همه چیز درباره ی Xbox Live

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
سلام کسری جان
اینو باز برای همه دوستانیکه نت حجمی دارند و مخصوصا فیفا 13-14--وگیم مولتی میزنن.در زمانیکه شما به لایو وصل میش توفیفا یک بار اطلاعات اکانتت فرستاده میشه به ea و یکبار هم پس گرفته میشه برای تائید در این زمان اپدیت اسکواد و نیوز و ترکیب ها لیدر بورد دوستان و....اینها همه نهایت 4 مگ مصرف بشه از لحاظ زمانی میتونی معکوس حساب کنی من امتحان کردم کیک اف زدم فقط یکبار اپدیت اسکواد رو انجام داد و بعد هم از گیم بیرون اومدم دقیقا 6435000 بایتز شد 45 دقیقه داخل گیم بودم ..حجم مرفی زمانی که با ai خود گیم بازی مکنید مصرف چندانی نداره اگر تو اخبار هاش و لیدر بورد دور بزنید اخرین مچ رو که بازی شده امتحان کنید باز هم اینجا مصرف چندانی نیست ولی من با یک از دوستان به نام miladsalvatoreh بچه های همینجا فرندلاین زدم 1 ساعت 10 مین دقیقا شد و سور بودم اینوایت فرستادم 96 مگا بایت استفاده شد .تا پایان بازی و بعد از ورود به منو هم و قرار دادن امتیاز و غیره هم 7 مگ شد .من برام جای تعجب هست چه طور بعضی از دوستان در مورد فیف 13 نه 14 میگفتن ساعتی 400 مگ -.بازم توض یحات بیشتر و روش تست پ.خ کنید در خدمتم .دوستان راستی دیگه خرید پوینت یا کارت های کش فایده داره ؟البته با قند شکن میشه ولی خوب من هنوز تو ریسکش موندم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:)

دوست عزیز گیم هیلو برای دانلود مجانی نیست اون تبلیغی هم که رو ی داشبورد هست ماله شرکت ford هست که به اسپانسریه این شرکت یک گزارش از سازنده بازیو یا بهتر بگم (مستر چیف master chife ) به نوشته خودشون و یک پک مجانی گیمر پیکچر و تم برای دانلود هست که اونم باز با برند فورد هستش تبلیغاتی هس.گیم های مجانی فعلا اسند(ASCEND )---لاس وگاس (برای uk) -- و MIGHT & MAGIC CLASH OF HEROES و مثل همیشه هپی وار و دوباره تایتل اپدیت جدیدش طبق معمول

halo 3 برای ماه اکتبر رایگانه ولی 16هم به بعد
Games with Gold: “Might & Magic Clash of Heroes” and “Halo 3” Free in October

amin 8686

کاربر سایت
Feb 19, 2013
59
سلام دوستان من تا یه هفته پیش راحت می رفتم لایو ولی امروز گفت ایمیل و پسورد بده.منم میدم بعد یه صفحه میاد واسه ریممبر پسورد منم تیکش رو میزنم و بعد next رو میزنم .بعد کلی loading می کنه بعد هم یه همچیم اروری می ده there was a problem .try agaon later.ارورش شبیه اینه یادم نیست دقیقا چی بود اینترنتم وصل و ایمیل و پس هم هم درسته.
اگه ارورو نفهمیدید تو پست بعد دقیقا بنویسمش .
ممنون
داش این مشکل از نته یه بار مودمو خاموش کن 15دقیقه صبر کن بعد روشن کن برو ساین این شو درست میشه

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
از فردا xbox live تا 6 اکتبر مجانی هست؟؟؟ یعنی میشه GTA V بازی کرد؟

فکر کنم نوشته بود دونفری میتونید این کار رو بکنید و یکی از دونفری هم که میخوان این کار رو بکنه باید کاربر گلد باشه.فکر نکنم همین طوری 3روز رایگان باشه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر