همه چیز درباره ی Xbox Live

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
دوستان این قضیه هند و 1 ماه رایگان هنوزم کار میکنه ؟
خیــر! ترکید.
یه ماه که نیست
فکر کنم 3 ماهه
من یه ماهش رو 2 ماه پیش تموم کردم
یه ماه رو برای عید گذاشتم {که از هفته پیش شروع کردم}
اون یه ماه باقی مونده هم خدا بزرگه
ولی کاملا کار میکنه...کاملا

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
یه ماه که نیست
فکر کنم 3 ماهه
من یه ماهش رو 2 ماه پیش تموم کردم
یه ماه رو برای عید گذاشتم {که از هفته پیش شروع کردم}
اون یه ماه باقی مونده هم خدا بزرگه
ولی کاملا کار میکنه...کاملا

من هر کاری کردم نشد(لوکال رو هند گذاشتم و برا هند اکانت ساختم)
میشه توضیح بدی چطوری؟

Mohammad97

کاربر سایت
Mar 17, 2013
2
سلام دوستان، امیدوارم حالتون خوب باشه. یک سوال داشتم. من حدود 2 هفته هست که در اتصال به Live مشکل دارم. وقتی Sign In می کنم، پس از مدتی ارور 80072ee2 رو دریافت می کنم و Marketplace و تبليغات Live برام Load نمی شه ولی پروفایلم به Live متصل میشه. البته از هر 20 دفعه یه بار برام تبلیغات و ... لود میشه. من هرکاری رو هم برای رفع این مشکل انجام دادم. هاردم رو فرمت کردم. پروفایلم رو دوباره دانلود کردم. مودم رو عوض کردم. کابل LAN رو عوض کردم و ...، مشکل از کجاست؟

Download Speed: 0.73Mb Upload Speed: 0.43 Mb Ping 55ms

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
سلام دوستان، امیدوارم حالتون خوب باشه. یک سوال داشتم. من حدود 2 هفته هست که در اتصال به Live مشکل دارم. وقتی Sign In می کنم، پس از مدتی ارور 80072ee2 رو دریافت می کنم و Marketplace و تبليغات Live برام Load نمی شه ولی پروفایلم به Live متصل میشه. البته از هر 20 دفعه یه بار برام تبلیغات و ... لود میشه. من هرکاری رو هم برای رفع این مشکل انجام دادم. هاردم رو فرمت کردم. پروفایلم رو دوباره دانلود کردم. مودم رو عوض کردم. کابل LAN رو عوض کردم و ...، مشکل از کجاست؟
کاملا به نت ماها ربط داره. البته برو داخل یه بازی ساین اوت شو و دوباره ساین این شو. درست میشه معمولا.

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
من الان به اكس باكس لايو كانكت شم
اگه انلاين گيم نزنم ولي مثلا گشت و گذار كنم نت بن نميشم؟

Sent from my iphone5 using Tapatalk

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
سلام من یه اکانت گولد خریدم خوب وقتی تو قسمت redemo code میزنم وارد میکنم اون کد خریداری شده رو میگه پسورد ایمیلت رو بگو میزنم میگه اشتباه هست

کمکم کن اکانت گولد خریدم وصل نمیشه.

تو رو خدا کمکم کن.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
سلام من یه اکانت گولد خریدم خوب وقتی تو قسمت redemo code میزنم وارد میکنم اون کد خریداری شده رو میگه پسورد ایمیلت رو بگو میزنم میگه اشتباه هست

کمکم کن اکانت گولد خریدم وصل نمیشه.

تو رو خدا کمکم کن.
باید billing information کامل کنی.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام به همگی
آقایون مشکلی پیش اومده به شرح زیر :
الان یک می خواد یه پروفایل رو دانلود کنه اما در هنگام دانلود در وسطای دانلود گیر می کنه و ارور میده ... راه حل مشکل چیه ؟

پیشاپیش عید همتون هم مبارک :x

sjamalb

کاربر سایت
Mar 1, 2013
13
سلام دستگاه من بن شد و عوضش کردم حالا که مى خوام به لاىو وصل شم مى گه پروفاىلم بن شده مخوام بدونم راهى هست که از باقىمونده اکانتم استفاده کنم يا اينكه گلدم پرىد ممنون ميشم راهنماييم كنيد اساتيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر