همه چیز درباره ی Xbox Live

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
دوستان Fifa 14 و PES 2013برای Live فقط یه اکانت گلد کافیه یا نه باید حتما Online pass یا redeem code هم علاوه بر اکانت گلد گرفت؟
اگه کسی بازی داره میکنه ممنون میشم یه راهنمایی کنه .

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
فقط گلد می خواد

میدونم الا بنده گد فعال کردم ولی تا میرم یه جا مثل مستر لیگ آنلاین یا حتی Qiuck match online یه صفحه میاد که Online PAss میخواد !!
البته مستقیما به مودم وصل هستم با آی پی ایران!! نمی دونم تحریم هست یا نه!!

به آیپی هم ربط نداشت باز این صفحه مسخره میاد!!!

آخرین ویرایش:

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
چی بگم.من تا دیروز بازی می کردم. مطمنی؟چیزه دیگه ای نمی نویسه؟konami که از اولم بازی هاش انلاین پس نمی خواستن

والا اوایل که میزد فقط می تونید 1vs1 بازی کنید و Quick matchjاونم به خاطر تنظیمات مودم و این حرف ها حالا که از طریق کارت شبکه و آیپی غیر ایران اینترنت رسوندم بهش اون پیغام رفته ولی این صفحه Online Pass هرجای بازی که بخش آنلاین هست میرم میا د!!! دقیقا هم سه تا آپشن داره
Register Online pass
Buy Online Pass
Register Later

حالا اگه کسی دقیقا امروز امتحان کرده و بازی کرده پس مشکل فقط منم در غیر این صورت صحت داره قضیه خرید آنلاین پس!!

Last edited by a moderator:

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
والا اوایل که میزد فقط می تونید 1vs1 بازی کنید و Quick matchjاونم به خاطر تنظیمات مودم و این حرف ها حالا که از طریق کارت شبکه و آیپی غیر ایران اینترنت رسوندم بهش اون پیغام رفته ولی این صفحه Online Pass هرجای بازی که بخش آنلاین هست میرم میا د!!! دقیقا هم سه تا آپشن داره
Register Online pass
Buy Online Pass
Register Later

حالا اگه کسی دقیقا امروز امتحان کرده و بازی کرده پس مشکل فقط منم در غیر این صورت صحت داره قضیه خرید آنلاین پس!!

pes انلاینش پولیه . fifa مجانی!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوست عزیز اول امتحان کنید بعد بگید امکان داره.
من الان سه ماهه روزی 5 ساعت دارم SC رو بازی میکنم و حدود 500/600 مگ ترافیک مصرف میکنه.من حداقل ماهی 15 گیگ فقط برا همین بازی مصرف میکنم.

من امتحان کردم که میگم
شما یه روز فقط لایو کار کن بعد نگاه کن معمولا استفاده از نت برای گشت و گذار و دانلود مصرف بیشتری داره تا لایو
من هم مثل شما روزی پنج ساعت رو لایو هستم بقیه زمان روز رو هم دارم تو نت میگردم
به شرط اینکه تو ماه دانلود نداشته باشم هشت گیگ برام کافیه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
من چون اینترنتم محدود هست همیشه میزان مصرف رو چک میکنم،همونطور که گفتم فقط برای این بازی هست این میزان مصرف،يه چیزی بین 90تا 120 متغیر.ولی مثلا ناروتو ساعتی 30تا بیشتر نمیخواد.حالا شما یه ساعت کامل Sc رو بدون تاخیر (یعنی 2دست و نیم در ساعت)بازی کنید تا به حرف من برسید.

Sent from my C2105 using Tapatalk

- - -ویرایش - - -

من امتحان کردم که میگم
شما یه روز فقط لایو کار کن بعد نگاه کن معمولا استفاده از نت برای گشت و گذار و دانلود مصرف بیشتری داره تا لایو
من هم مثل شما روزی پنج ساعت رو لایو هستم بقیه زمان روز رو هم دارم تو نت میگردم
به شرط اینکه تو ماه دانلود نداشته باشم هشت گیگ برام کافیه

اینم میزان مصرف دیروزم هست فقط برا بازی SC(البته یه نیم ساعت بینش بازی هم نکردم):
30131086226614356207.jpg

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من چون اینترنتم محدود هست همیشه میزان مصرف رو چک میکنم،همونطور که گفتم فقط برای این بازی هست این میزان مصرف،يه چیزی بین 90تا 120 متغیر.ولی مثلا ناروتو ساعتی 30تا بیشتر نمیخواد.حالا شما یه ساعت کامل Sc رو بدون تاخیر (یعنی 2دست و نیم در ساعت)بازی کنید تا به حرف من برسید.

Sent from my C2105 using Tapatalk

- - -ویرایش - - -

اینم میزان مصرف دیروزم هست فقط برا بازی SC(البته یه نیم ساعت بینش بازی هم نکردم):
30131086226614356207.jpg

خیلی جالبه چون من با این مشکل مواجه نیستم و همینطور که گفتم با هست گیگ در ماه لایو و وب گردی رو به راحتی انجام میدم
شما چک کن شاید جایی مشکل داری

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
خیلی جالبه چون من با این مشکل مواجه نیستم و همینطور که گفتم با هست گیگ در ماه لایو و وب گردی رو به راحتی انجام میدم
شما چک کن شاید جایی مشکل داری

توی صفحه مشترکین دقیق با ساعت نشون میده میزان مصرف رو.من مودم رو قبل از بازی روشن میکنم و به محض تموم شدن بازی خاموش میکنم و میزان مصرف رو چک میکنم.متاسفانه همیشه هم همین قدر هست. کاش کمتر بود!مبین نت نامحدود هم نداره مجبورم برا همین بازی 15 گیگ(63 تومن)برا هر ماه بگیرم.

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
دوستان میشه 1 اکانت گلد رو برای چند گیمر تگ استفاده کرد ؟ یعنی یه بازی رو با اسپلیت اسکرین لایو بازی کرد با 1 اکانت گلد
اگه میشه چطور

بله عزیز شما اگر اکانتتون گلد باشه
میخواید با خانواده برید لایو یا همون دونفری
میرید تو قسمت اسپلید اسکرین بازی اونجا a بزنید تا دسته دوم اضافه بشه بعد یه صفحه میاد یوزری به نام gest اگه اشتباه نکنم اونو بزن
گیمرتگه اصلیت میاد رو اون فقط با یک تفاوت اخرش یک اضافه میکنه
همین اگه هم میخواید با یه پروفایل دیگه وصل بشید به لایو یعنی هردونفر یه پروفایل مخصوص خودش بله باید اون پروفایل دومی هم گلد داشته باشه
ولی نیازی نیست
همون یوزر اولیو دسته دومشون gest بزنید حله

- - -ویرایش - - -

توی صفحه مشترکین دقیق با ساعت نشون میده میزان مصرف رو.من مودم رو قبل از بازی روشن میکنم و به محض تموم شدن بازی خاموش میکنم و میزان مصرف رو چک میکنم.متاسفانه همیشه هم همین قدر هست. کاش کمتر بود!مبین نت نامحدود هم نداره مجبورم برا همین بازی 15 گیگ(63 تومن)برا هر ماه بگیرم.

عزیزان میشه اینو هم جواب بدید

من جوابتون دادم ولی نمیدونم چرا پاک میشه
متاسفانه

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی

هر گیمر تگ اکانت خودش رو میخواد برا بازی ولی در مورد اینکه بشه اسپلیت اسکرین لایو بازی کرد با یه اکانت گلد رو مطمئن نیستم ولی فکر نکم بشه باید هر دو اکانت گلد باشه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
تو بازی هایی که این قابلیت رو دارن مثل COD قبل اینکه وارد لابی بشی دسته 2 روشن باشه یه گزینه میاد که با اون یکی دسته دکمه ی A رو بزنی با دسته ی 2 می تونی بصورت guest بازی کنی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کلا اکانت گلد فقط مربوط به یک گیمر تگ میشه و نمیشه از به گلد برای چند گیمر تگ استفاده کرد ولی برای بازی های دونفره با دو دسته مثلا کال لازم نیست که دوتا گلد داشته باشیم دسته شماره دو از طریق همون راهی که دوستان فرمودن وصل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر