همه چیز درباره ی Xbox Live

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ديگه با امدن نسل حديد كسي با ٣٦٠ كاري نداره واسه امنيت؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

چرا همین اواخر مثکه ۱۰ نفر از دوستان بن‌شدن

و ب احتمال موج بعدی بن با اومدن Titanfall قوت خواهد گرفت...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام. دوستان و اساتید محترم در زمینه لایو آقا جان من کمکم کنید::: من یه کارت 40 پوندی خریدم که این دی ال سی بتلفیلد 4 رو بگیرم اما وقتی روی دی ال سی میزنم که بخرمش با وجود اینکه یه قسمت زده 40 پوند داری اما وقتی گزینه کانفریم رو میزنم اررور میده که باید نوع پرداخت رو از سایت account.live.com عوض کنید ( آخه یعنی چی من که 40 پوند دارم و قیمت دی ال سی هم 11 پونده ؟؟؟ ) بعد رفتم از سایت خود ماکروسافت بخرم ولی باز میگه باید نوع پرداخت رو عوض کنی . ..... . الان دقیقا یه نفر به من بگه چه خاکی تو سرم بریزم 150 هزار خرج کردم اما نمیتونم استفاده کنم.......

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام. دوستان و اساتید محترم در زمینه لایو آقا جان من کمکم کنید::: من یه کارت 40 پوندی خریدم که این دی ال سی بتلفیلد 4 رو بگیرم اما وقتی روی دی ال سی میزنم که بخرمش با وجود اینکه یه قسمت زده 40 پوند داری اما وقتی گزینه کانفریم رو میزنم اررور میده که باید نوع پرداخت رو از سایت account.live.com عوض کنید ( آخه یعنی چی من که 40 پوند دارم و قیمت دی ال سی هم 11 پونده ؟؟؟ ) بعد رفتم از سایت خود ماکروسافت بخرم ولی باز میگه باید نوع پرداخت رو عوض کنی . ..... . الان دقیقا یه نفر به من بگه چه خاکی تو سرم بریزم 150 هزار خرج کردم اما نمیتونم استفاده کنم.......

ببین دوست عزیز شما برای خرید حتما باید در Billing Info یک Credit Card Info معتبر یا Paypal معتبر وارد کنید.برای خرید از طریق کنسول باید قبلش حتما چیز پی ان شیر کنید بعد اینترنت را به دستگاه Xbox بدید که بتوانید خرید کنید.یا به شخصی که در خارج از ایران است و اعتماد دارید User/pass را بدید تا براتون خرید کنه .اگر خودت می خواهی خرید کنی همانطور که گفتم باید Billing Info معتبر وارد کنید.

david_zboy

کاربر سایت
Dec 16, 2008
12
درود دوستان
من قبلا خیلی بازی ها رو به صورت 97% بازی کردم و یا تموم کردم.الان میخوام FIFA 14 رو به صورت آنلاین بازی کنم.دی وی دی من هم برنر مکس هست.احتمال بن شدن من وجود داره؟؟
البته برای 97 % هم من Stealth Patch رو همیشه چک میکردم ولی بعضب بازی ها VERIFICATION FAIL میشد اشکالی نداره؟؟ و بازی هایی که از دوستم قبلا میگرفتم رو چک نکردم.اینکه من خیلی وارد نیستم به آنلاین برای آنلاین بازی کردن FIFA حتما باید اکانت گلد داشته باشی؟؟چجوری اکانت گلد بگیرم؟ در ضمن اگر اسم پروفایلمم عوض میشه چجوری دوباره اسمشو درست کنم؟؟
برای اولین بار هست میخوام آنلاین شم... مرسی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
درود دوستان
من قبلا خیلی بازی ها رو به صورت 97% بازی کردم و یا تموم کردم.الان میخوام FIFA 14 رو به صورت آنلاین بازی کنم.دی وی دی من هم برنر مکس هست.احتمال بن شدن من وجود داره؟؟
البته برای 97 % هم من Stealth Patch رو همیشه چک میکردم ولی بعضب بازی ها VERIFICATION FAIL میشد اشکالی نداره؟؟ و بازی هایی که از دوستم قبلا میگرفتم رو چک نکردم.اینکه من خیلی وارد نیستم به آنلاین برای آنلاین بازی کردن FIFA حتما باید اکانت گلد داشته باشی؟؟چجوری اکانت گلد بگیرم؟ در ضمن اگر اسم پروفایلمم عوض میشه چجوری دوباره اسمشو درست کنم؟؟
برای اولین بار هست میخوام آنلاین شم... مرسی

مشکلی پیش نمیاد معمولا اگر موج بنی ارسال بشه براساس بازی که در دستگاه است اتفاق Flag شدن یا بن شدن می افته.(برنرمکس تنها خطر بن شدن را کاهش می ده - هیچ کس نمی توانه به شما این اطمینان را بده که با برنر مکس یا هر چیز دیگری کنسولت بن نخواهد شد الان چندین سال است که دیگر خبری از موج بن نیست و مشکلی برای کسی پیش نیامده).برای آنلاین بازی کردن بهتره stealth همیشه Verify بشه اما اگر بازی کردی و تا حالا هم آنلاین نشدی اصلا اهمیتی نداره.برای آنلاین بازی کردن فیفا هم شما باید از سایت هایی که گلد می فروشند یک اکانت بگیرید.اکانت معمولی خودتون را که در xbox است به live join کنیدو در انتها redeem code را بزنید و کد خریداری شده را وارد کنید.(خیلی وقته که EA برای کاربران آنلاینش محدودیتی ایجاد نکرده ). از زمانی که شما پروفایلت را Join Live می کنی می توانی یکبار بصورت مجانی تغییرش بدی از خوده کنسول یا از سایت xbox بخش پروفایل.بعد از اون تغییر پروفایل احتیاج به خرج کردم پول داره.

- - -ویرایش - - -

Error 831188FE

این ارور برای چی؟ از پروفایل ایراد میگیره -_-

معمولا مربوط به اینترنت میشه اما این راهکار ها را هم ماکروسافت ارائه داده.اگر قبلا وصل میشده اما الان مشکل پیدا کردی بهتر صبر کنی و در ساعات مختلف امتحان کنی ممکن ماله ISP باشه که ازش اینترنت گرفتی.

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
742
معمولا مربوط به اینترنت میشه اما این راهکار ها را هم ماکروسافت ارائه داده.اگر قبلا وصل میشده اما الان مشکل پیدا کردی بهتر صبر کنی و در ساعات مختلف امتحان کنی ممکن ماله ISP باشه که ازش اینترنت گرفتی.
از اکانت ارور میگیره. ربطی به سرعتم نداره. چون یه اکانت سیلور دارم، سری وصل میشه -_-

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
742
از اکانت ارور میگیره. ربطی به سرعتم نداره. چون یه اکانت سیلور دارم، سری وصل میشه -_-

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
شاید با sign in شدن تو xbox.com درست شه ،،، منم قبلا چندبار این مشکلو داشتم که وصل نمیشد که با sign in کردن تو xbox.com درست میشد ...

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
دوستان چند تا سوال داشتم
1_پینگ چیه و باید بالا باشه یا پایین؟!
2_سرعت آپلود و دانلود هم باید بالا باشه یا پایین؟!
3_پینگ عددش چند رقمی باشه و بین چند تا چند باشه مناسبه؟!
==========
این سوالام ربطی به این تاپیک نداره ولی چجوری میشه متنم رو اسپولر کنم؟ بلد نیستم

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
دوستان چند تا سوال داشتم
1_پینگ چیه و باید بالا باشه یا پایین؟!
2_سرعت آپلود و دانلود هم باید بالا باشه یا پایین؟!
3_پینگ عددش چند رقمی باشه و بین چند تا چند باشه مناسبه؟!
==========
سلام
1-پینگ مدت زمانی هست که وقتی شما توی خونتون مثلا دکمه ای رو فشار میدن سرور اصلی کی متوجه اون میشه
که بستگی به وضعیت اینترنت خودتون و فاصله شما با اون جا داره و هرچی به صفر نزدیک تر باشه بهتره
2-معلومه هرچی سرعت آپلود و دانلودتون بالاتر باشه بهتره ولی پینگ مهمتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر