همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان من گلده یه ماه دارم مثلا اگه فردا وصل نشم ه لایو این یه روزو از شارژش کم میکنه یا نه؟
آره از گلدت کم میشه.

- - -ویرایش - - -

الان دقیقا این پول ما کجاست!؟:d
یه بار با پروفایلت برو تو داشبورد اقدام به خرید چیزی کن.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اقایون چند صفحه پیش در جواب گلد رایگان که با اختلاف سه روز اطلاع داده شد نوشتم برای ریجن اروپا هست uk و برای us نیست .حالا هی بگید مال من بازه مال من بستست یک دفعه هم این همه ساپورت ماکرو با تجربه و زبان بین المللی قوی پیدا شده اخه چرا می پیچونید ریدیم گلد اینه خرید کارت اینترنت هست 1 ماهه بری نری روزش حساب میشه .بعدشم ریدیم کد که این همه دنگ فنگ نداره که ادم بخواد خودشو ...کنه هم من میدونم و هم شما که دونه دونه اینها تاپیک دارند موقع خرید هم گفته میشه.بعدشم دگمه گاید روی گیم پد رو میزنی سمت راست میری زده ریدیم کد هر چرت و پرتی از کد های ماکرو رو این تو میچپونین حالا هی صغرا کبرا بگین.یک جمله (اره کم میشه) از روز وارد کردین برات پیغامشم میاد.اقا این تاپیکو کردین دوباره عین ناصر خسرو تهران.

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
رجین اکانت شما چیه؟
ریجن 1

فهمیدم واسه ریجن 1 باز نمیشه(واسه همینه یک سال و نیم رفتم سراغ آنلاین ps3 ،آنلاین free ،تا دلت هم بخواد آنلاین پسس ریخته واسه بازی ها(همه رو خودت دانلود و نصب میکنی (مجانی))مسخره کرده خودشو ماکروسافت با این 2 3 روزش

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان کسی این بازی فری برای اعضای گلد رو دانلود کرده من نه میتونم این جدیدرو بگیرم نه قبلیش که ghost recon بود؟

سلام هادی جان چه عجب منم نتونستم منظورت لاس وگاس رمبو 5 هست(lase vegas las vegas rambo 6 )از سری بازی های tom clancy مثل اسپلینتر سل همه نسخه ها گوست ریکوت خود رمبو و....اگه لو کیشنت 1 هست us نمیتونی منم نتونستم خودشم موقع دانود این پیغام رو کامل توضیح میده برات باید تغیر ریجیون بدی نسخه پیسی مه خیلی قدیمی بود بازی کردم قشنگ بود ولی الان 7 گیگ دانلود کنی نمی ارزه بیخود دست دلبازی ماکرو نمیکنه .

- - -ویرایش - - -

ریجن 1

فهمیدم واسه ریجن 1 باز نمیشه(واسه همینه یک سال و نیم رفتم سراغ آنلاین ps3 ،آنلاین free ،تا دلت هم بخواد آنلاین پسس ریخته واسه بازی ها(همه رو خودت دانلود و نصب میکنی (مجانی))مسخره کرده خودشو ماکروسافت با این 2 3 روزش

شما هم عصبانی نباش ساعت 1.30 بعد از نیمه شب نارحت میشه عکس کریسوس هم که گذاشتی پلتفورم های هم که کار میکردی از رو اواتورت و توضیحات حذفش کردی اگر رفتی سزاغ انلاین پی اس این تبلیغ این زیر لینک تاپیک تو امضا چیه تو همه چیز در باره لایو چرا خودت رو ناراحت کردی .من پی ای ندارم ولی نمیدونم 1.5 چه طوری انلاین میزنی یعنی فقط گیم اورژینال و کنسول ان بن و پچ نشده همون خوبه که -جدا ماکرو شورشو در اورده ولی زور نکرده بازی نکن دانلود نکرد .این ها سیاست تحجاری کارخونه ها برای کارشون هست.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام هادی جان چه عجب منم نتونستم منظورت لاس وگاس رمبو 5 هست(lase vegas las vegas rambo 6 )از سری بازی های tom clancy مثل اسپلینتر سل همه نسخه ها گوست ریکوت خود رمبو و....اگه لو کیشنت 1 هست us نمیتونی منم نتونستم خودشم موقع دانود این پیغام رو کامل توضیح میده برات باید تغیر ریجیون بدی نسخه پیسی مه خیلی قدیمی بود بازی کردم قشنگ بود ولی الان 7 گیگ دانلود کنی نمی ارزه بیخود دست دلبازی ماکرو نمیکنه .

- - -ویرایش - - -

شما هم عصبانی نباش ساعت 1.30 بعد از نیمه شب نارحت میشه عکس کریسوس هم که گذاشتی پلتفورم های هم که کار میکردی از رو اواتورت و توضیحات حذفش کردی اگر رفتی سزاغ انلاین پی اس این تبلیغ این زیر لینک تاپیک تو امضا چیه تو همه چیز در باره لایو چرا خودت رو ناراحت کردی .من پی ای ندارم ولی نمیدونم 1.5 چه طوری انلاین میزنی یعنی فقط گیم اورژینال و کنسول ان بن و پچ نشده همون خوبه که -جدا ماکرو شورشو در اورده ولی زور نکرده بازی نکن دانلود نکرد .این ها سیاست تحجاری کارخونه ها برای کارشون هست.

ناراحت نیستم دوست عزیز.والله به خدا شورش رو شیرین کرده این ماکروسافت با این دلقک بازیاش.بابا من خودم دسته ایکس باکس رو به همه ی ps3 ترجیح میدم ولی این آنلاینش اعصاب آدمو به هم میریزه.تا 2 ماه اول دستام درد میکرد با این دسته مزخرفش بازی میکردم(دسته ps3).اول تو کار ایکس باکس بودم ولی با این آنلاینش بوسیدم گذاشتمش کنار الانم داره خاک میخوره(کنسول هم gears of war 3)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
ناراحت نیستم دوست عزیز.والله به خدا شورش رو شیرین کرده این ماکروسافت با این دلقک بازیاش.بابا من خودم دسته ایکس باکس رو به همه ی ps3 ترجیح میدم ولی این آنلاینش اعصاب آدمو به هم میریزه.تا 2 ماه اول دستام درد میکرد با این دسته مزخرفش بازی میکردم(دسته ps3).اول تو کار ایکس باکس بودم ولی با این آنلاینش بوسیدم گذاشتمش کنار الانم داره خاک میخوره(کنسول هم gears of war 3)
در مورد انلاینش دقیقا موافقم تازه مسخره خیلی چیزهای دیگرو هم در اورده ار پوینت بعد پول بعدش خریدش بن شی بجای جلب مشتری حالا کمو بیش ما ایزانی هم کم از لایو و پوینتش استفاده میکنیم .واقعا حیف دقیقا منم بعد ماه فرودین خواستم پی اس بگیرم سر مورد لایوش خوب منصرف شدم یعنی منصرفم کردم خوب هزینه هم کنارش باید حساب کردد برای خودم رو میگیم خوبیه اون کنسول خیلی زیاده خوبیایه اینم ایکس باکس زیاده حیف جدا اسپیشال پک رو بزاری کنار خاک برو .خدا میدونه دیگه ایکس باکس وان کاملا جا بیافته گیم هاش بیاد چه بامبول هایی در میارن .خوب اینطوری باشه لایوم که گلد 29000 برای 1 ماه البته من 15000 تمون میخرم از یکی از دوستان خوب جی تگ میکنیش قشنگ خیالتم راحت پوله این برنر و این دوکون بازار فرو شنده ها برای امنیت لایو هم جمع میکنیم .جدا نصب میکنی شریکی چند نفر میخری یا از یکی مگیری به هر صورتی دنگ و فنگ اخ ازز رو لنز خوند ضعیف شدم نداره کاشکی فقط لایو بود.کنسول خوبی هست ماکرو شورشو تلخ کرده .

آخرین ویرایش:

ehsan8858

کاربر سایت
Sep 5, 2013
22
نام
احسان
سلام دوستان
میخواستم گلد بخرم راستش قیمت دستم نبود
حالا دوستان شما از چه سایت هایی خرید میکنید؟؟
قیمت 2 روزه چنده؟؟
وقیمت 1 ماهه و 3 ماهه چقدره؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان
قیمت 2 روزه چنده؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
2روزه 7500تومن
1ماهه 27
3ماهه60

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان
قیمت 2 روزه چنده؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دادش گلم پ.خ بزن بهت بگم از کجا بخری و هم به قیمت بخری یکماهه من 15000 - یا 17000 میخرم با صرفست والله اشنا هم هست الانم با همون تو لایو هستم که ازش خریدم اگه کسی شک داشت پرینت حساب بانکمو میزارم تا دونه دونه خریدمو ازش ببنید. که تا من مینویسم فکر میکنند فروشنده هستم.
نوکر داش بهرام گل هم هستم هر کاری کردم دیشب بیام انلاین جی تی ای بودی
لطف کردی دعوت فرستادی .چاکرم حال اونوقتی که نخوایم انلاینش کار میکنه.

آخرین ویرایش:

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
یک سوال داشتم وقتی بازی افلاین بازی میکنی مثلا ری من یا حالا هر چی و سیو میکنیم حالا وقتی انلاین بازی میکنیم راهی هست که سیوی که با پروفایل افلاینم بازی کردم را به پروفایل انلاینم انتقال بدم و بتونم ادامه بازی با پروفایل انلاینم ادامه بدم ؟؟؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
یک سوال داشتم وقتی بازی افلاین بازی میکنی مثلا ری من یا حالا هر چی و سیو میکنیم حالا وقتی انلاین بازی میکنیم راهی هست که سیوی که با پروفایل افلاینم بازی کردم را به پروفایل انلاینم انتقال بدم و بتونم ادامه بازی با پروفایل انلاینم ادامه بدم ؟؟؟
سلام دوست عزیز وقتی افلاین بازی میکنی سیو تو هاردت طبقه بندی میشه تاریخ و ساعت و.... میخوره .وقتی شما انلاین میشی از همون سیو میتونی ادامه بازیتو انلاین انجام بدی فرقی نمیکنه. در مورد جابه جای سیو فقط میتونی کپی بگیری یا موو بدی تو فلش به عنوان بک اپ .گیم های ارکید تحت لایو رو نمیتونه سیو هاشو این کارو انجام بدی.اگه منظرت دو تا پرو فایل هست بای مدیا ای دی شو با هورایزون عوض کنی که اینم میشه یک نوع دست کاری تو سیو یک خورده ریسک هست ولی چون تو یه کنسول هست کم خطر داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر