشدم و پابرجا اینجا مخلص شما هستم ... گیمرتگ Vahidking746

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام;;)

مایکروسافت دیگه بیخیال X360 فن‌ها شده... این اواخر کسانی که انحصاری هاش رو زودتر از ریلیز رسمی بازی می‌کردن رو بن می‌کرد اما الان دیگه مشکلی نیست... بدون برنر مکس هم میشه بازی کرد.

ايمان1373

کاربر سایت
Oct 24, 2013
28
نام
ايمان
سلام. دوست عزیز من باهات دوست میشم . خخخ .
من خودم 4 سال لایو میزنم با همین دیسک ساده ها فقط گیرز با هیلو و تایتانفال رو با برنر رفتم بقیش همش 97 درصد .... بن نشدم و پابرجا اینجا مخلص شما هستم ... گیمرتگ Vahidking746

سلام.حالا كه دوست ميشيد پس بياييد يه چتروم باهم صحبت كنيم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر