همه چیز درباره ی Xbox Live

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان COD BO2
هنوز تو بورسه يعني من اين بازي رو خودم رايت كردم ١٠٠ درصد شد ولي رايترم لايت ان نبود الان اگه انلاينشو بزنم اشكال داره؟؟

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان COD BO2
هنوز تو بورسه يعني من اين بازي رو خودم رايت كردم ١٠٠ درصد شد ولي رايترم لايت ان نبود الان اگه انلاينشو بزنم اشكال داره؟؟

باید ABGX یکبار دیسک را چک کنید اگر Stealth Verify شد مشکلی نداره . باتوجه به اینکه خیلی از دوستان با همان 97% هم دارند آنلاین بازی می کنند . اما دیسک های Stealth Verify خطر بن را پایین میاره.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
باید ABGX یکبار دیسک را چک کنید اگر Stealth Verify شد مشکلی نداره . باتوجه به اینکه خیلی از دوستان با همان 97% هم دارند آنلاین بازی می کنند . اما دیسک های Stealth Verify خطر بن را پایین میاره.
مرسي ايميج بازيم درسته با abgx360 چك كردم stealth verify هم كردم همه چيز سبز بود :)

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,428
نام
محمد
سلام
من یه مشکل تو اتصال به لایو دارم.. X one .. به لایو وصل میشه اما تو آپدیت بازی ها مشکل داره.. تا 100% میره جلو بعد ارور 0x800 میده
check connection که مینویسه : "الان وصلم اما بعضی سرویس ها با مشکل مواجهه" social and gamig و xbox live core

Odysius

کاربر سایت
Aug 16, 2014
9
نام
Ramin
سلام
من یه مشکل تو اتصال به لایو دارم.. X one .. به لایو وصل میشه اما تو آپدیت بازی ها مشکل داره.. تا 100% میره جلو بعد ارور 0x800 میده
check connection که مینویسه : "الان وصلم اما بعضی سرویس ها با مشکل مواجهه" social and gamig و xbox live core
مشکل از لایوه...
Xbox Live Service Status

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
331
نام
شاهین
درود
دوستان بازی غیر برنرمکس انلاین بازی کنیم امکان بن شدن هست یا فرقی نمی کنه ؟

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
52
سلام من برای اولین بار میخوام به لایو وصل بشم و فقط میخوام با بچه های تو ایران بازی کنم بنظرتون با سرعت 512 ایرانسل که پینگش با سرورای داخلی خدودا بین 60تا80 هست میتونم لایو بدون لگ بازی کنم اونم فقط فیفا14؟سریع جواب بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,192
سلام من برای اولین بار میخوام به لایو وصل بشم و فقط میخوام با بچه های تو ایران بازی کنم بنظرتون با سرعت 512 ایرانسل که پینگش با سرورای داخلی خدودا بین 60تا80 هست میتونم لایو بدون لگ بازی کنم اونم فقط فیفا14؟سریع جواب بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز هیچ مشکلی نیست. راحت می تونی بازی کنی ;)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
930
سلام من برای اولین بار میخوام به لایو وصل بشم و فقط میخوام با بچه های تو ایران بازی کنم بنظرتون با سرعت 512 ایرانسل که پینگش با سرورای داخلی خدودا بین 60تا80 هست میتونم لایو بدون لگ بازی کنم اونم فقط فیفا14؟سریع جواب بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!​
پينگت عاليه براي انلاين

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
52
دوباره سلام من تازه وارد ایکس ابکس لایو شدم و خیلی صحفه ها رو دیر باز میکنه شاید هر یه پیج یه دقیقه طول بکشه باز شه این عادیه یا نه؟
ینی تو بازی هیچ مشکلی پیش نمیاره دوستان سریع ج بدبد چون میخوام کارت گلد بگیرم.الان چیکار کنم؟

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
105
نام
carbonchloride4
برا منم صفحه هارو دیر باز میکنه
و تنها بازی انلاینیکه تو xbl بازی کردم جیتی ای انلاین بوده
که چند ساعت طول کشید اپدیتش کنم!
بعد از رفتن تو بازی هم اصلن نمیشد بازی کرد!
من فقط ساعت 6 صبح به بعد با آرامش بازی میکردم:|

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
52
برا منم صفحه هارو دیر باز میکنه
و تنها بازی انلاینیکه تو xbl بازی کردم جیتی ای انلاین بوده
که چند ساعت طول کشید اپدیتش کنم!
بعد از رفتن تو بازی هم اصلن نمیشد بازی کرد!
من فقط ساعت 6 صبح به بعد با آرامش بازی میکردم:|

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

سلام من الان تازه رفتم داخل بازی یهو گفت باید بازیتو اپدیت کنی الان منم دارم اپدیت میکنم 150مگه حدودا چقدر طول میکشه؟مشکلی واسه بازی پیش نمیاره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟