همه چیز درباره ی Xbox Live

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام
1-پینگ مدت زمانی هست که وقتی شما توی خونتون مثلا دکمه ای رو فشار میدن سرور اصلی کی متوجه اون میشه
که بستگی به وضعیت اینترنت خودتون و فاصله شما با اون جا داره و هرچی به صفر نزدیک تر باشه بهتره
2-معلومه هرچی سرعت آپلود و دانلودتون بالاتر باشه بهتره ولی پینگ مهمتره

دوستان پینگ مناسب برای هر بازی متفاوته؟ بسته ب گیم پلی منظورمه...
یعنی مثلا تو بازی های شوتر `پینگ مهمتر از بازی های استراتژیک هست؟

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

آخرین ویرایش:

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
ببین دوست عزیز شما برای خرید حتما باید در Billing Info یک Credit Card Info معتبر یا Paypal معتبر وارد کنید.برای خرید از طریق کنسول باید قبلش حتما چیز پی ان شیر کنید بعد اینترنت را به دستگاه Xbox بدید که بتوانید خرید کنید.یا به شخصی که در خارج از ایران است و اعتماد دارید User/pass را بدید تا براتون خرید کنه .اگر خودت می خواهی خرید کنی همانطور که گفتم باید Billing Info معتبر وارد کنید.

دقيقا اينم مشكل بنده است.اگر biling info با دادن يك كارت اعتباري تكميل بشه باز هم بايد چيز پي ان شير كنم به كنسول؟واقعا مشخرس؟چطوري ميشه اينكارو كرد؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
سلام
1-پینگ مدت زمانی هست که وقتی شما توی خونتون مثلا دکمه ای رو فشار میدن سرور اصلی کی متوجه اون میشه
که بستگی به وضعیت اینترنت خودتون و فاصله شما با اون جا داره و هرچی به صفر نزدیک تر باشه بهتره
2-معلومه هرچی سرعت آپلود و دانلودتون بالاتر باشه بهتره ولی پینگ مهمتره
داش به نظرت این پینگ و آپلود و دانلود خوبه؟!!
حس میکنم دانلود و آپلودم کم باشه. ADSL م شاتل 512 هست
18594612283926360751.png

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دقيقا اينم مشكل بنده است.اگر biling info با دادن يك كارت اعتباري تكميل بشه باز هم بايد چيز پي ان شير كنم به كنسول؟واقعا مشخرس؟چطوري ميشه اينكارو كرد؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
دوست عزیر امکانش هست با تغییر ip بشه از سایت ماکروسافت خرید کرد؟؟؟ یا نمیشه ... نحوه شیر کردن هم اگه کسی اطلاعی داره خواهشا بگه ....
من نمیدونم دوستان دیگه چطور dlc میگیرن

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
واقعا خوبه؟!:-/

داش به نظرت این پینگ و آپلود و دانلود خوبه؟!!
حس میکنم دانلود و آپلودم کم باشه. ADSL م شاتل 512 هست
18594612283926360751.png

سرعت آپلود و دانلودتون تعریفی نداره (البته باز آپلودتون بهتره)
در مورد پینگ هم باید ببینیم از چه سروری تست گرفتین (داخلی یا خارجی؟) برای تست میتوندی برید به سایت Speedtest.net و با یه سرور ترجیحا" اروپایی تست بگیرین اگر پینگ بین 100 تا170 باشه حداقال برای نت ایران مطلوب و خوب هست و میتونید بازی کنید پینگ با سرورهای ایران هم معمولا" باید زیر 30 باشه!.در ضمن کیفیت بازی که انجام میدید به سرورهای بازی مذکور هم بستگی داره!.اگر از نت شاتل استفاده می کنید میتونید با مرکز پشتیبانی تماس بگیرید و بگید سرویس گیمتون رو فعال کنن تا وضعیت پینگتون بهتر از قبل بشه!

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
زیاد به قضیه این پینگ حساس نشید یه 48 ساعته بگیرید تست کنید تا ببینید اینترنتتون واسه لایو مناسبه یا نه ..... یعنی تو این بازی سنتر یه نفر گیف کارت( پوینت) استفاده نکرده تا مشکل ما رو بگه چه خاکی بریزیم تو سرمون ....

MostGamer

کاربر سایت
Aug 13, 2013
127
^^^^
سلام. دوستان و اساتید محترم در زمینه لایو آقا جان من کمکم کنید::: من یه کارت 40 پوندی خریدم که این دی ال سی بتلفیلد 4 رو بگیرم اما وقتی روی دی ال سی میزنم که بخرمش با وجود اینکه یه قسمت زده 40 پوند داری اما وقتی گزینه کانفریم رو میزنم اررور میده که باید نوع پرداخت رو از سایت account.live.com عوض کنید ( آخه یعنی چی من که 40 پوند دارم و قیمت دی ال سی هم 11 پونده ؟؟؟ ) بعد رفتم از سایت خود ماکروسافت بخرم ولی باز میگه باید نوع پرداخت رو عوض کنی . ..... . الان دقیقا یه نفر به من بگه چه خاکی تو سرم بریزم 150 هزار خرج کردم اما نمیتونم استفاده کنم.

(2)
لطفا کسی‌ که میدونه جواب بده :|

آخرین ویرایش:

marcus payne

کاربر سایت
Jul 13, 2013
50
نام
علیرضا
سلام دوستان اگر فردی یک بازیو زودتر از موعد بازی کنه(مثلا هیلو یا گیرز که حساسن)در همون لحظه بن میشه یا ممکنه چند روز یا چند ماه طول بکشه و بعد بن شه؟

- - -ویرایش - - -

^^^^
سلام. دوستان و اساتید محترم در زمینه لایو آقا جان من کمکم کنید::: من یه کارت 40 پوندی خریدم که این دی ال سی بتلفیلد 4 رو بگیرم اما وقتی روی دی ال سی میزنم که بخرمش با وجود اینکه یه قسمت زده 40 پوند داری اما وقتی گزینه کانفریم رو میزنم اررور میده که باید نوع پرداخت رو از سایت account.live.com عوض کنید ( آخه یعنی چی من که 40 پوند دارم و قیمت دی ال سی هم 11 پونده ؟؟؟ ) بعد رفتم از سایت خود ماکروسافت بخرم ولی باز میگه باید نوع پرداخت رو عوض کنی . ..... . الان دقیقا یه نفر به من بگه چه خاکی تو سرم بریزم 150 هزار خرج کردم اما نمیتونم استفاده کنم.

(2)
داداش فکر کنم برای خرید از لایو باید وی ** ان شیر کنی اگر این کارو کردی و ارور داده شرمنده

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان اگر فردی یک بازیو زودتر از موعد بازی کنه(مثلا هیلو یا گیرز که حساسن)در همون لحظه بن میشه یا ممکنه چند روز یا چند ماه طول بکشه و بعد بن شه؟

- - -ویرایش - - -

داداش فکر کنم برای خرید از لایو باید وی ** ان شیر کنی اگر این کارو کردی و ارور داده شرمنده

بستگی به بازی داره.بعضی از موارد اصلا اتفاقی نخواهد افتاد.اما روال به این شکل است که اگر بازی را زودتر از موعد مقرر که هنوز Release نشده بازی کنید تا 24 ساعت بعد بن می شید اما اگر تا زمان Release بازی اتفاقی نیافتاده باشه بعدش ه م اتفاقی نخواهد افتاد.درمورد بازی های انحصاری xbox این قضیه کاملا جدی است یعنی شاید به 2 ساعت نکشه و اکانت طرف در بهترین شرایط بن خواهد شد.

^^^^

(2)

شما برای خرید باید حتما Billing Info معتبر وارد کنید تا بتوانید از سایت ویا کنسول با کمک چیز پی ان آیتم موردنظر را خریداری کنید.یا اکانت را بدید به یک فرد قابل اعتماد در خارج از کشور تا براتون از سایت xbox خرید کنه.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
اگر بازی شک و شبهه داشته باشه و با دیسک ترانکیت یا معمولی بازی بشه(مثل بتل3)اونموقع چطوره؟

بازی همین قدر که بالا بیایید و از دستگاه بیرون نپره مشکلی نداره چه برنر مکس چه غیر برنرمکس.

Hadi3220

کاربر سایت
Mar 11, 2014
1
سلام من عضو تازه واردم ميخواستم ببينم چطوري ميشه به لايو متصل شد و بازي كرد؟
تا به أمروز من لايو بازي نكردم ،اگر ميشه كامل و مفيد بگيد يا يه صفحه بگيد من مراجعه كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر