همه چیز درباره ی Xbox Live

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
دوستان میخواستم فیفا انلاین 15بزنم.
وقتی وصل میشم تو لایو بعدشم میره وصل میشه به سرورای eaمیگه ایمیلم وارد شده.پایینش میگه دو بارپسوردتو واردکن منم 2مرتبه پس
ایمیلمو وارد میکنم پیغام ارور میده your password must betwen 8 and 16 characters,and must include an uppercase letter and a number

پسورد ایمیلم همینه ولی وارد نمیشه تو ea

حتما پسورد ایمیل نمیخواد

تو متن هم نوشته که پسورد باید شامل حروف بزرگ و عدد باشه

مثل Adr8onu

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان چه بازی هایی رو باید 100 درصد بگیریم....الان من 97 درصد بازی میکنم بیشتر بازی ها رو مشکل داره؟یعنی احتمال بن شدنم هست؟

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
سلام جواد تو يوت*يوب كانال داري درسته؟

اينو از سايته مايكروسافت پيدا كردم :

Error 96-80150017 | Xbox Live Error Code Lookup Tool

اميدوارم بدردت بخوره :)

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar
اره JavadMus1c اکانت من در You-Tube هستش
این مشکل فکر کنم باید کلا Region Uk کنم هم کنسول هم اکانت وهم V-p-N uk
تستش میکنم خبر میدم

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان چه بازی هایی رو باید 100 درصد بگیریم....الان من 97 درصد بازی میکنم بیشتر بازی ها رو مشکل داره؟یعنی احتمال بن شدنم هست؟

احتمال بن شدن تو همه ي ديسك ها هست ولي ٩٧ درصد احتمالش يك كم بيشتره ولي بازي اي كه هنوز رسما نيومده رو انلاين بازي نكن مثلا اگه بازي ٢٣ مهر مياد تو ٢٠ نرو انلاين بازي بكن اون بازي رو

aryan namavar

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
احتمال بن شدن تو همه ي ديسك ها هست ولي ٩٧ درصد احتمالش يك كم بيشتره ولي بازي اي كه هنوز رسما نيومده رو انلاين بازي نكن مثلا اگه بازي ٢٣ مهر مياد تو ٢٠ نرو انلاين بازي بكن اون بازي رو

aryan namavar
ممنون دوست عزیز

نه من تا حالا بازی رو زودتر از موعود بازی نکردم....

مثلا من اگر دستنی رو 97 بازی کنم مشکلی داره؟

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
360 هم مثل PS3 کپی خور هستش؟ :-b مثل PS3 هارد رو فرمت کرد و بعدش اپدیت دیگه نمیشه انلاین زد؟ یا نه با فرمت هم بازی برنر مکس بگیریم میشه انلاین زد؟ :p

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
360 هم مثل PS3 کپی خور هستش؟ :-b مثل PS3 هارد رو فرمت کرد و بعدش اپدیت دیگه نمیشه انلاین زد؟ یا نه با فرمت هم بازی برنر مکس بگیریم میشه انلاین زد؟ :p

اگه جي تگ بكني كنسولت رو نميتوني به لايو وصل شي ولي اگه كپي خور بكني (lt3) ميتوني با برنرمكس راحت انلاين بزني

aryan namavar

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
اگه جي تگ بكني كنسولت رو نميتوني به لايو وصل شي ولي اگه كپي خور بكني (lt3) ميتوني با برنرمكس راحت انلاين بزني

aryan namavar
دوست عزیز الان با جیتگ هم میتونی لایو بری...نمونش خوده من

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music

aryan namavar

کنسولی که گرفتم هنوز نه بازی براش اوکی کردم نه براش یه اکانت دیکه...ریسک بالا میره با اکانت Xbox one بخوام توی X360 هم به live وصل بشم
فعلا دست نگه میدارم تا دستم پر بشه بعدش ترکوندنی ها زیادی قراره انجام بدیم

sasao

کاربر سایت
Mar 5, 2014
16
سلام دوستان

من برای اولین بار دل و زدم به دریا گفتم به لایو وصل شم از لذتش غافل نمونم ولی متاسفانه چند روزه بد جور اعصابم رو خورد کرده از دوستان خواهش می کنم هرکی هر کمکی می تونه بهم بکنه تا مشکلم برطرف شه

من با وایمکس و از طریق wifi قصد وصل شدن به live رو دارم قبل اینکه بخوام به live وصل شم مطالعات کافی رو انجام دادم و Primary DNS و Secondary DNS اینترنتم رو هم پیدا کردم و mtu رو هم روی 1400 قرار دادم

همچنین در تنظیمات ایکس باکس ip seting ها رو به ترتیب

192.168.1.3

[COLOR=#00AFFD !important]
call_skype_logo.png
255.255.255.0[COLOR=#EC008C !important][/COLOR]
[/COLOR]

192.168.1.1

و در قسمت dns اولیش Primary DNS اینترنتم رو وارد کردم و دومی هم 2.4.4.2 ولی test رو که میزنم در قسمت اتصال به لایو ارور میده حالا چیزی که من رو گیج کرده اینه که بعضی وقت ها

در قسمت test internet و بعضی وقت ها هم در قسمت test xbox live ارور میده البته بیشتر وقتها در قسمت اتصال به لایو ارور میده و وقتهایی هم که در قسمت اینترنت ارور میده وقتی دوباره تست میگیرم

در قسمت لایو ارور میده حتی Secondary DNS رو 1.1.1.1 و یا قسمت Primary DNS آی پی های 2.4.4.2 و 1.1.1.1 رو گذاشتم و قسمت Secondary DNS اینترنتم رو گذاشتم باز هم نشد

حتی در قسمت ip seting به جای 192.168.1.3 این رو نوشتم 192.168.1.2 و همچنین روی حالت اتومات هم قرار دادم

و چند دفعه تنظیمات را ریستارت کردم و mtu اینترنتم هم زیاد کردم باز هم نششششششششششششششششد یعنی کاری نمونده که نکردم و حسابی رو اعصابمه

از دوستان خواهش می کنم راهنماییم کنن تا من هم بتونم به خانواده بزرگ live بپیوندم (دوتا عکس از ارور و نحوه اتصال گرفتم که براتون میزارم)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان

من برای اولین بار دل و زدم به دریا گفتم به لایو وصل شم از لذتش غافل نمونم ولی متاسفانه چند روزه بد جور اعصابم رو خورد کرده از دوستان خواهش می کنم هرکی هر کمکی می تونه بهم بکنه تا مشکلم برطرف شه

من با وایمکس و از طریق wifi قصد وصل شدن به live رو دارم قبل اینکه بخوام به live وصل شم مطالعات کافی رو انجام دادم و Primary DNS و Secondary DNS اینترنتم رو هم پیدا کردم و mtu رو هم روی 1400 قرار دادم

همچنین در تنظیمات ایکس باکس ip seting ها رو به ترتیب

192.168.1.3

[COLOR=#00AFFD !important]
call_skype_logo.png
255.255.255.0[COLOR=#EC008C !important][/COLOR]
[/COLOR]

192.168.1.1

و در قسمت dns اولیش Primary DNS اینترنتم رو وارد کردم و دومی هم 2.4.4.2 ولی test رو که میزنم در قسمت اتصال به لایو ارور میده حالا چیزی که من رو گیج کرده اینه که بعضی وقت ها

در قسمت test internet و بعضی وقت ها هم در قسمت test xbox live ارور میده البته بیشتر وقتها در قسمت اتصال به لایو ارور میده و وقتهایی هم که در قسمت اینترنت ارور میده وقتی دوباره تست میگیرم

در قسمت لایو ارور میده حتی Secondary DNS رو 1.1.1.1 و یا قسمت Primary DNS آی پی های 2.4.4.2 و 1.1.1.1 رو گذاشتم و قسمت Secondary DNS اینترنتم رو گذاشتم باز هم نشد

حتی در قسمت ip seting به جای 192.168.1.3 این رو نوشتم 192.168.1.2 و همچنین روی حالت اتومات هم قرار دادم

و چند دفعه تنظیمات را ریستارت کردم و mtu اینترنتم هم زیاد کردم باز هم نششششششششششششششششد یعنی کاری نمونده که نکردم و حسابی رو اعصابمه

از دوستان خواهش می کنم راهنماییم کنن تا من هم بتونم به خانواده بزرگ live بپیوندم (دوتا عکس از ارور و نحوه اتصال گرفتم که براتون میزارم)

ببین داداش گلم مشکل نت نداری پس میمونی اینکه نت رو زمانهای مختلف تست کنی و یه اطلاعات در باره نتت که برای چه شرکتی هست و سرعت و.... بدی من شاید کمکت بتونم بکنم .
مهندسان عزیز من خودم مشکل عجیبی 3 روزه پیدا کردم نت دی سی نمیشه سرعت دانلود خوبه پینگ خوبه ولی هر نیم ساعت یکبار دیسکانکت لایو میده تو پارتی ها نمیتونم بمونم .توی کال گوست بعد از 3 دقیقه لاست هاست میده .ولی دوباره میشه جوین شد.مخابرات -1 مگ دارم .دیگه نمیدونم چه کار کنم اگه کس هم مشکل من رو داره بگید و کمک کنید یک گلی به سرم بزنم.کمکمکمککککککککککککککککک

erfan 9

کاربر سایت
Sep 12, 2011
19
نام
عرفان
سلام دوستان من یک هفتست لایو کردم ولی خیلی از بازی های مهم هیچ کس برای بازی نیست مثل battlefield 4 ,AC 4, plants vs zombies مثلا بتل فیلد فور به معنی واقعی کلمه هیچ کس نیست ،حتی یک نفرم نیست
مشکل بنظر شما چیه؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان من یک هفتست لایو کردم ولی خیلی از بازی های مهم هیچ کس برای بازی نیست مثل battlefield 4 ,AC 4, plants vs zombies مثلا بتل فیلد فور به معنی واقعی کلمه هیچ کس نیست ،حتی یک نفرم نیست
مشکل بنظر شما چیه؟

سلام عزیز ببین
plants vs zombies خوب زمان ریلیز بازی 8 ماهی هست گذشته و خیلی کم هستند که بازی میکنند و چون انلاین پلی هست بعضی ها که تو مدارس گلد ندارن نمیتونن.در مورد بتل میتونم کمک کنم منو تو لایو ادد کنن بهت گیمر های بتل معرفی کنم وکلن هم دارم ولی خودم فعلا در گیر گوست هستم.من در خدمتم.​دوستان اگه کسی این مشکل منو میدونه کمکی کنه یه دست خوش تاپ پیش من داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر