همه چیز درباره ی Xbox Live

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
دوستان برای وارد کردن کد گلد در Reedem Code باید چیز پی ان شــیـر کرد؟؟

یدونه هم اینکه Billing Contact Information به چه دردی میخوره؟؟ اگه در لایو خیلی مهمه برای دانلود و ... یه آدرس بدید بزنیم.:d

نه عزیز چیز پی ان نمی خواد
فک کنم فقط برای خرید کار پی اینا هست ولی بزن ضرر نداره
این سایت ادرس us uk همه ذاره آدرس های معتبر Live - MatrixGame.ir فروشگاه
قیمت گلد ایناشم خوفه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان
میشه گلد مجانی از جایی گیر آورد ؟
ببین دوست عزیز شما برا گلد یه ماه مجانی باید به یه کردیت کارد دسرسی داشته باشی و از این لینک اقدام کنیSelect a Membership - Xbox.com
یه راه هست که خودم ساختم ولی نتونستم امتحان کنم چون مایکروسافت ساپورتشو برای من بسته راه این هست:شما باید به ساپورت بگی که من چون تو ایران زندگی میکنم درسترسی به کریدیت کارد ندارم و اون لینک رو هم میدی بهش احتمال داره بتونی گلد از این راه بگیری و اینکه برای دوباره گلد گرفتن از یک ای پی دیگه استفاده کن(شیلتر شکن نزار چون ای پی مبدا رو باز شناسایی میکنن)و ساپورت رو مثل من کلن میبندن.:((

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
ببین دوست عزیز شما برا گلد یه ماه مجانی باید به یه کردیت کارد دسرسی داشته باشی و از این لینک اقدام کنیSelect a Membership - Xbox.com
یه راه هست که خودم ساختم ولی نتونستم امتحان کنم چون مایکروسافت ساپورتشو برای من بسته راه این هست:شما باید به ساپورت بگی که من چون تو ایران زندگی میکنم درسترسی به کریدیت کارد ندارم و اون لینک رو هم میدی بهش احتمال داره بتونی گلد از این راه بگیری و اینکه برای دوباره گلد گرفتن از یک ای پی دیگه استفاده کن(شیلتر شکن نزار چون ای پی مبدا رو باز شناسایی میکنن)و ساپورت رو مثل من کلن میبندن.:((

بهش بگی از ایرانی کلن جوابتو نمیدن که بخوان بهت گلد بدن !

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
بهش بگی از ایرانی کلن جوابتو نمیدن که بخوان بهت گلد بدن !
داداش من از راه همین ایرانی بودن 7900 پوینت مجانی و 2 ماه زیون پس مجانی گرفتم ولی مشکل اینکه با یه ای پی رفتم و همون طور که میدونی همه ی چت تکس ها ذخیره میشه و برا همین فهمیدن من کلاه برداری کردم و همه ی اکانت هام بن شد( 5 6 تا اکانت که با هر کدوم 3 4 تا بازی گرفته بودم)و ایمیلی هم که دریافت کردم درباره ی دزدی از مایکروسافت بود.اون چت هایی رو هم که تونستم پوینت بگیرم رو هم ذخیره کردم اگه کسی خواست بگه تا براش بفرستم تا یاد بگیره پوینت گرفتن رو.(یه ماه گلد هم برا دوستم گرفتم)چون همه ی این کارا رو تو 2 3 ماه کردم بن شدم.

کسی میدونه چرا فیبل 3 مجانی شده؟؟؟!

Last edited by a moderator:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
وقتی به لایو وصل شدم از من میخواد مشخصاتم رو دوباره وارد کنم..

این آدرس و شماره تلفن و... رو چی کار کنم..؟

Fifa2013

کاربر سایت
Jul 8, 2012
59
من واسه کانکت شدن مشکل دارم . اولش ارور MTU می داد الان ارور DNS ... من DNS رو از شرکت سرویس دهنده زنگ زدم گرفتم واردم کردم باز نمیشه همون ارورو میده . قبلا راحت وصل میشدم الان نمیشه . اینترنم هم مخابراته . چی کار کنم ؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوست عزیز جناب (fifa2013) اگه مشکلت امروز پیش اومده که به خاطر e3سرورهای نت سنگین وکند هستند همچنین لایو-منم مخابرات دارم اصلا دست به دی ان اس و...نزن قبلا وصل میشدی برای منم اتفاق میافته دوستان دیگه با نت های دیگه هم همینطور روز بعد یا ساعت 2 تا 7 صبح خوبه خیلی --
اساتید خودم هم سوال داشتم هیچ راهی مثل شیر چیز پی ان نیست که مثلا بشه پوینت فیفا هشت میخریم پوینت میدیم یا تیکت های هپی وار راهی نیست ممنون ؟

Fifa2013

کاربر سایت
Jul 8, 2012
59
سلام دوست عزیز جناب (fifa2013) اگه مشکلت امروز پیش اومده که به خاطر e3سرورهای نت سنگین وکند هستند همچنین لایو-منم مخابرات دارم اصلا دست به دی ان اس و...نزن قبلا وصل میشدی برای منم اتفاق میافته دوستان دیگه با نت های دیگه هم همینطور روز بعد یا ساعت 2 تا 7 صبح خوبه خیلی --
اساتید خودم هم سوال داشتم هیچ راهی مثل شیر چیز پی ان نیست که مثلا بشه پوینت فیفا هشت میخریم پوینت میدیم یا تیکت های هپی وار راهی نیست ممنون ؟
اون مشکل مث که حل شد حالا ارور mtu میده . پدرمو در اورده :(((( تو تنظیمات مودم mtu رو پیدا نمیکنم دستی هم تو run میخوام وارد کنم ارور میده ... خسته شدم دیگه :(( دیشب چند دقیقه وصل شد دیگه نشد

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اون مشکل مث که حل شد حالا ارور mtu میده . پدرمو در اورده :(((( تو تنظیمات مودم mtu رو پیدا نمیکنم دستی هم تو run میخوام وارد کنم ارور میده ... خسته شدم دیگه :(( دیشب چند دقیقه وصل شد دیگه نشد

چند بار باید روی کانکت بری تا وصل شه ملوم نیست چن دفعه برا من اینطوریه --این مشکلت اصلا ربطی به ما ها یا تنظیمات مودمو..نداره اشکال از نت هست.این جای ام تی یو -توی قسمت اینترنت بعد از یوزر نیم و پسورد در ضمن اگر روی بریدج مدل باشه هیچ کدوم باز نیست.

Get IP Address

:​
StaticDynamic

Static IP Address

IP Subnet Mask

Gateway

NAT

DisabledEnable

Default Route

YesNo

TCP MTU Option

TCP MTU(default:1492)bytes

Fifa2013

کاربر سایت
Jul 8, 2012
59

من قبلا با PPOE هم به لایو وصل شدم
ولی وقتی بعد از یکی دو ماه خواستم دوباره وصل بشم MTU Error میده
مقدار MTU مودم هم از چیزی که لایو میخواد بیشتره
ای مخابرات نت میگیرم (۵۱۲)
دفعه پیش هم همه چیزم مثل الان بود ( ISP , مودم , کانکشن )
نمیدونم چه مرگشه

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
من قبلا با PPOE هم به لایو وصل شدم
ولی وقتی بعد از یکی دو ماه خواستم دوباره وصل بشم MTU Error میده
مقدار MTU مودم هم از چیزی که لایو میخواد بیشتره
ای مخابرات نت میگیرم (۵۱۲)
دفعه پیش هم همه چیزم مثل الان بود ( ISP , مودم , کانکشن )
نمیدونم چه مرگشه
دوست عزیز منم با اینترنت مخابرات دو روزه دقیقا همین مشکل ارور MTU رو دارم در حالی که بیشتز از 1 سال بود بدون مشکل وصل میشدم همینطور هم که دوستمون گفت دقیقا از ساعت 1 بعد از ظهر این مشکل ایجاد میشه سراسریه و مشکل از نت کشوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر