همه چیز درباره ی Xbox Live

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
بچه ها من میخوام یه پروفایل دانلود کنم. وقتی که دانلودش شروع میشه ارور کد 80151909 میده و دانلود نمیکنه.(میگه الان نمیشه دانلود کرد، بعدا امتحان کن (که البته 2 روزه منتظرم. :|)) چیکار باید بکنم تا درست بشه این؟

amirclayman

کاربر سایت
May 3, 2013
1
من یه راهی پیدا کردم که جواب داد ولی خوب حوصله میخواد اونم همون شیر کردن اینترنت بین PC و XBOX هست چندبار تست کردم هردفعه هم جواب داده

منم 3 تا اکانتمو با همین روش دوباره دانلود کردم. هیچ راه دیگه ای هم فعلا نداره

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دوستان به هیچ وجه پروفایل هاتون رو برای مشکلی که چند روزی به وجود اومده پاک نکنید چون هم ربطی به مسئله پاک کردن و ری-دانلود نداره و همین که با ارور مواجه میشید به هنگام دانلود هنوز هم راهه حلی پیدا نشده برای مشکل حتی خودم چند بار تست کردم حتی موقع ساخت اکانت جدید و اتصال اون به لایو همین ارور مشاهده میشه (دوستان راهه حلی دارید بد نیست بگین!)
درمورد این که وقتی بازی رو استارت میکنید و بعد از چند ثانیه DC میشید باید بگم که وارد بازی بشید و وقتی دیسکانکت شدین مودم رو یک بار خاموش روشن کنید و از همون منوی بازی به لایو مجددا" کانکت بشید مشکل حل میشه و تنها راهه حلی هست که تا به الان دیدم یکی از دوستانم چند صفحه پیش بهش اشاره کردن ، مشکل هم معلوم نیست کی به پایان میرسه باید منتظر برنامه های ملی کردن اینترنت باشیم!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب رفتم با ساپورت صحبت کردم و تونستم پروفایلو دانلود کنم. این مراحلو انجام بدین تا شاید بتونین پروفایلو دانلود کنین:
1. برین System Cache دیوایسی که پروفایل رو میخواین توش بریزین (دانلود کنین) رو 5 بار پشت سر هم پاک کنید.
2. پروفایل رو دانلود کنید. (اگه وسط دانلود ارور دیسکانکت داد مودم رو روشن/خاموش کنید و retry رو بزنید.)

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
سلام.
دوستان DNS ها رو از داخل مودمتون به دوتای زیر تغییر بدید:
208.67.222.222
208.67.220.220

برای من که جواب داد، شایدم شانسی بوده :|

میلک

کاربر سایت
Sep 17, 2009
2
حل مشکل DC در هنگام آنلاین شدن

با سلام خدمت همه لایو بازان عزیز ، من یه راه حل برای DC نشدن پیدا کردم و برای من که جواب داد امیدوارم مشکل دوستان هم حلشه - خدمتتون عرضکنم که من بیشتر چون PESبازی میکنم از 4 روز پیش هر موقع بازی رو play میکردم پیام میداد DISCONECT FROM XBOX LIVE . تا اینکه دیشب بازی TOMB RIDER رو گذاشتم داخل دستگاه و PLAY کردم که یه دانلود 37mb رو داد و یک ساعتی طول کشید تا دانلود شد و بعد دستگاه ریستارت شد و آنلاین شدم . و دوباره امروز که دوباره بازی tomb rider رو play کردم باز پیغام DC داد - خلاصه دوباره بازی PES رو گذاشتم و PLAY کردم که خوشبختانه بدون هیچ مشکلی آنلاین شدم و بعدش هم جهت امتحان برگشتم تو داشبورد و دوباره بازی رو PLAY کردم و حتی کنسول رو چند بار روشن خاموش کردم که بدون هیچ مشکلی آنلاین شدم و ظاهرا مشکل DC حل شده .امیدرارم بدردتون بخوره . البته لازمه بگم که لازم نیست حتما بازی TOMB RAIDER رو داشته باشین فکر کنم یه بازی که تا به حال باهاش آنلاین نشدین کفایت کنه.:)

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
ما هم تونستیم بعد 6 روز پروفایل خودمونو دانلود کنیم......یه چند دست هم فیفا 13 زدم مشکلی نداشت....گوش شیطون کر ....مثل اینکه درست شده..........

من مبین نت 1 مگ دارم......تهران..........

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
میدونم الان همه ذهنتون درگیر مشکلات اینترنته ولی اگه میشه کاره ما رو هم راه بندازید لطفا :d
چطور میشه تو لایو یه پیغام رو واسه همه فرند لیست فرستاد:-??

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان من امروز 14 گیم جدید یعنی همین ها که تازه اومدنو... گرفته بودم بعد هر کدوم رو گذاشتم اپدیت می خواست خوب اول دی سی میشه نا اپ کنه همون لحظه فاتحه.دوباره میزنم تو گیم هستم وصل نمیشه از روش دوستمون استفاده کردم درست شد .خیلی از گیم هام بدون مشکل رفت تو بازی و لایو.ولی دوستان چون من کارم شبکه هست دارم میپرسم که اگر به نظرتون ای مشکل باشه با خاموش روشن کردن هر چندبار یک بار چیپست های میکرو تک که مربوط به سیگنال مخابراتی هستند که برق رو به دیتا تبدیل میکنن عمرشون کم میشه .به مرور زمان که این اتفاق میافته با اینکار ما 1000 برابر سرعت میدیم.فعلا یکمی بهتر شده دوستان هم میگن .ولی همه چی غیر متوازن هست.پینگ میگیری ریکوست تایم ...میده ولی 3 سوت میره تو لایو مثل جت دانلود میکنه .نوبت دانلود پروفایل میرسه یا باید صبور باشی چند دفعه امتحان کنی یا پیسی یا لب تاپ رو به عنوان سرورت بزاری و ازش نت شیر بگیری برای کنسول دوستمونم گفتن این کار هم در صورتی هست که تمامی پورت های دو دستگاه رو دستی بزاری البته گاهی اوقات اتو هم جواب میده.حالا من برای یکی از دوستانم انلاین پس میخوام بگیرم دانلود پروفالش به هر روشی که بگید رفتم تا 89 میره فیریز میشه.راه حلی هست ؟لطف میکنید.:-/

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان یعنی اگر الان پروفایلو دانلود کنیم مشکل حل میشه ؟
ممنون میشم جواب بدین

سلام دوست عزیز مشکل اول همین دانلود پروفایل بود که ساپورت....گفته بود ریدانلود کنید که دوستان تاکید هم کردند نکنید این کارو..وقتی هم دانلود میکنیم باز همون اش و همون کاسه است .من مال خودمو میگم.فقط دیشب مودم رو با پورت شبکه مستقیم وصل به کنسول کردم و برای پی سی و لبتاپ هام از وای فای مودم استفاده کردم.جالب اینه که مشکلم حل شد فقط مثل همیشه گاهی اوقات از بازی میم بیرون دی سی میشه .ولی زود کانکت میشه.راستی تنظیمات پورت کنسول رو دستی گذاشتم .فقط ای پی دی ان اس رو دست نزدم.فعلا به قول دوستمون چشم شیتون کر درسته.یا شانسیه ادم نمیتونه با اطمینان حرف بزنه.ممننون از دوستانی که روش هارو گفتم برای من مفید وکارساز بود.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام
میدونم الان همه ذهنتون درگیر مشکلات اینترنته ولی اگه میشه کاره ما رو هم راه بندازید لطفا :d
چطور میشه تو لایو یه پیغام رو واسه همه فرند لیست فرستاد:-??
مری تو Xbox.com بعد میری برا یکی از دوستات یه پیام بدی اونجا نوشته friends بعد میتونی برا کسایی که میخوام پیام بدی تیک بزنی.
از طریق ایکس باکس هم جایی تو message ها نوشته کریت نیو و از اونجا هم میتونی به همه دوستات مسیج بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر