همه چیز درباره ی Xbox Live

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام دستگاه من بن شد و عوضش کردم حالا که مى خوام به لاىو وصل شم مى گه پروفاىلم بن شده مخوام بدونم راهى هست که از باقىمونده اکانتم استفاده کنم يا اينكه گلدم پرىد ممنون ميشم راهنماييم كنيد اساتيد

نه دیگه پروفایل رو نمیشه برگردوند ... باید یه پروفایل دیگه بسازی ...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام به همگی
آقایون مشکلی پیش اومده به شرح زیر :
الان یک می خواد یه پروفایل رو دانلود کنه اما در هنگام دانلود در وسطای دانلود گیر می کنه و ارور میده ... راه حل مشکل چیه ؟

پیشاپیش عید همتون هم مبارک :x
اول بگو با PC بره سايت Xbox بعد اونجا بخواد sign in كنه ميگه بايد يك كد داشته باشي بعد كدو ميفرسته به ايميله پروفايل بعد اون كدرو بايد استفاده كنه بعد پروفايل باز ميشه و ميتونه دانلود كنه

™kogima

کاربر سایت
Jul 7, 2011
140
نام
امیر علی
درود
دوستان بنده توی اکانتم قسمت My Account رو میزنم این صفحه میاد:

دوستان تو سایت ایکس باکس میره توی پروفایل اما میخوام پروفایل رو دانلود کنم میگه بن شده پروفایل. این قضیش چیه؟

---------- نوشته 21-03-2013 در 12:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 20-03-2013 در 11:40 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن به این اکانت 1 ماهه کسی نرفته چرا بن شده؟

Last edited by a moderator:

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام
بنده یک پروفایل تینیجری دارم (16 سال زدم) میخوام به ادولت تبدیل کنم و میرم تو اکانت و به ادولت تغییر میدم اما میرم تو سایت ایکس باکس لایو تا میخوام یک چیزی بخرم بهم میگه نمیشه شما تینیجری و برای شما نیستش الان بنده 1600 تا پوینت دارم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید !
سن رو هم تغییر دادم اما درست نشد!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
سلام دوستان.

من یه اکانت گلد 12 ماهه خریدم.همیشه همین کارو میکردم و میرفتم قسمت redem و کد رو میزدم و اکانتم شارژ میشد.ولی امشب کد رو که میزنم،پیغام عجیبی میده.پیغامش یه چیز تو این مایه ها هست.

your billing account has been locked from purchases

بعدشم میگه با ما تماس بگیرید تا مشکل رو براتون حل کنیم.موضوع چیه؟میگه اکانتت برای خرید بسته شده؟خب باید چیکار کنم الان؟ربطی به این هک شدن اکانتهای کاربران داره؟اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
ببین معمولا موقعی که اکانت داره هک میشه یا مشکلات سکیوریتی پیش میاد و یا یه سری تحرکات مشکوک میبینن این مورد پیش میاد و برخی اوقات حتی امکان دانلود مجدد پروفایل به کلی قطع میشه و معمولا در پیغامی که به شما میده یه مسیر اینترنتی رو معرفی میکنه درسته؟!
اگر آره که به آدرس برو معمولا با تغییر ایمیل اکانت یا ایمیل سیکیوریتیتون این مشکل باید حل بشه اگر نشد به سایت مراجعه کن و اطلاعاتت رو از نوع بازبینی کن و یا کلا دوباره تکمیل کن!
به خاطر تحریم IP های ایران هم میتونه باشه که اجازه خرید نمیده و باید *** شیر کنی!
سلام دوستان.

من یه اکانت گلد 12 ماهه خریدم.همیشه همین کارو میکردم و میرفتم قسمت redem و کد رو میزدم و اکانتم شارژ میشد.ولی امشب کد رو که میزنم،پیغام عجیبی میده.پیغامش یه چیز تو این مایه ها هست.

بعدشم میگه با ما تماس بگیرید تا مشکل رو براتون حل کنیم.موضوع چیه؟میگه اکانتت برای خرید بسته شده؟خب باید چیکار کنم الان؟ربطی به این هک شدن اکانتهای کاربران داره؟اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
سلام دوستان.

آدرس فیکی که وارد کردید لو رفته. اگه امکان تغییر بیلینگ هست، یه جدیدشو گیر بیار مشکل حل میشه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
مرسی از دوستانی که پاسخ دادن.

ولی موضوع ظاهرا خیلی پیچیده تر از این حرفاست.تمام راههایی که گفتید رو امتحان کردم.ولی نشد.آخر سر رفتم یه اکانت جدید ساختم و آدرس و همه چیز رو دادم.وقتی کد رو زدم،بازم همون پیغام رو داد:|فکر کنم باید از چیز پی ان استفاده کنم.که البته الان هم ندارم.

Last edited by a moderator:

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام ببخشید من پروفایلم به لایو وصله میخواستم ببینم اگه بازی معمولی بزارم تو دستگاه و بازی کنم {لایو نه ها همون سینگلش رو } یعنی پروفایلم به لایو وصل باشه ولی بازی های معمولی رو multi بازی نکنم مشکلی پیش میاد ؟
باید برای بازی های معمولی حتی سینگلشون یه پروفایل جداگونه داشته باشم که به لایو وصل نباشه تا بدونم راحت سینگلشون رو بازی کنم یا نیازی نیست و تو همون پروفایلم میشه ؟؟؟؟
ممنون از همگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر