همه چیز درباره ی Xbox Live

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
با کنسول که نتونستم وصل بشم از طریق سایت اومدم تعداد دوستان چه آنلاین چه آفلاین زده صفر
مقدار پوینت رو هم به جای عدد نوشته Check Points Balance
فکر کنم آخر هفته است دارن تعمیرات انجام میدن

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
بله اینم پست major nelson در توییتر ( این بحث ip راه نندازید که ربطی نداره) مشکل از خودشونه
82738354793312839090.png

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اینترنت

منم که به لایو وصلم تقریبا هیچ کدوم از بخش هاشو دسترسی ندارم مثلا نمیتونم دوستای دوستانم رو ببینم که کیا آنلاینن.این مشکل لایو هم یک هفته ای میشه اینجوریه و امشب دیگه در بدترین شرایطه ممکنه
بهرام جان تو هم مشکل دار شدی یعنی قسمت فرندز میزنی همینجور میچرخه؟دویتان تو خراب شدن اینترنت حرفی نیست من که از وسط دی تا 23 زجر کشسدم.بعدشم که دکون بازار جدید بیاید همه با هم زنگ بزنیم به ساپرت اینترنتی من مخابرات دارم 2020 صحبت میکنم.الان توی تورنتمو نگاه کردم 300 مگا بایتو از صبح تا الان هنز تموم نکرده البته سرورش گنده.ولی پایینه ولی من هیچ مشکلی با لایو ندارم.:-o/:)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بله اینم پست major nelson در توییتر ( این بحث ip راه نندازید که ربطی نداره) مشکل از خودشونه
82738354793312839090.png

XBOX LIVE Service
Users may experience difficulties with the following services:

• Signing in to Xbox LIVE

4/13/2013 1:22:09 PM PDT:We are currently still hard at work fixing the issue members are having with signing in to Xbox LIVE. Thank you again for hanging in there with us while we work through this problem, rest assured we have every available resource on the case. We will continue to update you every 30 minutes, so make sure to check back here soon.

اره اینم تایید میکنه.
منم دیسکانکت شدم از لایو

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,883
امید وارم وقتی درست شد باز از اون آپدیت های نابود کننده نده که lt بپره و مشکلات جدید پیش بیاد

خداکنه اینجوری نباشه که اصلا اعصاب و حال و حوصلش نیست :|
البته بعید میدونم از اون اپدیت ها بخواد بده معمولا زمانی از اینا میداد که بازی مهمی میومد اکثرا هم سمت اکتبر و نوامبر بود سال های قبل

---------- نوشته در 01:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 AM ارسال شده بود ----------

لایو به خاطر تحریم بسته شد!
احتمال زیاد به خاطر تحریم هست!
((عکسش رو خواستم بگزارم کابل گوشی پیدا نشد!))

پس مایکرو به جز ایران کل جهان رو از لایو تحریم کرده ؟ :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
لایو به خاطر تحریم بسته شد!
لایو پر!(حداقل برای من!)
الان رفتم وصل بشم ارور میداد بعد تست کانکشن زدم متاسفانه با دو تا alert مواجه شدم!
یکی:service alert
دومی:store alert

بدون هیچ اکانتی اون تبلیغات رو میاره ولی وقتی میخوای وصل بشی ارور میده!
پروفایل رو پاک کردم کش رو هم پاک کردم دوباره خواستم پروفایل رو دانلود کنم ارور داد!
احتمال زیاد به خاطر تحریم هست!
((عکسش رو خواستم بگزارم کابل گوشی پیدا نشد!))
مربوط میشه به:

XBOX LIVE Marketplace

• Creating new or accessing existing Minecraft game saves

Affecting the following LIVE Platforms:

• Xbox 360 Console

4/11/2013 12:19:51 PM PDT:If you’re an Xbox Silver member having problems using existing or newly-created saves in Minecraft, please know we’re working hard to fix this issue! We’ll update you as soon as we have more information. Thanks for your patience!

XBOX LIVE Service

• Signing in to Xbox LIVE

4/13/2013 1:22:09 PM PDT:We are currently still hard at work fixing the issue members are having with signing in to Xbox LIVE. Thank you again for hanging in there with us while we work through this problem, rest assured we have every available resource on the case. We will continue to update you every 30 minutes, so make sure to check back here soon.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,883
پ.ن: البته حق دارید بترسیدها با این جوی که به خصوص این دو هفته ایجاد کردن ، به جز این هفته که هی قطع میشد از داشبورد الان هم پیامش که قطع میشد میگفت پروفایل رو دانلود کن دوباره هرکس ببینه فکر میکنه بن شده

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یکی از کاربرای سایت xbox 360 iso نوشته با این وضعیت xbox همیشه آنلاین یک جوکه :d(اشاره به شایع همیشه انلاین بودنه xbox نسله بعد)
تو اون service alert ها یکیشم مربوط به last.fm بود که اونم دارن تعمیر میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر