همه چیز درباره ی Xbox Live

xbox_live

کاربر سایت
Jan 17, 2014
12
نام
alireza seyediyan
من ۲ روزه evil 5 رو دارم با بازی ۹۷٪ با دوستم بازی میکنم مشکلی پیش نیومده فک کنم بازی قدیمی باشه خیلی گیر ندن برا بن درسته؟ یا برم برنر بگیرم؟

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
من ۲ روزه evil 5 رو دارم با بازی ۹۷٪ با دوستم بازی میکنم مشکلی پیش نیومده فک کنم بازی قدیمی باشه خیلی گیر ندن برا بن درسته؟ یا برم برنر بگیرم؟
به بازی های قدیمی خیلی گیر نمیدن
ولی بری برنر بگیری بهتره
یک بار دیدی بدشانسی اوردی بن شدی

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
به بازی های قدیمی خیلی گیر نمیدن
ولی بری برنر بگیری بهتره
یک بار دیدی بدشانسی اوردی بن شدی

اطلا اینجوری نیست

من خودم 2 ساله دارم با دیسک 97% لایو میرم

با بازی های قدیمی و جدید هم بازی میکنم

از gta 5 گرفته تا l4d 2

..............

دوستان الان میخوام دی ال سی portal 2 رو دانلود کنم

میتونم با pc دانلود کنم ؟

jtag نیستم

دی ال سی بازی مجانیه

میتونم با pc دانلود کنم بعد با هوریزون بریزم تو دستگاه ؟؟؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم یک همچین سوالی داشتم من در سایت xbox یک سری add-ons برای GTA V اگه اونا رو که free هم هست download to xbox رو بزنم چجوری باید از اون استفاده کنم این add-ons رو میگم

Beach Bum Update - Xbox.com
کنسول روشن کن و با همون پروفایلی که از تو سایت زدی دانلود بشه sign in کن.بعد شروع میشه به دانلود شد.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان برای من به اینترنت وصل نمیشه و هی ارور 80151904 میده . اعصابم بدجور خرده ، یکی کمک کنه ...

دوست عزيز مايكروسافت گفته ممكنه مشكل از پروفايلت باشه گفته system cache رو پاك كن بعد پروفايلتو دوباره download كن بعد كنسولو reset كن اگه سورس ميخواي به اين لينك برو حتما بخووون. لينك. http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/xbox-live/error-code-80151904

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزيز مايكروسافت گفته ممكنه مشكل از پروفايلت باشه گفته system cache رو پاك كن بعد پروفايلتو دوباره download كن بعد كنسولو reset كن اگه سورس ميخواي به اين لينك برو حتما بخووون. لينك. http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/xbox-live/error-code-80151904

ببخشيد مايكروسافت گفته يكي از اين روش ها رو انتخاب كن در صورت درست نشدن بقيه رو انتخاب كن

Last edited by a moderator:

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دروود خدمت همه دوستان
خدمت شما عرض شود که این اواخر بعد از عوض کردن مودمم برای اتصال به لایو خطلای nat میگرفتم که بعد با باز کردن چهار تا پورت رو مودم این مشکل برطرف شد
اما حالا یک مشکل اساسی به موجو امده و یک مشکلی که حالا زیاد هم مهم نیست ممنون میشم در هر دو مورد کمک بفرمایید
نکته غیر مهم اینه که چرا سرعت رو لایو اینقدر امده پایین برای دانلودها؟
امامشکل مهم اینکه تو بازی های بتل4 و جی تی ا 5 هر دو برای ورود به بخش انلاینشون پیغامی مبنی بر پیدا نشدن سرور میاد و اتفاقا همین دوتا بازی رو انلاینشون رو خیلی دوست دارم
در بتل پیغام مبنی بر اینه که هیچ سروری برای بازی پیدا نمیشه و در جی تی ا هم اینکه دست رسی به سرورهای کلود راک استار امکان پذیر نیست
در نهایت هم چندتا نکته رو بگم که:
تو بازیهای دیگه مشکل ندارم
قبلا مبین نت بودم و هیچ مشکلی با هیچ بازی نداشتم جز مشکلات معمول پینگ و...... که برای همین مهاجرت کردم به مخابرات و مدل مودم هم tp link tdw 8961nd هست
وضعیت NAT باز هست
اگر باید توضیح دیگه ی بدم بفرمایید که بگم
ممنون میشم در مورد مخصوصا این دوتا بازی کمکم کنید

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دروود خدمت همه دوستان
خدمت شما عرض شود که این اواخر بعد از عوض کردن مودمم برای اتصال به لایو خطلای nat میگرفتم که بعد با باز کردن چهار تا پورت رو مودم این مشکل برطرف شد
اما حالا یک مشکل اساسی به موجو امده و یک مشکلی که حالا زیاد هم مهم نیست ممنون میشم در هر دو مورد کمک بفرمایید
امامشکل مهم اینکه تو بازی های بتل4 و جی تی ا 5 هر دو برای ورود به بخش انلاینشون پیغامی مبنی بر پیدا نشدن سرور میاد و اتفاقا همین دوتا بازی رو انلاینشون رو خیلی دوست دارم
در بتل پیغام مبنی بر اینه که هیچ سروری برای بازی پیدا نمیشه و در جی تی ا هم اینکه دست رسی به سرورهای کلود راک استار امکان پذیر نیست
قبلا مبین نت بودم و هیچ مشکلی با هیچ بازی نداشتم جز مشکلات معمول پینگ و...... که برای همین مهاجرت کردم به مخابرات و مدل مودم هم tp link tdw 8961nd هست
وضعیت NAT باز هست
ببین دوست عزیز مشکل از مودم نیست .100% مشکل از نت ایرانه. من 1 هفته میشه یه ویتا خریدم که با این وضعیت نت دیگه ازش پشیمون شدم. 1 هفته هست میخام انچارتد ویتا رو دانلود کنم که حجمش حدودا 4 گیگ هست تو یه هفته به نظرت چقدر دانلود کرده ؟!!! 600 مگ :|
دقیقا منم با دانلود مشکل دارم. تقریبا 3 ماه میشه که این مشکل برای کل ایرانیها پیش اومده

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دروود خدمت همه دوستان
وضعیت NAT باز هست

این مشکل برای من هم داره یه هفته تکرار میشه اول به لایو وصل میشم بعد برای مثال وارد کال میشم و وقتی که دنبال سرور برای بازی میگردم ناگهان از لایو دی سی میشم و باید دوباره تو منو بازی کانکت بشم تا بتونم بازی کنم

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دروود خدمت همه دوستان
وضعیت NAT باز هست

داداش مشکل از نت و ربطی به مودم نداره ... منم مشکل NAT رو دارم و حتی بابت این مشکل مودم رو کلا عوض کردم اما بازم رفع نشد ....NAT مودم هم فعال و open هستش ... در کل یه راه هست که خود ساپورت مایکرو گفته انجام بدین شاید درست شه که باید تو بخش نتورک خود xbox همه چیز رو ریست فکتوری بکنید تا ارور NAT برطرف شه که برای منم الان با این کار خیلی بهتر شده ....شما برو اینو امتحان کن شاید جواب داد واسه شما ....

اینم لینک ساپورت : Xbox Live NAT Error Solution | Can’t Host or Join Multiplayer Game - Xbox.com

روی NAT ERROR بزن اونو بخون .

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان کسی میدونه چطور باید ار لایو خرید کرد ip ایران مشکل داره از سایتم نمیشه خرید
به غیر اینگه از ip ایران نمیشه خرید کرد باید کارت اعتباری هم داشته باشید.

اقا هر کی جواب مارو میدونه بگه دریغ نکنه..

مشکل از پینگ و تایم اوت...واسه من وقتی این پیغام میاد که پینگم بالا یا تایم اوت داشته باشم یا قبل بازی که پینگ رو با طرف مقابلم نشون میده که دوخط یا قرمز باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر