همه چیز درباره ی Xbox Live

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اول سلام بعد اینکه یکی از دوستان یک مقدار رسیدن جواب دادن قبلن جواب گرفته شده بود اشکال نداره یکی دیگه بیشتر شد نوشته هات مجید جان های عزیز دوست گرامی در مورد اتصالات نت و شبکه و نت ورکینیگ اگه دسوت داشتید من توضیحات هم تو قسمت ای اس پی ها دادم برای لایو و این که دلیل کندی سرعت دانلود تو کنسول چیه عمرا یکی هست اینجا نمی دونه من براتون پ.خ میکنم مشکل و راه حل این مسئله ام تی یو و کندی سرعت رو میگم بهتون خیلی بهتر اگه دوست داشتید پ.خ کنید بد نیست جالبه .فقط تا این حد که زمانی که دیتا ها به صورت پک یا بسته توسط مودم به هر صوتی به کنسول میخوان برسن زمان هایی وجود دارند که اون فایل ها از ...................(همینجاش کلی حرف هست) که باید یک نوع ترجمه بشه به اون نوع از ................ که کنسول حتی اگه سرعت دانلود رو پیسی که رو پارس هم خیلی خوب هست به 10 کیلو بایت هم کاهش پیدا میکنه.دوستان عزیزی هم که فقط و فقط لوکیشن uk دارند میتوند بازی هیلو رو دانلود کنند شروع شده اکانت های ریجن usمگر به یک روش خیلی خیلی اسون که اگه دوست داشتید دان کنید و لوکیشنتون رو هم دست نزنید هست .البته اساتید ماکرو سافت هستند راهنمایی میکنند .
کد های دوروزه چون باز شده البته از 7 یا 8 روز پیش من تو تاپیک همسایه دیم که میخواستن اصلا بلاگ کننش و شروع به فروش به کسانی کردن که ............ یادتون باشه فقط دوستانی میتونن استفاده کنن (حالا بخرن اون با وجدان اون کسی که ***/تومن از یکی بگیره مجانی در اوردهه باشه یا خریده باشه به من دخلی نداره )میگفتم فقط اعضای سیلور ممبر میتونن استفاده کنند .2 نفری پ.خ زدن به من و این مشکل براشون پیش اومده خرید کردن .البته طریقه تولید کد هم که مهم هست. دوباره نگید زیاد نوشتم 7 تا مطلب رو با هم نوشتم. هم 3تا جواب دادم.

آخرین ویرایش:

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان این بازی های فری برای بچه های گلد رو من هر کاری میکنم نمیشه دانلود کرد جریانش چی هست ویزا کارت هم زدم ینی من 2 تا بازی اخری هارو نتونستم دانلود کنم کسه دیگه هم مثل من هست؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان این بازی های فری برای بچه های گلد رو من هر کاری میکنم نمیشه دانلود کرد جریانش چی هست ویزا کارت هم زدم ینی من 2 تا بازی اخری هارو نتونستم دانلود کنم کسه دیگه هم مثل من هست؟

سلام هادی جان گل نوشتم بالا برات که برای ریجن 2 هستند من هم همین مشکل رو دارم و قبلا داشتم توضیح دادم بالا روش جالبی دارم برای دانلود این گیم ها .دوستان هم گفتم کسی خواست بگید توضیح میدم خودم هم همین کارو کردم.19 تا گیم ارکید و فیری تواین 2 ماه اخیر دانلود کردم تو لایو اونایی که دوستم هستند چک کنند.

farhom

کاربر سایت
Sep 24, 2013
12
سلام
دوستان من یه مشکلی دارم.وقتی به اکانت لایوم ساین این می شم و بعد وارد شدن به یه بازی خودش ساین اوت میشه.بعد دوباره از xbox guide ساین این میشم و بازیمو می کنم .وقتی دوباره به دشبورد بر می گردم دوباره خودش ساین اوت می شه.یعنی وقتی وارد یه بازی می شم یا از یه بازی خارج می شم خودش ساین اوت میشه
ممنون

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
یه آپدیت 19 مگی برای فیفا 14 اومده بود مثل برق در عرض 30 ثانیه دانلودش کردم ، فکر کنم دوباره سرعت دانلود لایو خوب شده مثل سابق شده !

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
بچه ها من یه مقداری پوینت داشتم چرا واسم تبدیل نکرده مایکروسافت؟
مشکل payment option رو چطور حل کنم کردیت کارت ندارم

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
بچه ها من یه مقداری پوینت داشتم چرا واسم تبدیل نکرده مایکروسافت؟
مشکل payment option رو چطور حل کنم کردیت کارت ندارم

نه سروش جان مربوط به کریدیت نیست یک بار از خود استور ماکرو سافت مثلا یک گلاه برای خخرید انتخاب کن یک بار از کنسول یکبار از خود سایت تو یکی کدوم خودش تبدیل به کارنسی میکنه.من البته بازم رو این حرفم هستم به سبک کاملا حرفه ای ولی تابلو و قدیمی ترین حقه دنیا سرمون کلاه تپوندو کشید بالا ماکرو میگی نه خرید کن بن میشی استفاده نکنی سال دیگه که هیچی 3ماه دیگه به وووووووووو رفته.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
استفاده از تایتل آپدیت(مثلا برای gtav) به صورت آفلاین و با هاریزون خطر بن یا فلگ نداره؟
اقا مهدی گل خودت استادی ببین دست کاری هرگونه توسط هر نرم افزاری در گیم اسکور و سیو و خود بازی خطر بن شدن داره مخوصا با هورایزون ولی شما میخوای تایتل اپدیت انتقال بدی نه موردی نداره ولی هیچ چیزی 100 % نیست مثل جریان کبریت که نوشته روش بی خطردستو بگیر رو اتیشش تا کجا .....میسوزه هچی وقت هیچی 100% نیست حتی برنر مکس این قانونه جهانه میگی نه خوب اینم حرفیهای نظری نمیشه چیزی گفت جز احترام.به نظر دیگران.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
سلام دوستان اگه میشه منو راهنمایی کنید یه مشکل عجیب دارم .

من با اینترنت مخابرات تا چند روز پیش بازی های آنلاین رو خوب اجرا میکردم ولی فقط gta v رو نمی تونم با این سرویس مخابرات بازی کنم و جالب اینجاست وقتی مودم دوستم که وایمکس مبین نت داره رو وصل می کنم خیلی راحت به آنلاین gta وصل می شم عکس آپلود میکنم نه کارکتر خراب میشه . ولی با مودم خودم ( اینو بگم مودمم ازین ارزوناست که wireless نداره و یک پورت داره ، کلا 40 تومن گرفتم ) که از مخابرات سرویس میگیرم همون ارور قدیمی gta و سرورهاش رو میده

حالا به نظر شما مودم من قابلیت آپلود یا سرویس دهی به این بازی رو نداره یا کلا مخابرات مشکل داره ؟ ( مودم رو عوض کنم یا سرویس دهندمو ؟ )

با مبین نت وصل میشه ولی با adsl خودم که از مخابرات گرفتم نه !

Arsh The K

کاربر سایت
Jul 18, 2011
62
نام
ارشیا
سلام دوستان آقا من چطوری می تونم از این بازی های فیری گلد بدون زدن کارت اعتباری استفاده کنم؟ پست های قبلی رو خوندم چیزی نفهمیدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر