همه چیز درباره ی Xbox Live

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
دوباره سلام من تازه وارد ایکس ابکس لایو شدم و خیلی صحفه ها رو دیر باز میکنه شاید هر یه پیج یه دقیقه طول بکشه باز شه این عادیه یا نه؟
ینی تو بازی هیچ مشکلی پیش نمیاره دوستان سریع ج بدبد چون میخوام کارت گلد بگیرم.الان چیکار کنم؟

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
برا منم صفحه هارو دیر باز میکنه
و تنها بازی انلاینیکه تو xbl بازی کردم جیتی ای انلاین بوده
که چند ساعت طول کشید اپدیتش کنم!
بعد از رفتن تو بازی هم اصلن نمیشد بازی کرد!
من فقط ساعت 6 صبح به بعد با آرامش بازی میکردم:|

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
برا منم صفحه هارو دیر باز میکنه
و تنها بازی انلاینیکه تو xbl بازی کردم جیتی ای انلاین بوده
که چند ساعت طول کشید اپدیتش کنم!
بعد از رفتن تو بازی هم اصلن نمیشد بازی کرد!
من فقط ساعت 6 صبح به بعد با آرامش بازی میکردم:|

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

سلام من الان تازه رفتم داخل بازی یهو گفت باید بازیتو اپدیت کنی الان منم دارم اپدیت میکنم 150مگه حدودا چقدر طول میکشه؟مشکلی واسه بازی پیش نمیاره؟

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام من الان تازه رفتم داخل بازی یهو گفت باید بازیتو اپدیت کنی الان منم دارم اپدیت میکنم 150مگه حدودا چقدر طول میکشه؟مشکلی واسه بازی پیش نمیاره؟

عزیز حدود 400 مگابایت یا کمتر DLC داره باید دانلود کنی که بتونی بازی کنی

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام من یدونه کارت گلد 48 ساعته خریدم و اونو وارد کردم اما هنوز گلدم فعال نشده.حداکثر چندساعت طول میکشه تا فعال بشه؟
همان لحظه فعال میشه . چطور شما می گید هنوز فعال نشده ؟ وارد یک بازی بشید به بخش آنلاینش برید ، اگر وارد بازی شد به این معنی است که گلد شما فعال. راه دوم وارد Setting >Membership را چک کنید باید زده باشه گلد 48 ساعت . راه سوم زمانی که گلد را وارد کردید بای بهتون یک پیغام مبنی بر 48 ساعت بودن گلد بده و بعد از زدن X به شما یک پیغام تبریک می گه.

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
همان لحظه فعال میشه . چطور شما می گید هنوز فعال نشده ؟ وارد یک بازی بشید به بخش آنلاینش برید ، اگر وارد بازی شد به این معنی است که گلد شما فعال. راه دوم وارد Setting >Membership را چک کنید باید زده باشه گلد 48 ساعت . راه سوم زمانی که گلد را وارد کردید بای بهتون یک پیغام مبنی بر 48 ساعت بودن گلد بده و بعد از زدن X به شما یک پیغام تبریک می گه.

سلام هنوز واسم فعال نشده نمیدونم چیکار کنم زمانی که وارد بازی فیفا14 میشم اصلا نمیتونم بازی کنم یا زمانی که وارد بازی کالاف میشم دوباره اصلا تو بخش مولتی نمیره.چیکار کنم الان باید یه کارت گلد دیگه بخرم؟و membership من هنوز free هست و تبدیل به gold نشده

- - -ویرایش - - -

سلام هرکاری میکنم نمیشه وارد بازی که میشم اصلا نمیتونم مولتی برم تمام سه راه رو هم چک کردم اما نشده چیکار کنم؟

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
دوباره سلام الان من دوباره یکی دیگه کارت گلد دو روزه خریدم و وارد کردم ولی نمیتونم بازی کنم و زمانی که به قسمت account manager میرم و قسمت your membership 2تا گلد دارم اما روشون زمانی که روش دکمه ای رو میزنم مینویسه :8c210003ولی بعضی موقها اصلا نمتونم روشون کلیک کنم حالا باید چیکار کنم تو رو خدا کمک کنید billing information رو هم کامل کردم ولی هنوز نمیتونم بازی انلاین کنم کمک کنید

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوباره سلام الان من دوباره یکی دیگه کارت گلد دو روزه خریدم و وارد کردم ولی نمیتونم بازی کنم و زمانی که به قسمت account manager میرم و قسمت your membership 2تا گلد دارم اما روشون زمانی که روش دکمه ای رو میزنم مینویسه :8c210003ولی بعضی موقها اصلا نمتونم روشون کلیک کنم حالا باید چیکار کنم تو رو خدا کمک کنید billing information رو هم کامل کردم ولی هنوز نمیتونم بازی انلاین کنم کمک کنید

دوست عزیز کارت گلد 48 ساعته 7 روزه و 14 روزه بصورت تریال هستند معمولا یعنی شما و قتی کد ریدیم میکینی باز هم ممبر شیپ شما فری ثبت شده اما این مشکلی نیست و میتونی انلاین بازی کنی یک راه ساده برای اینکه بفهمی الان گلد شدی یا نه اینکه یک پارتی در منوی داشبوردت بساز اگر وارد شدی یعنی گلدی وگرنه هنوز گلد نیستی البته راه زیاده که دوستانم اشاره کردم حالا اگر گلد بودی برای بازی فیفا باید اکانت ارجین داشتی باشی و لاگین کنی اینو هم با پی سی میتنی بسازی هم با با خود کنسول بعد از ساخت و لاگین کردن میتونی فیفا انلاین بازی کنی

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
دوست عزیز کارت گلد 48 ساعته 7 روزه و 14 روزه بصورت تریال هستند معمولا یعنی شما و قتی کد ریدیم میکینی باز هم ممبر شیپ شما فری ثبت شده اما این مشکلی نیست و میتونی انلاین بازی کنی یک راه ساده برای اینکه بفهمی الان گلد شدی یا نه اینکه یک پارتی در منوی داشبوردت بساز اگر وارد شدی یعنی گلدی وگرنه هنوز گلد نیستی البته راه زیاده که دوستانم اشاره کردم حالا اگر گلد بودی برای بازی فیفا باید اکانت ارجین داشتی باشی و لاگین کنی اینو هم با پی سی میتنی بسازی هم با با خود کنسول بعد از ساخت و لاگین کردن میتونی فیفا انلاین بازی کنی

داداش دستت درد نکنه درست کردم الان دارم فیفا میزنم هر کی دوست داره ادم کنه ali alone

fettel

کاربر سایت
Jul 29, 2011
9
نام
Ali
دوستان تازه به لایو وصل شدم چندتا سوال داشتم

1- برای فیفا 14 باید پوینت هم داشت یا فقط گلد کافیه؟
2-پینگ 45 خوبه؟
3-از چه سایتی گلد بگیرم ؟
4-حتما باید dvd برنر مکس داشته باشم یا دیگه مایکروسافت بن نمیکنه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر