همه چیز درباره ی Xbox Live

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام
چند روزه میخوام انلاین فیفا بازی کنم وتی میرم تو بازی این ارور رو میده کسی میدونه از چیه؟؟باید چیکار کرد؟؟

این پیغام مبنی بر اینه که حریف شما بازی رو ترک کرده یا اینکه ارتباطش با شما قطع شد بنابراین بعد از اوکی کردن تمام امتیاز بازی رو به شما میده

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
به غیر اینگه از ip ایران نمیشه خرید کرد باید کارت اعتباری هم داشته باشید.
مشکل از پینگ و تایم اوت...واسه من وقتی این پیغام میاد که پینگم بالا یا تایم اوت داشته باشم یا قبل بازی که پینگ رو با طرف مقابلم نشون میده که دوخط یا قرمز باشه !

عزیز کردیت کارت تو بروزر جواب میده
پولی که تو اکانتته فقط از طریق کنسول و همراه با وی پی ان قابل استفادست

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام
دوستان يه خبره خوب!مثن كه مشكل parsonline با لايو حل شده,امروز تونستم براحتي دوستمو به لايو وصل كنم...

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من session pass کال رو میخوام بخرم باید چیکار کنم به راهی به من نشون بدین زیاد دردسر نداشته باشه ممنون

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
من session pass کال رو میخوام بخرم باید چیکار کنم به راهی به من نشون بدین زیاد دردسر نداشته باشه ممنون

هیچ راهی نداره فقط باید کارت هدیه master card یا ویزا کارت بخری من خودم 60 دلار گیفت کارت خریدم 200 t که premium bf4 هیچ فایده ای نداشت نه از xbox.com میشه خرید کرد نه از طریق چیز پی ان امتحان کردیم چند نفری جواب نمیده بذار خیالت رو راحت کنم بدون کارت اعتباری دیگه توی این live نمیشه خرید پولت رو دور می ریزی مثل من میشی عاقبت من مرداد و شهریور دو تا 4000 point خرید کردم چون هنوز کارت اعتباری نبود از طریق سایت میشود ولی حالا دیگه نمیشه میخواستم xbox one بخرم مثل ... پشیمون شدم با این گندی که ماکرو زده دیگه نمیشه خرید کرد هر کی هم میگه میشه مال 6 ماه قبل حرفش بی خودی گیفت کارت و پوینت نخر از من به شما نصیحت.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان میخواستم ببینم تو لایو هر ساعت بازی برای مثلا بتلفید4 و فیفا14 چه مقدار حجم کم میکنه؟
بستگی به سرعت نتت داره
مثلا 128 kb یا 1 مگ و ...... باشه .
هر کدوم باشه با تمام قدرت نتت ازش استفاده میکنه

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
داداش مشکل از نت و ربطی به مودم نداره ... منم مشکل NAT رو دارم و حتی بابت این مشکل مودم رو کلا عوض کردم اما بازم رفع نشد ....NAT مودم هم فعال و open هستش ... در کل یه راه هست که خود ساپورت مایکرو گفته انجام بدین شاید درست شه که باید تو بخش نتورک خود xbox همه چیز رو ریست فکتوری بکنید تا ارور NAT برطرف شه که برای منم الان با این کار خیلی بهتر شده ....شما برو اینو امتحان کن شاید جواب داد واسه شما ....

اینم لینک ساپورت : Xbox Live NAT Error Solution | Can’t Host or Join Multiplayer Game - Xbox.com

روی NAT ERROR بزن اونو بخون .

ببین دوست عزیز مشکل از مودم نیست .100% مشکل از نت ایرانه. من 1 هفته میشه یه ویتا خریدم که با این وضعیت نت دیگه ازش پشیمون شدم. 1 هفته هست میخام انچارتد ویتا رو دانلود کنم که حجمش حدودا 4 گیگ هست تو یه هفته به نظرت چقدر دانلود کرده ؟!!! 600 مگ
:|
دقیقا منم با دانلود مشکل دارم. تقریبا 3 ماه میشه که این مشکل برای کل ایرانیها پیش اومده

این مشکل برای من هم داره یه هفته تکرار میشه اول به لایو وصل میشم بعد برای مثال وارد کال میشم و وقتی که دنبال سرور برای بازی میگردم ناگهان از لایو دی سی میشم و باید دوباره تو منو بازی کانکت بشم تا بتونم بازی کنم

دروود
با تشکر از تمامی دوستان بابت راهنماییهاشون مشکل بنده خیلی وقته حل شد فقط فراموشم شد بیام و اینجا بگم
در مورد مشکل nat مودمم رو تعویض کردم با یک مدل مودم که تنظیماتش به نسبت راه دست تر بود و با باز کردن چهار پورت پایین مشکل حل شد
Port 88 (UDP)
Port 3074 (UDP and TCP)
Port 53 (UDP and TCP)
Port 80 (TCP
این هم لینک صفحه پشتیبانی مایکروسافت جهت اطلاعات بیشتر:
Xbox Network Ports | Xbox 360 Network Ports | Xbox Live Network Ports - Xbox.com
اگر هم از تنظیمات مودم و باز کردن nat چیزی نمیدونید این هم یک سایت که باتوجه به مدل مودم راهنماییتون میکنه:
Free Help Forwarding Ports - PortForward.com
خوب این از مشکل nat اما میرسیم سر مشکل پیدا نکردن سرور:
بعد از کلی پیگیری دز نهایت یکی از ساپورت های ea راهنمایی کرد که زنگ بزن به isp و بخواه که پورتت رو فوروارد کنن که منم چند بازی زنگ زدم تا بلاخره این کار رو کردن و این مشکل هم حل شد و خیلی راحت دارم بتل بازی میکنم
در مورد کم بودن سرعت برای دانلود در لایو بله این مشکل هم هنوز سر جاش هست و کاریش هم نمیتونیم انجام بدیم یا حداقل من راهی براش پیدا نکردم با ست کردن dns روی همون dns خدمات دهدتون شاید کمی سرعت بهتر بشه ولی در کل تفاوتی نمیکنه
البته مشکل بازی جی تی ا 5 هنوز سرجاشه البته تا حدی حل شده یعنی الان میتونم یک پروفایل و کاراکتر موقت بسازم و بازی کنم فقط ارور میده که سرورهای ابر راک استار در دسترس نیست بعدا تلاش کنید که طبعا هر چقدر هم تلاش میکنم چیزی حل نمیشه حالا ایراد کار اینجاست که خوب پروفایل قبلیم که لود نمیشه منم دیگه حوصلم نمیشه از ابتدا بازی کنم حالا ممنون میشم در این مورد اگر کسی اطلاعات داره راهنماییم کنه البته به ساپورت راکستار ایمیل زدم ولی یک هفتس هنوز جوابی ندادن

آخرین ویرایش:

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
بستگی به سرعت نتت داره
مثلا 128 kb یا 1 مگ و ...... باشه .
هر کدوم باشه با تمام قدرت نتت ازش استفاده میکنه

بعید میدونم اینطوری باشه !
برا من هم رو 512 هم رو 1مگ برا هر ساعت بازی SC حدود 110/120 کم میکرد یا ناروتو هر ساعت حدود 40/30 مگ.هر بازی فرق میکنه.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بعید میدونم اینطوری باشه !
برا من هم رو 512 هم رو 1مگ برا هر ساعت بازی SC حدود 110/120 کم میکرد یا ناروتو هر ساعت حدود 40/30 مگ.هر بازی فرق میکنه.

ساعتی میانگین 120 مگابایت؟!!!
این امکان نداره
در جواب اون دوست عزیز بگم که بازی کردن تو لایو در واقع حجم آنچنان طلب نمیکنه و شما اگه فقط و فقط لایو رو با نت راه ببری(فقط لایو) ماهی دو گیگ کفایت میکنه

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
ساعتی میانگین 120 مگابایت؟!!!
این امکان نداره
در جواب اون دوست عزیز بگم که بازی کردن تو لایو در واقع حجم آنچنان طلب نمیکنه و شما اگه فقط و فقط لایو رو با نت راه ببری(فقط لایو) ماهی دو گیگ کفایت میکنه

دوست عزیز اول امتحان کنید بعد بگید امکان داره.
من الان سه ماهه روزی 5 ساعت دارم SC رو بازی میکنم و حدود 500/600 مگ ترافیک مصرف میکنه.من حداقل ماهی 15 گیگ فقط برا همین بازی مصرف میکنم.

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
دوستان میشه 1 اکانت گلد رو برای چند گیمر تگ استفاده کرد ؟ یعنی یه بازی رو با اسپلیت اسکرین لایو بازی کرد با 1 اکانت گلد
اگه میشه چطور

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر