همه چیز درباره ی Xbox Live

REDKING

کاربر سایت
Jan 15, 2010
11
نام
Ashkan
سلام دوستان

وقت بخیر

یه سوال

برای بازی با شخص دیگه تو فیفا 14 باید لول خاصی داشته باشی ؟؟ ..

آخه هرچی میزنم میگه اکانت شما اجازه نداره !

ممنون

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان

وقت بخیر

یه سوال

برای بازی با شخص دیگه تو فیفا 14 باید لول خاصی داشته باشی ؟؟ ..

آخه هرچی میزنم میگه اکانت شما اجازه نداره !

ممنون
سلام من الان تو فیفا 14 هستم اینم گیمر تگم -بیا راستی باید گلد داشته باشی لول خاصی نمی خواد منو ادد کن بیا تست کن .miladmaxpayne -من برات اینوایت میفرستم چک میکنیم مشکلی هم بود تونستی پ.خ یا بیا یا هو تا بگم. ولی معمولا زمانی که گلد نداری نمی زاری فرندلی پلی بازی کنی.

- - -ویرایش - - -

بچه من از دیروز تا حالا 300 مگابایت از حجم نتم کم شده مگه تو لایو که سیزن بازی کنم چقد حجم کم میشه برام سواله واقعا
سلام میلاد جان مدت زمانی که تو فیفا بودی کلا چه قدر بوده چون اپدیت اسکواد هی میکنه و اخبار هاشو و چیدمان تیم ارنج تیم ترنسفر بازی کنان همه اینها حجم میخوره .سیزن اگه بازی میکنی سینگل پلیر تقریبا با اضافه کردن اون چیز هایی که بهت گفتم حجمش تقریبا نزدیک هست فقط بگو که تو سیزن چی بازی کردی فقط همین سیزن چه مقدار و چند ساعات کلا تو فیفا بودی.؟

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سلام من الان تو فیفا 14 هستم اینم گیمر تگم -بیا راستی باید گلد داشته باشی لول خاصی نمی خواد منو ادد کن بیا تست کن .miladmaxpayne -من برات اینوایت میفرستم چک میکنیم مشکلی هم بود تونستی پ.خ یا بیا یا هو تا بگم. ولی معمولا زمانی که گلد نداری نمی زاری فرندلی پلی بازی کنی.

- - -ویرایش - - -

سلام میلاد جان مدت زمانی که تو فیفا بودی کلا چه قدر بوده چون اپدیت اسکواد هی میکنه و اخبار هاشو و چیدمان تیم ارنج تیم ترنسفر بازی کنان همه اینها حجم میخوره .سیزن اگه بازی میکنی سینگل پلیر تقریبا با اضافه کردن اون چیز هایی که بهت گفتم حجمش تقریبا نزدیک هست فقط بگو که تو سیزن چی بازی کردی فقط همین سیزن چه مقدار و چند ساعات کلا تو فیفا بودی.؟

میلاد جان فیفا ساعتی چقدر مصرف میکنه ترافیک؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
میلاد جان فیفا ساعتی چقدر مصرف میکنه ترافیک؟

سلام کسری جان من الان برای صحبت این دوستمون میلاد که گفت تست کردم شیر بین پیسی و کنسول کردم مقدار حجم مصرفی با اپدیت اسکواد و مچ نیز و این بندو بساط ها 1 ساعت یه ذره بیشتر تو بودم کلی هم اپدیت کرد و.... از این چرت و پرت هاش تو سینگل پلیر رفتم و تو التیمیت کلا 3 دست گیم زدم ولی یکی پیدا نشد باهاش مولتی بزنم ولی همین مقدار و همین مدت البته یک دست هم اخرین بازی رو زدم کلا 24 مگا بایت شد.مثل فیفا های قبلی هست از سرور بودن اگه نت ححجمی دارین خودداری کن من قشنگ یادم 1 ساعت گیم بازی اگه سرور بشی 120-90 مگا بایت حجم میبره که بعضی ها گفتن نه و ... اینطوری نیست بازم اگه کسی پیدا شه انلاین بزنم تو همین مشخص میشه ولی همون حدود گرافیک ایناش که زیاد فرق نکرده منوی سه بعدیشم برداشتن خوب رندر گرافیک میاد پایین این خودش کاهش حجم داره. بازم دوستان تست کنن ن هم دقیق نرم افزار مخصوص دارم تست میکنم.ولی تو یک سایت همسایه خوندم که خیلی نزدیک به هم هستند به 13 فقط سرور نشید اگر حجمی هست.من نوکرم.100% هم حرف نمی زنم چون مطمئن نیستم.

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
Xbox به اینترنت وصل نمیشه!
قبلا با یک نت دیگه وصل میشد اما الآن نمیشه.اینترنت جدید Parsonline و مودم TP-link هست.به صورت Lan وصل میکنم.توضیحات سایت مایکروسافت رو هم امتحان کردم اما جواب نداد

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سلام کسری جان من الان برای صحبت این دوستمون میلاد که گفت تست کردم شیر بین پیسی و کنسول کردم مقدار حجم مصرفی با اپدیت اسکواد و مچ نیز و این بندو بساط ها 1 ساعت یه ذره بیشتر تو بودم کلی هم اپدیت کرد و.... از این چرت و پرت هاش تو سینگل پلیر رفتم و تو التیمیت کلا 3 دست گیم زدم ولی یکی پیدا نشد باهاش مولتی بزنم ولی همین مقدار و همین مدت البته یک دست هم اخرین بازی رو زدم کلا 24 مگا بایت شد.مثل فیفا های قبلی هست از سرور بودن اگه نت ححجمی دارین خودداری کن من قشنگ یادم 1 ساعت گیم بازی اگه سرور بشی 120-90 مگا بایت حجم میبره که بعضی ها گفتن نه و ... اینطوری نیست بازم اگه کسی پیدا شه انلاین بزنم تو همین مشخص میشه ولی همون حدود گرافیک ایناش که زیاد فرق نکرده منوی سه بعدیشم برداشتن خوب رندر گرافیک میاد پایین این خودش کاهش حجم داره. بازم دوستان تست کنن ن هم دقیق نرم افزار مخصوص دارم تست میکنم.ولی تو یک سایت همسایه خوندم که خیلی نزدیک به هم هستند به 13 فقط سرور نشید اگر حجمی هست.من نوکرم.100% هم حرف نمی زنم چون مطمئن نیستم.

واقعا ممنون از اینکه وقت گذاشتید....تو التیمیت تیم باید حتما سرور شد؟.....البته ببخشید اگ اف تاپیکه

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341

سلام مهندس میلاد عزیز
آقا ما هر چی پ.خ میزنیم جواب نمیدی یا شاید پیاممو برات نمیفرسته ؟ میخواستم بگم هر وقت تونستی وقت آزاد داشتی این مشکل mtu پارس آنلاین رو برام حل کن
مرسی

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اونطور که من می دونم،باید مودمو از حالته routhing بیاری رو bridging و کانکشنه pppoe بسازی و رمز و پسورده نتت هم وارد کنی تو ایکس باکس...
بدیه این روش اینه که wifi مودمت قطع میشه

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30

- - -ویرایش - - -

کلا 12 دست سیزن بازی کردم از ساعت 7 شب تا 1 صبح کلا از سیزن هم بیرون نرفتم

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان اقا سهیل چشم مهندسم خودتی ما 3 کلاس سواد داریم اونم 3 دبستان اخراج شدم.چشم من تو یاهو ان هستم پ.ام بده در خدمتت باشم.
کسری جان در مورد اینکه تو التیمیت تیم باید سرور شی من تو 013 بازی میکردم نه حتما شما نباید سور میشدی یعنی من سور نمیشدم اگه چلنجی بود یا دعوت میکردن عین فرندلی بازی میکردم تو 14 هم دیدم همینطوری بود . بود برات اینوایت میاد یا به سرور اصلی سرچ میکنی حریف پیدا میکنی یا مثلا من و تو با هم قرار میزاریم با تیم های خودمون بازی می کنیم ایشالله اصلا بازی میکنیم.گیمر تگم که مشخصه بیاین یه 10 تا گل بزنین همه برین خوبه.؟
میلاد جان شما هم دقیقا زمانیکه که بازی کردی حتما توی لایو بودی مقدار مصرفی خود تو سیزن اگر هم اومده باشی سیزن رو انلاین کرده باشی فرضا این مقدار باز هم زیاده چون نه سرور بودی نا به کسی سرویس دادی مطمئن شو که دانلود -تایتل یا اکتیو دانلود نبوده باشه --برای امتحات یک بار دقیقا 1 ساعت تو فیف باش و همون سیزن رو ادامه بده ولی فصل بازیتو یعنی سیزن رو نذار تموم شه ببین چه مقدار باز کم میشه تو مولتی پلیر انلاین سرور هم باشی نسبت که بگیریم این مقدار درست در نیاد.من امشب حتما خودم امتحان میکنم شک برم داشت.

دوستان در مورد کسانی که نت پارس دارن من تو ضیحاتی در صفحه های قبل دادم کامل مقایسه هاشونم گفتم و در مورد کانکت به لایو متاسفانه سرویس مناسبی نیست بنا به دلایلی که نمیشه و نه جاش هست بم تو تاپیک مربوطه گفته بودم خوب پاک کردن حق هم داشتند.برای رهایی از این موضوع باید چند کار و تست کرد تا بر طرف شه که خوب شاکی میشن اینجا بگم ن.پ.خ کنید چشم.من میگم البته اق امیر با اواتور دارک نایت یکی از گزینه های جالب رو گفته ولی خوب محدودیت ایجاد میکنه .
بهرام جان از شما هم متشکرم مشکلم حل شد بسته بود اون موضوع از راه حلی که باز قبلا توضیح داده بودی استفاده کردم.ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
شبکه لایو از 4 - 6 اکتبر رایگان است

47951543531619019980.png

parsa_mohyol

کاربر سایت
Sep 13, 2013
37
Xbox به اینترنت وصل نمیشه!
قبلا با یک نت دیگه وصل میشد اما الآن نمیشه.اینترنت جدید Parsonline و مودم TP-link هست.به صورت Lan وصل میکنم.توضیحات سایت مایکروسافت رو هم امتحان کردم اما جواب نداد
داداش اشتباه کردی پارس انلاین گرفتی من داشتم وصل نمیشد رفتم تخلیه خط کردم اسیاتک گرفتم وصل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر