همه چیز درباره ی Xbox Live

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
اقایون اساتید فکر کنم تاپیک رو همتون اشتباه گرفتید برای بن تاپیک هست برای ال تی 3 تاپیک هست برای برنر مکس تاپیک هست --برای وصل شدن به نت و لایو تاپیک هست --این سوال نداره بعداز ده هزار پست هنوز میگن سرعت دانلود لایو کمه خوب کمه --اینم همیشه اینطوری بوده دوستان هم میگن یه مورد دیگه هم این که برای دانلود از کنسول برای سرعت خوب هیچ زمان مضخصی نیست من بارها 3 یا 4 روز نخوابیدم امتحان کردم 100 بار هم خودم گفتم از 2 صبح تا 8 صبح کلا نت خوبه اینم جای خودشه داره برای من جای تعجبه که دوستان با تجربه هم میان جواب میدن -یه زحمت بدید به صفحه اصلی XBOX LIVE برید کلا 30 ثانیه میشه بعد این تاپیک رو به ...خاکی بکشید که اصلا نشه سوال درست کرد.واقعا مسخرست به خدا پست زیادی جایزه نداره.کلی از بچه های گیمر تاپ و با تجرب رو فراری دادین به خدا.نمیدونم از کجا این امار های دقیق با درصد ها رو در میارن متاسفم .اینجا شده منم منم مال من مال توو......

داداش شما عصبی نشو.;;) یکی یه سوالی پرسید منم جوابشو دادم.

آخرین ویرایش:

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
سلام
آقا من خواستم یه گیمرتگ دیگه هم درست کنم ولی هرکار کردم نشد!!:(
چندین بار هم امتحان کردم ولی هر دفعه بعد از وارد کردن ایمیل و رمز و تاریخ تولد و ...
این ارور رو داد : 8015401D
مشکل از کجاست؟؟؟؟:-/

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام
آقا من خواستم یه گیمرتگ دیگه هم درست کنم ولی هرکار کردم نشد!!:(
چندین بار هم امتحان کردم ولی هر دفعه بعد از وارد کردن ایمیل و رمز و تاریخ تولد و ...
این ارور رو داد : 8015401D
مشکل از کجاست؟؟؟؟:-/

دوست عزیز این مشکل بخاطر اینه که گیمر تگی که شما زدی ، قبلا توسط کس دیگه ای گرفته شده. ( یبار کل اطلاعات رو چک کنید ببینید درسته یا نه!! )

تو سایت ایکس باکس هم هست: Error Code 8015401D | Error Code Lookup Tool | Xbox LIVE Error Codes - Xbox.com

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
اقایون اساتید فکر کنم تاپیک رو همتون اشتباه گرفتید برای بن تاپیک هست برای ال تی 3 تاپیک هست برای برنر مکس تاپیک هست --برای وصل شدن به نت و لایو تاپیک هست --این سوال نداره بعداز ده هزار پست هنوز میگن سرعت دانلود لایو کمه خوب کمه --اینم همیشه اینطوری بوده دوستان هم میگن یه مورد دیگه هم این که برای دانلود از کنسول برای سرعت خوب هیچ زمان مضخصی نیست من بارها 3 یا 4 روز نخوابیدم امتحان کردم 100 بار هم خودم گفتم از 2 صبح تا 8 صبح کلا نت خوبه اینم جای خودشه داره برای من جای تعجبه که دوستان با تجربه هم میان جواب میدن -یه زحمت بدید به صفحه اصلی XBOX LIVE برید کلا 30 ثانیه میشه بعد این تاپیک رو به ...خاکی بکشید که اصلا نشه سوال درست کرد.واقعا مسخرست به خدا پست زیادی جایزه نداره.کلی از بچه های گیمر تاپ و با تجرب رو فراری دادین به خدا.نمیدونم از کجا این امار های دقیق با درصد ها رو در میارن متاسفم .اینجا شده منم منم مال من مال توو......

چرا عصبی میشه؟؟چشم شرمنده هرچی شما بگی داش:x:bighug:

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
دوست عزیز این مشکل بخاطر اینه که گیمر تگی که شما زدی ، قبلا توسط کس دیگه ای گرفته شده. ( یبار کل اطلاعات رو چک کنید ببینید درسته یا نه!! )

تو سایت ایکس باکس هم هست: Error Code 8015401D | Error Code Lookup Tool | Xbox LIVE Error Codes - Xbox.com

من هر اسمی رو امتحان کردم ولی همون ارور رو میده :((
چی کار کنم؟؟؟

rezais

کاربر سایت
Aug 14, 2012
6
سلام ، جان من کسی کمکم کنه ، هر وقت میخام gold رو redeem کنم میگه "your biling account is locked from making purchase" تا حالا همچین مشکلی واسم پیش نیومده بود.
از سایت xbox امتحان کردم نشد
آدرسمو عوض کردم نشد
حتی با پروفایل جدیدم امتحان کردم نشد ....کمک کنید بچه ها!

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
من
میخام ایکس باکس رو وصل کنم به لایو ارور میده از ایکس باکس به نت ورک درسته،از نت ورک به اینترنت ارور میده.
ip وdns رو دستی هم میزنم نمیشه لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام ، جان من کسی کمکم کنه ، هر وقت میخام gold رو redeem کنم میگه "your biling account is locked from making purchase" تا حالا همچین مشکلی واسم پیش نیومده بود.
از سایت xbox امتحان کردم نشد
آدرسمو عوض کردم نشد
حتی با پروفایل جدیدم امتحان کردم نشد ....کمک کنید بچه ها!

این ارور مال وقتیه که billing acount شما مشکل داره. اول برید به این لینک ( کلیک ) بعد کشوری که هنگام ثبت نام انتخاب کردید رو در قسمت billing contact سایت ایکس باکس وارد کنید ، بعد از اون با کنسول به لایو وصل بشید و کدی که خریدید رو در قسمت redeem code وارد کنید.

اگه بازم نشد 12 ساعت بعدش امتحان کنید. ( اگه بازم نشد تو پ.خ بگید براتون درستش کنم.)

من میخام ایکس باکس رو وصل کنم به لایو ارور میده از ایکس باکس به نت ورک درسته،از نت ورک به اینترنت ارور میده.
ip وdns رو دستی هم میزنم نمیشه لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

روش اول : اول برید به system ، از اونجا برید به network settings و از اونجا هرکدوم که تیک داشت رو انتخاب کنید. بعد configure network رو بزنید. بعدا در قسمت basic settings گزینه ها رو بزارید رو اتوماتیک. ( اگه نشد یبار از قسمت additional settings گزینه rest to factory رو بزنید بازم تست کنید.)

روش دوم : وقتی ارور رو میده Test Connection رو بزنید و بعد از اینکه کانکشن رو تست کرد و ارور رو داد more information رو بزنید و ببینید چه اروری داده. ( MTU - Client - DNS ... )

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
از دوستان اگه یکی لطف کنه و برای xbox reward یدونه refer friend بفرسته ممنون میشم.:d
دوست گرامی به خدا من اصلا منظورم به شما یا شخص خاصی نیست شما که داری خدا وکیلی عین برق جواب مشکلاتشونو میدی به هر حال سوء تفاهم نشه .ممنون

- - -ویرایش - - -

چرا عصبی میشه؟؟چشم شرمنده هرچی شما بگی داش:x:bighug:

اقا چشمت بی بلا من برای چشم گفتن کسی نگفتم گفتم منظورم شخص خاصی نیست به خدا من نوکرم دشمنت شرمنده-

علی اقا به قول خودت ویروس لایو چی شده من تو یاهو هستم بیا ببینیم چه شده --- اگه دنبال ثواب و کباب هستی اولیو میتونی با روزه و دومی با یه تلفن تهیه کنی نزدیک ماه رمضان هم هست
دوست عزیز mhgh40 همینطور که دوستمون گفت تنها مشکلت با تفاصیل گفته شدت اشکال در بیلینگ ادرس خود کنسولت هست حالا این خودش چندتا شاخست اگه حل نشد منم میگم پ.خ بزن چون اینجا ناراحت میشن.
اینم برای اون دوستانیکه میگن چرا لایو اینطوریه و ea مشکل داره: امروز لایو مشکلی نداره به هیچ وجه فقط چون اومدن خیلی از انلاین پس هارو برای این شرکت بر داشتن سرورهاشون شلوغ شده تا زما نیکه این سرورها مثل سرور های لایو افزایش تعداد یا تحمل شو ببیرن بالا صبر کنید این مربوط به نت شما هم میشه یعنی هممون کسی که سرعت ترنسفر اطلاعاتش بیشتر باشه دسترسیش فعلا زودتر و بهتر هست .در مورد ارور وصل شدن نت که به شبکه وصل میشید ولی دسترسی به نت ندارید من مشکلتونو میتونم حل کنم پ.خ بزنید --اقا دوباره نگید زیاد نوشته 7 تا کامنت رو تو یدونه جواب دادم-پ.خ بزنید برای حل بهتر کارتون--ولی خواهشا خارج این تاپیک بحث نکنید که حالمونو مدیرها بگیرن-ممنون-در مورد لایو و سرعت دانلودش اگه دانلود از کنسول داشتید بین ساعت های 2 تا 7 صبح امتحان کنید با نت پی سی فرق نداره عالیه .تست کنید

rezais

کاربر سایت
Aug 14, 2012
6
این ارور مال وقتیه که billing acount شما مشکل داره. اول برید به این لینک ( کلیک ) بعد کشوری که هنگام ثبت نام انتخاب کردید رو در قسمت billing contact سایت ایکس باکس وارد کنید ، بعد از اون با کنسول به لایو وصل بشید و کدی که خریدید رو در قسمت redeem code وارد کنید.

اگه بازم نشد 12 ساعت بعدش امتحان کنید. ( اگه بازم نشد تو پ.خ بگید براتون درستش کنم.)
نشد، من چه قدر بدبختم :sad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر