همه چیز درباره ی Xbox Live

...KinG...

کاربر سایت
Jul 12, 2011
70
نام
رضا
سلام دوستان
شنیدم که فیفا ۱۳ دیگه نیاز به انلاین پس نداره
به همین خاطر می‌خواستم گلد ۱ ماهه بخرم
میشه بگید نرخ گلد چنده ۱ ماهه ؟ یا ۳ ماهه؟
از کجا باید بخرم که معتبر باشه؟
به چه صورت باید واردش کنم؟
کلا توضیح بدید :d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دوستان
درسته همه ی بازی های ea مجانی شده انلاین پسش.سایت های گیم-ای ار و ماتریکس هست و گیم ای ار هم بعد از خرید همون موقع کد رو اس ام اس میکنه.دو راه برای وارد کردنش از 1 باری وارد کردن از طریق اکس باکس دکمه ی گاید رو بزن بعد یک یا دو تا تب باید بیا سمت چپ نوشته redeem code اونجا کد 25 رقمی رو باید وارد کنی.2از سایت اکس باکس:https://live.xbox.com/en-US/RedeemToken?xr=shellnav قیمت های این سایت ها هم خوبن به نظره من سه ماه بخری بصرفه تره.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
درست شنیدی بازی های ea انلاین پس دیگه نمیخواد.سایت های ماتریکس و گیم-ای ار معتبر هستند و به نظره من 3 ماه بخری بصرفه تره.برای استفاده از کد ها دو راه وجود داره 1 از طریق اکس باکس دکمه ی گاید رو باید بزنی یک یا و تب باید یری سمت چپ نوشته ریدیم کد 2 از خود سایت اکس باکسhttps://live.xbox.com/en-US/RedeemToken?xr=shellnav

- - -ویرایش - - -

چرا دو بار نوشته شد من یه بار نوشتم :|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,042
نام
محمد امین
میخوام به لایو وصل بشم میگه یک شماره تلفن بده تا یک کد رو بفرستیم به اون شماره تلفن بعد تو اون کد رو بزن تو XBOX LIVE ..!

الان من چی کار کنم..؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
میخوام به لایو وصل بشم میگه یک شماره تلفن بده تا یک کد رو بفرستیم به اون شماره تلفن بعد تو اون کد رو بزن تو XBOX LIVE ..!

الان من چی کار کنم..؟
با pc امتحان کن.احتمالا با pc هم بخوای sign in بشی میگه شماره تلفن یا ایمیلتو بده تا برات کدو بفرستیم.بعد ایمیلتو انتخاب کن تا کدو دریافت کنی و ازش استفاده کنی

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
سلام دوستان.من دیروز یه ایکس باکس گرفتم.slim 4gb از کجا بفهمم lt3 هست یا نه؟میخوام برم لایو میزنه اپدیت کن.این اپدیت برا چی هست؟اپدیت کنم کپی خورش که نمیپره؟بن چطور؟بدون سی دی چطور.اخرین ورژن داشبورد چیه؟برا من 2.0.16202.0 هست.لطفا یکی جواب بده

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دوستان.من دیروز یه ایکس باکس گرفتم.slim 4gb از کجا بفهمم lt3 هست یا نه؟میخوام برم لایو میزنه اپدیت کن.این اپدیت برا چی هست؟اپدیت کنم کپی خورش که نمیپره؟بن چطور؟بدون سی دی چطور.اخرین ورژن داشبورد چیه؟برا من 2.0.16202.0 هست.لطفا یکی جواب بده
اگه بازی هایی مثل بلک اپس 2 رو اجرا کنه ال تی 3 هست.(برای شما فکر کنم ال تی 3 هست چون عدد داشبوردت بالاست)اگه ال تی 3 بود نه بن میشی نه کپی خور میپره.بدون دیسک هم موردی نداره.اخرین ورژن هم همین ذوربراست.اپدیت هم بصورت فصلی میزارن و برای عوض کردن شکل داشبورد یا رفغ گیلیچ ها هست.

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
سلام دوستان
من اگه رو ایکس باکسم یه پروفایل باشه که بازی کپی روش اجرا شده
اگه یه پروفایل جدید بسازم مشکلی پیش نمیاد؟
کلا اگه بعد وصل شدن به لایو مثلا رو یه پروفایل دیگه ساین این شم بازی کپی بازی کنم بن میشم؟(به صورت افلاین و بدون ارتباط به اینترنت)
:bighug:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دوستان
من اگه رو ایکس باکسم یه پروفایل باشه که بازی کپی روش اجرا شده
اگه یه پروفایل جدید بسازم مشکلی پیش نمیاد؟
کلا اگه بعد وصل شدن به لایو مثلا رو یه پروفایل دیگه ساین این شم بازی کپی بازی کنم بن میشم؟(به صورت افلاین و بدون ارتباط به اینترنت)
:bighug:
شما کلن اگه ال تی 3 داری میتونی به لایو وصل شی و بن نمیشه حالا فرقی نمیکنه پروفایل جدید باشه قدیمی باشه کپی بازی کرده باشی با پروفایل.من شنیدم مایکروسافت فعالیت هایی که انجام میدی افلاین رو هم بعد که ان شی میتونه بفهمه.یعنی افلاین کپی بازی کنی فرقی نداره زیاد.

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
یعنی من بعد وصل شدن به لایو کلا نباید چه افلاین چه انلاین رو هر پروفایلی بازی کپی بزنم؟؟
من تا الان بازی کپی بازی کردم(قبلش 2 بار وصل شدم پروفایلو پاک کردم)اگه وصل شم مایکرو میفهمه
(احساس میکنم ایکس باکس چه اشغاله:dانلاین پی سی بهتره)

...KinG...

کاربر سایت
Jul 12, 2011
70
نام
رضا
سلام دوستان من گلد ۱ ماه خریدم و وارد کردم ولی‌ آدرس و کد پستی میخواد که ندارم تو نت گشتم نبود باید چیکار کنم کمک آدرس انگلیس هم میخوام

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
یعنی من بعد وصل شدن به لایو کلا نباید چه افلاین چه انلاین رو هر پروفایلی بازی کپی بزنم؟؟
من تا الان بازی کپی بازی کردم(قبلش 2 بار وصل شدم پروفایلو پاک کردم)اگه وصل شم مایکرو میفهمه
(احساس میکنم ایکس باکس چه اشغاله:dانلاین پی سی بهتره)
داداش شما هر کاری میتونی تو لایو بکنی اگه ال تی 3 داشته باشی.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من گلد ۱ ماه خریدم و وارد کردم ولی‌ آدرس و کد پستی میخواد که ندارم تو نت گشتم نبود باید چیکار کنم کمک آدرس انگلیس هم میخوام
شما میتونی این ادرس های معتبر استفاده کنی http://www.matrixgame.ir/shop/cms.php?id_cms=6

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

نمیدونم نت من اینجوریه یا مال همه اینجوریه!! بعد از اینکه به لایو وصل میشم بعد 30-45 دقیقه قطع میشه نتم ولی وقتی نت رو PC کار میکنه مشکلی نداره!!

یدونه هم این Rep که هست چرا مال بعضیا 3 ستاره هست مال بعضیا 5 ستاره؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر