همه چیز درباره ی Xbox Live

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بچه ها یه سوال داشتم خدمتتون
هنوز هم قابلیت شیر کردن GOLD توی 360 وجود داره یا برداشته شد؟

اگر منظورت این است که یک گلد بخری و تمام پروفایل هات ازش استفاده کنند نه نمیشه . اگر منظورت اینه که با گلد بازی های رایگان را دانلود کنی بعد از پروفایل ها دیگه( غیر گلد) ازش استفاده می کنی میشه.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اطلاعات اشتباه ندید ...وقتی کنسول بن بشه هر بار که شما میخواید به لایو وصل بیشد ارور میده که بن شدید و ربطی به حالت افلاین کنسول نداره.

برخي ها لذت ميبرند از اذيت كردن.وقتي بن بشين تنها انلاين نميتوني بازي كنيد.تازه بعد از ٦ ماه مايكرو شما رو خودش آن-بن ميكنه..مثل خودم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
بچه ها یه سوال داشتم خدمتتون

هنوز هم قابلیت شیر کردن GOLD توی 360 وجود داره یا برداشته شد؟
قبلا یه گلد بود به نام فمیلی گلد که اوطوری فک کنم میشد چن نفر استفاده کنن.
اما الان نه هیچ راهی برا شیر کردن گلد نیست.

- - -ویرایش - - -

برخي ها لذت ميبرند از اذيت كردن.وقتي بن بشين تنها انلاين نميتوني بازي كنيد.تازه بعد از ٦ ماه مايكرو شما رو خودش آن-بن ميكنه..مثل خودم
حتما آن بن نمیشه طرف برا شما موقت بوده داعم باشه نمیشه.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان COD BO2
هنوز تو بورسه يعني من اين بازي رو خودم رايت كردم ١٠٠ درصد شد ولي رايترم لايت ان نبود الان اگه انلاينشو بزنم اشكال داره؟؟

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان COD BO2
هنوز تو بورسه يعني من اين بازي رو خودم رايت كردم ١٠٠ درصد شد ولي رايترم لايت ان نبود الان اگه انلاينشو بزنم اشكال داره؟؟

باید ABGX یکبار دیسک را چک کنید اگر Stealth Verify شد مشکلی نداره . باتوجه به اینکه خیلی از دوستان با همان 97% هم دارند آنلاین بازی می کنند . اما دیسک های Stealth Verify خطر بن را پایین میاره.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
باید ABGX یکبار دیسک را چک کنید اگر Stealth Verify شد مشکلی نداره . باتوجه به اینکه خیلی از دوستان با همان 97% هم دارند آنلاین بازی می کنند . اما دیسک های Stealth Verify خطر بن را پایین میاره.

مرسي ايميج بازيم درسته با abgx360 چك كردم stealth verify هم كردم همه چيز سبز بود :)

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام
من یه مشکل تو اتصال به لایو دارم.. X one .. به لایو وصل میشه اما تو آپدیت بازی ها مشکل داره.. تا 100% میره جلو بعد ارور 0x800 میده
check connection که مینویسه : "الان وصلم اما بعضی سرویس ها با مشکل مواجهه" social and gamig و xbox live core

Odysius

کاربر سایت
Aug 16, 2014
9
نام
Ramin
سلام
من یه مشکل تو اتصال به لایو دارم.. X one .. به لایو وصل میشه اما تو آپدیت بازی ها مشکل داره.. تا 100% میره جلو بعد ارور 0x800 میده
check connection که مینویسه : "الان وصلم اما بعضی سرویس ها با مشکل مواجهه" social and gamig و xbox live core

مشکل از لایوه...
Xbox Live Service Status

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
سلام من برای اولین بار میخوام به لایو وصل بشم و فقط میخوام با بچه های تو ایران بازی کنم بنظرتون با سرعت 512 ایرانسل که پینگش با سرورای داخلی خدودا بین 60تا80 هست میتونم لایو بدون لگ بازی کنم اونم فقط فیفا14؟سریع جواب بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
سلام من برای اولین بار میخوام به لایو وصل بشم و فقط میخوام با بچه های تو ایران بازی کنم بنظرتون با سرعت 512 ایرانسل که پینگش با سرورای داخلی خدودا بین 60تا80 هست میتونم لایو بدون لگ بازی کنم اونم فقط فیفا14؟سریع جواب بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز هیچ مشکلی نیست. راحت می تونی بازی کنی ;)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام من برای اولین بار میخوام به لایو وصل بشم و فقط میخوام با بچه های تو ایران بازی کنم بنظرتون با سرعت 512 ایرانسل که پینگش با سرورای داخلی خدودا بین 60تا80 هست میتونم لایو بدون لگ بازی کنم اونم فقط فیفا14؟سریع جواب بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

پينگت عاليه براي انلاين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر