همه چیز درباره ی Xbox Live

lordviroos

کاربر سایت
Sep 3, 2012
54
نام
mohammadreza
سلام ببخشید فضولی میکنم شما سرویس مخ دارید سرعت چند؟من از صبح هم مخ رفتم با چندتا ادم ....صحبت کردم پاس دادن مارو به اون 4 رقم--زنگ زدم میگم 128 داشتم بهتر از 512 بود برگشته میگه 256 کنش 1 هفته هم قطع میشه چون بین این تو داست خوبه برگشتم میگم خوب 512 وسط 1 مگ هست طئوری میدی --میگه شما که صبر کردید این مدتم --صبر کنید منم گفتم منظورتون تا مرگم برسه تحمل و صبر کنم --هیچ راهی نداره قلاب سنگمون کردن به گفته خودشون مشکلات بزرگی هست که این هفته نه اون هفته حل میشه --ما هم منتظریم این هفته بیادو بتونیم یه بار مثل انسان متمدن کار کنیم یا بازی کنیم.میخوام غوره بخرم تا با صبرم حلوا درست کنم فصلشم نزدیکه حوصلم سر نمیره خواستید بیاین شما هم یه همی بزنید دیگو8-|
بله مخابراتم 1مگ منم با همون شماره تماس گرفتم گفتن مشکل از ما نیست..
من دیشب نیم ساعت صبر کردم تا گوگل بازشد

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان عزیز اساتید محترم حالا هرچی ....منم زنگ زدم دوباره حوصلم سر رفت گفتم به ساپورتشون مثلا دوباره زنگ بزنم --زنگ زدم این دفعه گفتم به کارشناس وصل کنید --همون اول خیل یجالبه گفت استفادتون چیه بعد از 5 دقیقه توضیح میگه ای پورت دستی اصلا میدونی چیه منم گفتم نه فقط تو بلدی گفت همینه دیگه تو کنسول الته به ایکس باکس گفت tv game دستی وارد کن گفتم عالیه درسته این چه وضعیتیه اخه قطع کردم دوباره خودشون گرفتم میگم حل شد انشا الله منم گفتم نه فردا میرم حل المسائلشو میخرم الان جایی باز نیست--قطع کردم --هیچ فایده نداره باید بسوزیم و بسازیم با لایو و نت و... یه فایل اپدیت 4 مگ تو لایو 25 دقیقه طول داده -:-oمن برم ته نگیره بهتر از همه چی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من تا حالا ندیده بودم یه دی ال سی برا چند روز مجانی بشه.
اره منم تو لایو دیدم.تو داشبورد نوشته بود که فقط آخر هفته مجانیه
راستي پست خودتو نقل قول ميكني :d

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
یک سوال :‌ اگر بازی ارجینال داشته باشیم، ماکروسافت به خاطر آی پی کشور ایران (تحریم) کنسول رو بن می کنه؟
مرسی
سلام دوست عزیز نه اقا نه عزیز این چه حرفیه بازی کن از امکانات جانبی اورزینال بودن حالشو ببر فکر کنم که نه 100 ماکرو سافت هم بیخیال ما ها شده دیده غیر قابل کنترل هستیم -این یه دلیلش دلیله دیگشم اینه که تا بخواد پورت رو از گیت سرور پیدا کنه بعد از سرور اصلی سروری مقسم رو پیدا کنی بد بیا د روت پورت مارو پیدا کنه اینقدر با پیغام های lose data accses یا همون از دست دادن اطلاعات خودمون حالا هرچی من 3 کلاس سواد دارم اصلا براش نمیصرفه تو همین مدت تولید میلیونها کد دیجاتال برای لایو وپوینت تولید میکنه و کاسبی میکنه تازه بعدش طرف بیاد هی کامن تو ساپورت و سیلور رایت و... بزاره نمیصرفه خوب دیگه چه برسه شما که اورزینال بازی می خوای بکنی ---برو بخون صفحه بن رو ببین اخرین پست بن شدن مال کی هست.برو حالشو ببر-;)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام بازم سلام اساتید محترم--آب پاکی رو واضح ریختن رو سرمون به جای دستمون :

كاهش سرعت اينترنت و جواب مخابرات در حالي كه اظهارات متعدد كاربران در مناطق مختلف شهر ها از كاهش محسوس سرعت اينترنت و امكانپذير نبودن دسترسي به ايميل و فایل سایتهای داخلی و غیر داخلی طي چندروز گذشته و امروز حكايت دارد، شركت ارتباطات زيرساخت وجود هرگونه مشكل در شبكه اين شركت را رد كرد. آش ـ مدير كل روابط عمومي شركت ز-س ـ در گفت‌وگو با ايسنا، در پاسخ به اين سوال كه دليل افت سرعت اينترنت و غيرممكن شدن دسترسي به ايميل چيست؟ گفت: قطعي در شبكه نداشته‌ايم.او با بيان اينكه دلايل ديگري علت اختلالات در اينترنت و سرعت پايين آن است، افزود: ممكن است حجم بالاي كاربران دليل كندي سرعت اينترنت باشد.وي با تاكيد بر اينكه اختلال در اينترنت از نظر زيرساختي نيست، خاطرنشان كرد: در مناطق مختلف تعداد كاربران متفاوت است و شركت‌هاي سرويس‌دهنده نيز متفاوت هستند اما آنچه مسلم است اينكه اشكال از زيرساخت نيست .این اشکالات مربوط به مشترکان و خواستار های بیشتر از حد معمول و غیر منطقی هست.تنها راه برای بهتر شدن یکپارچه شدن شبکه اینترنت (اینترنت ملی) که از یک ماه پیش شروع به شده و کامل خواهد شد.به به عالی شد تکلیفمون مشخص شد .من میخوام اول یه تاکستان کوچیک بگیرم تا غوره هست با یه مغازه که پشت مغازه حلوا تولید کنم همونطوری که با لا گفتم .از علاقه مندان دعوت به همکاری میشود--#:-s

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
نه هنوز حل نشده

بهرام جان سلام شما هم من تو لایو میبینم ان میشی اف میشی .من الان تستی رفتم سایت ایکس باکس لود نشد و صفخه زیبا ی محدود بودن اومد-با چیز پی اونم فقط با تونل بازی رفت تو خیلی بد.شما یا دوستان دیگه که توی شهرای دیگر هستند همینطوری ؟ فکرشم نمیکردم اینطوری شه:-/

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرام جان سلام شما هم من تو لایو میبینم ان میشی اف میشی .من الان تستی رفتم سایت ایکس باکس لود نشد و صفخه زیبا ی محدود بودن اومد-با چیز پی اونم فقط با تونل بازی رفت تو خیلی بد.شما یا دوستان دیگه که توی شهرای دیگر هستند همینطوری ؟ فکرشم نمیکردم اینطوری شه:-/
اتفاقا امروز از روز هاي قبل لايو براي من بهتر شده و كمتر ديس ميشم امروز

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اتفاقا امروز از روز هاي قبل لايو براي من بهتر شده و كمتر ديس ميشم امروز
امروز تونستی لایو یا مولتی بزنی منم امتحان کنم چون وقتی نمیشه حال ادم گرفته میشه --یه چیز جالی من هر دفعه کنسولمو روشن کردم چنذتا دوستا م ایرانی دارن مولتی بتل یا فیفا یا کال میزنن پس اینا چه طورین لیستمو چک کنی متوجه میشی ...مرسی ممنون بازم اقایی=;

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر