همه چیز درباره ی Xbox Live

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
احتمالا چون اد لیست فرند زیاد داشته هرکی هم میومده برای آنلاین دستگاه چک میکرده خب از سرعت اینترنتش کم میشده که یکجا دیسش کرده به نظرم خوبه تنظیماتو بذارید روی اینکه دستگاه هرکی رو که آنلاین هست چک نکنه اینطوری اینترنت برای کارای اضافی مصرف نمیشه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
احتمالا چون اد لیست فرند زیاد داشته هرکی هم میومده برای آنلاین دستگاه چک میکرده خب از سرعت اینترنتش کم میشده که یکجا دیسش کرده به نظرم خوبه تنظیماتو بذارید روی اینکه دستگاه هرکی رو که آنلاین هست چک نکنه اینطوری اینترنت برای کارای اضافی مصرف نمیشه
باو چه ربطی داره/. مگه چه قد نت میگیره این چک کردن؟:|

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
درود دوستان در تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread87721/page3/ شرکت کنید دوستانی که از مشکلات اخیر اینترنت رنج می برند !!!

واقعا که معلوم نیست این قبیل مشکلات تا کی میخواد ادامه داشته باشه و چه کسی جواب کو ضرر و زیان کاربر ها ست
با توجه به کم بودن تفریحات سالم چه قدر باید برای یک بازی بدون نقص حرص بخوریم
خودتون آمار سر انگشتی بگیرین تو این سال چند بار و چند نوع مشکل برای نت بوجود اومده

S I L V E R

کاربر سایت
Nov 14, 2010
10
دوستان این که فیفا اکثر وقت ها برام نیمه ی دوم لاست کانکشن میده مشکل نت من یا سرور EA ؟ آخه تو خود فروم فیفا هم یه عالمه شاکی بودن اما من با کسای دیگه که بازی میکنیم بعد هیستوری بازیاشونو میبینم به مراتب کمتر از من بازیاشون DNF شده!من تقریبا 9 بار از 10 بار DNF میشه بازیام اما خوشبختانه چون جلو ام 3 0 به نفع ام میشه!

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
میشه ****** ست کرد آیا یا اینکه میشه فایرفاکس یا کروم نصب کرد ؟
غیر از اپ‌های خودش اپ‌های دیگه‌ای هم میشه اضافه کرد ؟
سوم اینکه چند تا از اپ‌های خوب رو ارزش نصب داره رو بگید.
راستی نمیشه هیچ جوری به فیس‌بوک لوگین شد ؟ (بدون ******)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
اقا این نت پدر مارو در اورده . هر 2 ساعت دیسکانکت میشم .

نتم پارس انلاینه . و چه رو حالت brige چه معمولی . اعصابم خورد شد .

slice

کاربر سایت
Apr 7, 2014
2
سلام دوستان من چند روز پیش برای اولین بار به لایو به راحتی وصل شدم و آپدیت های داشبورد نیز انجام شد و من 2-3 دست فیفا بازی کردم و بعدش از بازی اومدم بیرون واینترنت رو قطع کردم از اون روز دیگه وصل نمیشه یا ارور mtu میده که mtu من 1429 هست زمانی کا این لرور رو میده میگه 30 ثانیه مودم رو خاموش کن بعد که روشن میکنم به اینترنت وصل میشه ولی بین اینترنت و لایو ضربدر میخوره که باز نوشته مودم رو خاموش کن 30 ثانیه این کارم کردم ولی بازم همین ارور رو میده. نمیدونم الان مشکل از چیه اگه از مودم هست چرا بار اول وصل شد؟ البته اینم بگم مودمم یکم قاطی داره حالا شما بگید اگه مودم عوض کنم ممکنه درست شه یا از اینترنت هست؟ ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان من چند روز پیش برای اولین بار به لایو به راحتی وصل شدم و آپدیت های داشبورد نیز انجام شد و من 2-3 دست فیفا بازی کردم و بعدش از بازی اومدم بیرون واینترنت رو قطع کردم از اون روز دیگه وصل نمیشه یا ارور mtu میده که mtu من 1429 هست زمانی کا این لرور رو میده میگه 30 ثانیه مودم رو خاموش کن بعد که روشن میکنم به اینترنت وصل میشه ولی بین اینترنت و لایو ضربدر میخوره که باز نوشته مودم رو خاموش کن 30 ثانیه این کارم کردم ولی بازم همین ارور رو میده. نمیدونم الان مشکل از چیه اگه از مودم هست چرا بار اول وصل شد؟ البته اینم بگم مودمم یکم قاطی داره حالا شما بگید اگه مودم عوض کنم ممکنه درست شه یا از اینترنت هست؟ ممنون
به احتمال خیلی زیاد ماله همان اینترنت است شاید مودم را عوض کنی یکی از مشکلاتت حل بشه اما با این چیز اشغالی که ایرانی ها اسمش را گذاشتن اینترنت برای خیلی ها مشکل داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر