همه چیز درباره ی Xbox Live

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان آقا من چطوری می تونم از این بازی های فیری گلد بدون زدن کارت اعتباری استفاده کنم؟ پست های قبلی رو خوندم چیزی نفهمیدم :d
سلام ارشیا جان برای دانلود بازی های فیری لایو که اکثرا ارکید هستند نیاز به کریدیت دیگه ندارند دوستان بدون کریدیت دانلود میکنم منم تو پی منت اپشنم کارت اعتباری وارد کردم فقط برای یک گیم بود اسسین کرید 2 اونم دوستان دیگه از سایت بدون این قضیه گرفتن.
نیاز به داشتن گلد -فضای کافی روی هارد ایکس باکس یا هرچی و اینکه گیمی که میبینی و میخوای دانلود کنی با لوکیشنت بخونه مثلا هیلو 3 برای لوکیشن uk هست -برای us نمیشه-که اونم گفتم تو پست بالا راه حل خودش رو داره ونیازی به کریدیت کارت نیست .مگه الان ازت ثبت پی من اپشن و کریدیت میخواد ؟؟؟؟؟ برا دانلود

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان اگه میشه منو راهنمایی کنید یه مشکل عجیب دارم .

من با اینترنت مخابرات تا چند روز پیش بازی های آنلاین رو خوب اجرا میکردم ولی فقط gta v رو نمی تونم با این سرویس مخابرات بازی کنم و جالب اینجاست وقتی مودم دوستم که وایمکس مبین نت داره رو وصل می کنم خیلی راحت به آنلاین gta وصل می شم عکس آپلود میکنم نه کارکتر خراب میشه . ولی با مودم خودم ( اینو بگم مودمم ازین ارزوناست که wireless نداره و یک پورت داره ، کلا 40 تومن گرفتم ) که از مخابرات سرویس میگیرم همون ارور قدیمی gta و سرورهاش رو میده

حالا به نظر شما مودم من قابلیت آپلود یا سرویس دهی به این بازی رو نداره یا کلا مخابرات مشکل داره ؟ ( مودم رو عوض کنم یا سرویس دهندمو ؟ )

با مبین نت وصل میشه ولی با adsl خودم که از مخابرات گرفتم نه !
سلام محم جان دوتا چیز متفاوت رو با هم مقایسه میکنی خوب مبین نت خدا تومن پول سرویساشه اینو هممون میدونیم منم مخابرات دارم 1 مگ خیلی هم خوب و ازی های اناین رو بازی میکنم gta باز نیستم ولی اولین بار که امتحان کردم وصل شدم به سرویسش نه مشکلی نداره.البته من هم از 4 شنبه شب دل خوشی از این نت ندارم که پشتیبان جز تشویق به صبوری کاری نمیکنه .شما مودمت اگه خراب باشه ربطی به ساختن کاراکترت و گرفتن عکس و...نداره .خوب اشکال کلی تو سرویس داری نویز داری تو خط یا مودمت کانفلیکت داره با سرویسی که داری باید همه اینهارو در نظر بگیری تازه خیلی ها اعتقاد دارند که برای لایو از وایمکس اساتفاده نکنن .شما اگه مشکا اپلود داری اینهارو با پیسی و سایت ها و نرم افزار های مخصوص این کار تست کن و مودمت رو خونه اشنا ببر تست کن یا مودم کس دیگه ای رو بگیر امتحان کن .اینجا هم تو این تاپیک جاش نیست و گرنه بیشتر میگفتم.ولی تست کن با مودم دیگری مودمت رو روی سرویس دیگه ای.از سایت های تست سرعت هم ببین سرعت چه قدر هست.وبگم تو این چند روز ما هم مشکل داریم با مخابرات حل میشه ایشالله .

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
سلام دوستان اگه میشه منو راهنمایی کنید یه مشکل عجیب دارم .

من با اینترنت مخابرات تا چند روز پیش بازی های آنلاین رو خوب اجرا میکردم ولی فقط gta v رو نمی تونم با این سرویس مخابرات بازی کنم و جالب اینجاست وقتی مودم دوستم که وایمکس مبین نت داره رو وصل می کنم خیلی راحت به آنلاین gta وصل می شم عکس آپلود میکنم نه کارکتر خراب میشه . ولی با مودم خودم ( اینو بگم مودمم ازین ارزوناست که wireless نداره و یک پورت داره ، کلا 40 تومن گرفتم ) که از مخابرات سرویس میگیرم همون ارور قدیمی gta و سرورهاش رو میده

حالا به نظر شما مودم من قابلیت آپلود یا سرویس دهی به این بازی رو نداره یا کلا مخابرات مشکل داره ؟ ( مودم رو عوض کنم یا سرویس دهندمو ؟ )

با مبین نت وصل میشه ولی با adsl خودم که از مخابرات گرفتم نه !
مال منم مخابراته و مودم dlink وایرلس دارم
دقیقا همین مشکلو دارم و فقط مشکلم با gta هست ولی بازی های دیگه راحتم!

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان امیر حسین جان ارادتمند الان که شما گفتید من شک کردم و رفتم کاراکتری که ساخته بودم چک کردم با عکسی که گرفته بودم مشکل نداشت ولی خوب طول کشید تا لود شه شاید و حتما منطقه شهر و سرویس مخابرات ها ها هم با هم فرق میکنند .ولی یکی از دوستانم هم با شاتل گفت این مشکل رو داشت که نوع سرویسشو عوض کرد مشکلش حل شد.
جالبه حالا من با گیم یمشکل دارم که اصلا مشکل نداشتم البته همش ارور همیشگی ه توانایی وصل به بازی جاری رو نداره.شانسی زورکی .
بابا مخابرات مگه نگفت پهنای باند خواهیم داد چند وقت مشکل هست ولی کاهش سرعت نداریم حتما مشکل منظور همین جتی ای وی بوده .:-/

secktor

کاربر سایت
Sep 29, 2013
10
سلام دوستان من یه تازه وارد هستم یه سوال داشتم
من اگه اکانت گلد داشته باشم اون موقع میتونم هر بازی رو انلاین بازی کنم؟؟
و انکه کسایی که اکانت گلد داشته باشن بن میشن یا نه
و اینکه اصلا داشتن اکانت گلد ربطی به بن شدن داره یا نه؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام دوستان من یه تازه وارد هستم یه سوال داشتم
من اگه اکانت گلد داشته باشم اون موقع میتونم هر بازی رو انلاین بازی کنم؟؟
و انکه کسایی که اکانت گلد داشته باشن بن میشن یا نه
و اینکه اصلا داشتن اکانت گلد ربطی به بن شدن داره یا نه؟
هر کنسولی یک ماه لایو رایگان داره.
باش میتونی هر بازی رو انلاین بزنی وقتی هم تموم شد باید بخری .
باید دیسک بازیت برنر مکس باشه دیگه محاله بن بشی و اگه بن بشی هم فقط نمیتونی لایو بری . چه به صورت گلد چه سیلور .
کلا سرویس انلاینت قطع میشه

erfan07

کاربر سایت
May 1, 2008
1
سلام بر اساتید گرام....
آقا ما میخوایم یه ماهه های گلد مفتیمونو بگیریم ریجنمونم رو هند گذاشتیم...
ام وقتی پروفایل میسازیم هیچ جا به ما پیشنهاد نمیده که مام no thanks رو بزنیمو گلدمون فعال شه؟!!!
چه کنیم؟؟؟؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام بر اساتید گرام....
آقا ما میخوایم یه ماهه های گلد مفتیمونو بگیریم ریجنمونم رو هند گذاشتیم...
ام وقتی پروفایل میسازیم هیچ جا به ما پیشنهاد نمیده که مام no thanks رو بزنیمو گلدمون فعال شه؟!!!
چه کنیم؟؟؟؟

برو قسمتی که نوشته xbox live free تو قسمت اخر جایی هست که ماله تنظیمات رزولویشنو صدای دالبی و.. هست یک گذینه داره acount اونجا واردش بشی قسمت دومش نوشته xbox live free پیداش میکنی یکم بگرد بابا. کلا داشبورد اکس باکس که میحطش اونقدر بزرگ نیست که توش نشه پیداش کرد :D ویندوز که نیست

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان خسته نیباشید به خدا من که جی تی ای باز نیستم بچه های لایو میدونند ولی حرف دسوانمون درست در اومد نت مخابرات فیس و استایل همه چیز بهم ریخته ولی حالا اومدم الان دوباره لود کردم دیدم دوباره درست شده من این مشکل رو بانت رو بانت مخابرات نمیشه ولی با نت مویابل ایران سل بدون مشکل وصل میشه عزیز ان کاراکترم هم همون اولی بود عجبه ودرو غ چرا من که از جی تی ای نمی فهمم.
به هر خال اگه نظری دارید مطرح کنید منم استفاده کنم.
دوست عزیز erfan07 شما هم برا یاستفاده از این موضوغ برو به قسمت ستینگ کنسول وبعد وارد شززخعدف ساخ رش 2 ومین تب زده لایو رو که فیری و همه چیز و لایو های استفاده شدهرو میزه و روی اولین مورد بزنی برای فیری اقذام میکنی.

Thenry

کاربر سایت
Oct 14, 2013
26
نام
مجید
دوستان اگر هر کنسولی یک ماه لایو رایگان داره چرا به من نگفتید؟!
شاید من نگفتم که اولین باره که دارم وصل میکنم کنسولم رو به اینترنت
حالا باید چکار کنم که یک ماه رایگان برام فعال شه؟ من اکانت ساختم کشور رو هم USA زدم اما هیچ پیامی مبنی بر اینکه یک ماه رایگان دارید نیومد.
باید چکار کنم که یک ماه فعال شه؟ لطفا راهنمایی کنید

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من با یه مشکل عجیب و غریبی دچار شدم و واقعا احتیاج شدید به کمکتون دارم.

من مودم مخابرات دارم و وقتی کابل لنشو به ایکس باکس وصل میکنم اصلا کابلشو نمیشناسه. در حالی که کایل لن مودم مبین نت را به ایکس باکس میزنم میشناسش.

اشکال هم از مودم مخابرات نیست چون وقتی همین مودم را به PS3 میزنم میشناسش.

الان من خودم واقعا موندم اشکال از چی هست و بدجور اعصابم بهم ریختست. برای تعمیر هم بردمش و مغازه دار هم الکی چند تا آپدیت رو ایکس باکس وصل کرد ولی بازم درست نشد و حتی ایکس باکسم مودم مخابرات مغازه دار را هم نشناخت. یعنی من فقط به خاطر این مشکل باید ایکس باکسمو بفروشم ؟

چون من یه بار بن شده بودم و به خاطر همین ایکس باکس قبلیمو فروختم .

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان من با یه مشکل عجیب و غریبی دچار شدم و واقعا احتیاج شدید به کمکتون دارم.

من مودم مخابرات دارم و وقتی کابل لنشو به ایکس باکس وصل میکنم اصلا کابلشو نمیشناسه. در حالی که کایل لن مودم مبین نت را به ایکس باکس میزنم میشناسش.

اشکال هم از مودم مخابرات نیست چون وقتی همین مودم را به PS3 میزنم میشناسش.

الان من خودم واقعا موندم اشکال از چی هست و بدجور اعصابم بهم ریختست. برای تعمیر هم بردمش و مغازه دار هم الکی چند تا آپدیت رو ایکس باکس وصل کرد ولی بازم درست نشد و حتی ایکس باکسم مودم مخابرات مغازه دار را هم نشناخت. یعنی من فقط به خاطر این مشکل باید ایکس باکسمو بفروشم ؟

چون من یه بار بن شده بودم و به خاطر همین ایکس باکس قبلیمو فروختم .

سلام محمد جان حالی از ما نمیگیری کلا فراموش کردی مارو هان اشکال نداره رسم روزگاره.
ببین اگه تو کابل لن از مودم فای فای میگیری و کار میکنه یعنی از لحاظ فیزیکی مشکلی نداری.ولی ا ز لحاظ گرفتن ای پی پورت و دی ان اس و یا دی اچ سی گی سرور کنسولت مشکل داره اونم قابل حل اپدیت و ...پسر خوب ربطی به این موارد که گفتی اطلا به هیچ وجه نداره حتی با بایوس فلش مادر بد هم فروشنده ور میرفت بازم معلومه الکی هست.یک دور تمامی ای پی ها رو کاملا دستی وارد کن و از ساپورتت دی ان اس سرور بگیر و اگه تونستی ای پی پورت دومی هست بهت میدن که برای اونای که مشکل ام تی یو دارن امتحان کن بعد عزیز من شما میتونی با تعویض مودمت از وایرلس کنسول استفاده کنی مدا های تی پی لینک و ایسوس ساز گاری خوبی با مخابرات دارند مخصوصا سری های 8951-50-60-51-61 nd که 8961 بهترین و دیگه قویترین مودم ای دی ا ال با 5 پورت شبکه و 2 چنل وای فای و سرعت 300 مگا بایت برای وایر لسش هست من خودم استفاده میکنم و از لن هم حتی بهتر هست و دی سی هام کتهش پیدا کرده اونو میگم به خاطر اینه که با اپدیت و تعویض مودم و چیز ارزون تر مشکلت رو حل کنی ولی اول باید ای پی ها رو چک کنی تو رنج 192.168.1.100 به بالا به ذاری و تست کنی چون خودشم اتو پورتوکول اخر رو از 100 به بالا استفاده میکنه.تست کن ظرر ندارهونتیجه رو تو تاپیک بگو دوستان اساتید هستن.هم قدسمی های سایت هم کسانی که تجربه دارند.مثل بهرام جان --مثل حسین بروس -فربد و.....یکی دیگه از دوستان هم مشکل تورو داشت که حل شد مثل اینکه مال 40 روز پیش بده دقیقا.بگو بنویس حل مشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان اگر هر کنسولی یک ماه لایو رایگان داره چرا به من نگفتید؟!
شاید من نگفتم که اولین باره که دارم وصل میکنم کنسولم رو به اینترنت
حالا باید چکار کنم که یک ماه رایگان برام فعال شه؟ من اکانت ساختم کشور رو هم USA زدم اما هیچ پیامی مبنی بر اینکه یک ماه رایگان دارید نیومد.
باید چکار کنم که یک ماه فعال شه؟ لطفا راهنمایی کنید
مجید جان هنوزم دیر نشده والله شما خوب اومدی بی هوا راه اخر رو اول رفتی اونم با اون پیچشی که دادی -البته من هر کاری کردم نمیدونم به چه دلیل نتونستم اون یک ماه رو بگیرم البته 3ماه از خرید کنسول گذشته بود و گلد ممبر بودم .ولی بعد زمانیکه به کارت اعتباری مجازی دست پیدا کردم برای یک از دوستان انجام دادم و با اینکه میگفتم به همه بیخیال شید مشکل حل شد.البته نت شرکت خصوصی بود و محدودیت کمی داشت .الانم شما اول باید مشکل بریدج مود .///حل نی که با هم صحبت کردیم چون واقعا کارت خوب تماما باعث کانفلیکت و بازتاب منفی از سرور میشه در مودم دوم در کنسول یه پیس کار نداریم.بعد هر موقع دوست داشتی اکانتی با لو کیشن هند درست کن مراحل رو میری و 1 ماه گلد رو میگیری که با وضعیت جدید که از ماه بعد برای نت پیش میاد هیچ چیز معلوم نیست.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
با سلام
دوستان و متخصصین عزیز من چند سال پیش یک پروفایل درست کردم که باهاش توی لایو هم رفتم اما الان بعد از گذشتن چند سال پسوردش و حتی ای میلش یادم رفته این را میخواهم چون با همین پروفایل هست که چندین ساله دارم بازی میکنم االان شدیدا به لایو نیاز پیدا کردم
سوال
1 چطوری میتونم ادرس ای میلم را پیدا کنم؟
2 - چطوری پسوردشو پیدا کنم؟
3 ایا بدون اونهام میتونم ایمیل و پسورد جدید وارد کنم ؟
خواهشا تمنا دارم کمکم کنید
مرسی

Thenry

کاربر سایت
Oct 14, 2013
26
نام
مجید
سلام.
آقا ما یک ماه رایگان رو گرفتیم
بازی GTA ONLINE هم بازی کردیم.
منتهی PES 2013 نتونستم بازی کنم خود بازی میگه باید کد بخرید و این چیزا فک کنم آنلاین Pes هم پولی باشه.
حالا FIFA 14 چطوریه؟اونم پولیه؟میشه آنلاین بازی کرد؟
من هر دیسکی که میخوام بزارم تو دستگاه قطعا برنرمکس میزارم منتهی قبلش با برنامه abgx360 طبق تاپیکی که گذاشتید چک میکنم که امن باشه. متاسفانه FIFA 14 امن نیست و من وقتی که به لایو وصلم تو دستگاه نذاشتمش ولی رو حالت آفلاین بازی کردم.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام.
آقا ما یک ماه رایگان رو گرفتیم
بازی GTA ONLINE هم بازی کردیم.
منتهی PES 2013 نتونستم بازی کنم خود بازی میگه باید کد بخرید و این چیزا فک کنم آنلاین Pes هم پولی باشه.
حالا FIFA 14 چطوریه؟اونم پولیه؟میشه آنلاین بازی کرد؟
من هر دیسکی که میخوام بزارم تو دستگاه قطعا برنرمکس میزارم منتهی قبلش با برنامه abgx360 طبق تاپیکی که گذاشتید چک میکنم که امن باشه. متاسفانه FIFA 14 امن نیست و من وقتی که به لایو وصلم تو دستگاه نذاشتمش ولی رو حالت آفلاین بازی کردم.

فیفا 14 مجانیه و راحت میتونی بازی کنی.من خودم اکثر بازی هام برنرمکس نیست و تا حالا هم مشکلی نداشتم.ولی بهتره برا اطمینان بیشتر از برنرمکس استفاده کنی.

Thenry

کاربر سایت
Oct 14, 2013
26
نام
مجید
فیفا 14 مجانیه و راحت میتونی بازی کنی.من خودم اکثر بازی هام برنرمکس نیست و تا حالا هم مشکلی نداشتم.ولی بهتره برا اطمینان بیشتر از برنرمکس استفاده کنی.

درسته مشکلی نداشته ولی خب ریسکه
این فیفا منم برنرمکس هست ولی یه ارور XEX میده و وریفای نمیشه که صد در صد مطمئن شد که مشکلی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر