همه چیز درباره ی Xbox Live

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
فکر کنم منظورش از اینکه راه نیاد اینه که باید مودمت رو نتظیم کنی
تنظیم مودم من کار سختیه اولا باید انلاین صورت بگیره دوما اینکه این شاتلی ها نمیدونم
چکار کردن دیگه نمیشه رفت تو ستینگ مودم هر بار باید زنگ بزنم یه آی پی بدن برم توش

به هرحال اگه کسی یه توضیح کاملی بتونه یجایی در مورد تنظیم روتر مودم ها بده ممنون
میشم
درسته ... منظورم همين بود ... اگه بدون PC بخواد بره لايو كه واويلا
یعنی چی : اگه مودم باهات را نیاد ؟!!

پ.ن : احیانا پیغامی از من به شما نرسیده ؟! (pm)
اگه خوده مودم IP رو با X360 ست نكنه بايد يه PC باشه و اين كارهم خيلي سخته ;)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مشكل:
من با موفقيت تونستم به‌Live وصل بشم اما در يكي از مراحل ساخت پروفايل به نام Terms Of Use and Statment Privacy بود كه وقتي Accept رو انتخاب كردم كنسول هنگ كرد نمي شد هيچ كاري كرد بازم امتحان كردم همون جوري بود ، مشكل از كجاست؟

در ضمن امروز وقتي دوباره رفتم گفت فعلا XBL قطعه تا ساعت 13 GMT يعني 3:30 ما ، مال شما هم همين طوره؟

آخرین ویرایش:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
مشكل:
من با موفقيت تونستم به‌Live وصل بشم اما در يكي از مراحل ساخت پروفايل به نام Terms Of Use and Statment Privacy بود كه وقتي Accept رو انتخاب كردم كنسول هنگ كرد نمي شد هيچ كاري كرد بازم امتحان كردم همون جوري بود ، مشكل از كجاست؟

در ضمن امروز وقتي دوباره رفتم گفت فعلا XBL قطعه تا ساعت 13 GMT يعني 3:30 ما ، مال شما هم همين طوره؟

اینو میگن شانس :laughing:
این همه 365 روز سال LIVE سالمه حالا درست شما زدی و همون موقع که LIVE استثنا خوابیده شما اومدی به LIVE وصل بشی.
دوست عزیز، بله امروز کلا سیستم LIVE برای Upgrade چند ساعت خوابیده.

راستی مواظب باش اشتباها امتیازات پروفایل offline دستگاهت رو پاک نکنی. من که تا به حال پروفایل offline را به آنلاین تبدیل نکردم و نمی دونم مراحلش چقدر فرق داره. اما یکی از دوستان به تازگی این کار رو کارده اما نمی دونم چه کار کرده که بعد از Online شدن تمام Achievementهاش پریده؟!

آخرین ویرایش:

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
والا من كار خاصي در نكردم فقط يه مرحله بود ازم سوال كرد ميخواي اين پروفايل رو نگه داري يا يدونه جديد بسازي منم Keep This One زدم.
من خودم بعد از این که به لایو وصل شدم Recover gamertag رو زدم بعد میگرده اگه اسم پروفایلت رو کس دیگه ای گرفته باشه باید اسمشو عوض کنی اگرم نه که همون رو تبدیل به پروفایل لایوت میکنه.من این کار رو گردم خوشبختانه Achevement هام نپرید(حالا انگار چه قدر هستن:biggrin1:)

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
آقا من یه سوال داشتم :
با اینترنت Dial-up میشه Gear of War و Medal Of Honor : Airborn رو Live بازی کرد ؟
ارزش داره که 1 ماه اکانت رو براش هدر بدم ؟

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
من این رو وصل کردم به ورودی لن مودم تست ها رو شورع کرد آی پی رو شناخت
ولی دی ان اس سرور رو نشناخت چکارش کنم ؟
اینم بگم که بدلیل اینکه لن کامپیوترم به یه کامپیوتر دیگه وصله و اینترنت بینشون شر هست
اکس باکسه رو بهتر دیدم که وصل کنم به مودم
خلاصه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه که یجوری از این دی ان اس سرور بپریم
در ضمن مودمم هم پاراداین هستش

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اقایون اساتید سلام

من یه سوال دارم که خیلی مهم و ضروری هست برام و خواهشا فقط اقایون اهل فن و اساتید جواب بدن :

اگه من روزی 4 ساعت در live بازی کنم و روزی 4 ساعت هم وبگردی (تو سایتای نسبتا سنگین) داشته باشم و علاوه بر این ماهی 300 الی 500 مگابایت هم دانلود داشته باشم حجم دانلود 2g در ماه واسه من کافیه ؟
اگه کافی نیست چن G کافیه ؟

ممنون

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اقایون اساتید سلام

من یه سوال دارم که خیلی مهم و ضروری هست برام و خواهشا فقط اقایون اهل فن و اساتید جواب بدن :

اگه من روزی 4 ساعت در live بازی کنم و روزی 4 ساعت هم وبگردی (تو سایتای نسبتا سنگین) داشته باشم و علاوه بر این ماهی 300 الی 500 مگابایت هم دانلود داشته باشم حجم دانلود 2g در ماه واسه من کافیه ؟
اگه کافی نیست چن G کافیه ؟

ممنون

دادش اولا بگم كه وقتي با اساتيد شروع مي كنيد خيلي ها حالشون گرفته ميشه ... نگو ... انگار ماها كي هستيم ...

و جواب سوالتون ...
در امتحان هايي كه 2-3 ماه پيش Rajer و Rainbow انجام دادن ديدن كه 1 ساعت بازي GOW ميشه 256 مگ دانلود و آپلود (تقريبا) ... يعني 4 ساعت ميشه 1.024 گيگ.
وب گردي هم بايد بگم يك سايت استاندارد 40-50 كيلوبايت اندازه داره ... اگه در روز 100 تا صفحه ببينيد ... ميشه 4 تا 5 گيگ ... اگر شما اين مقوله رو هر روز تكرار كنيد (عمرا:laughing:) ميشه ماهي 150 گيگ :eek::eek::eek:...
امكان نداره ... شما اين قدر از اينترنت كار نمي كشي ... من ماهي 18 گيگ ... همين كارها رو مي كنم ولي هفته اي 1 بار ;)
به همين راحتي ...

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
دادش اولا بگم كه وقتي با اساتيد شروع مي كنيد خيلي ها حالشون گرفته ميشه ... نگو ... انگار ماها كي هستيم ...

و جواب سوالتون ...
در امتحان هايي كه 2-3 ماه پيش Rajer و Rainbow انجام دادن ديدن كه 1 ساعت بازي GOW ميشه 256 مگ دانلود و آپلود (تقريبا) ... يعني 4 ساعت ميشه 1.024 گيگ.
وب گردي هم بايد بگم يك سايت استاندارد 40-50 كيلوبايت اندازه داره ... اگه در روز 100 تا صفحه ببينيد ... ميشه 4 تا 5 گيگ ... اگر شما اين مقوله رو هر روز تكرار كنيد (عمرا:laughing:) ميشه ماهي 150 گيگ :eek::eek::eek:...
امكان نداره ... شما اين قدر از اينترنت كار نمي كشي ... من ماهي 18 گيگ ... همين كارها رو مي كنم ولي هفته اي 1 بار ;)
به همين راحتي ...
256 مگ؟ :eek:
كلاً صبح تا شب بازي كنيد شايد انقدر بشه نه 1 ساعت!
من آمار دقيق نگرفتم تا حالا ولي گاهي كه چك ميكردم توي 1 روز بعد از چندين ساعت بازي سند و ريسيو روي هم شايد به 200 مگ ميرسيد..
در ضمن يك اينترنت مثلاً 128 kb كلاً در ساعت روي هم بيشتر از 100 مگ نميتونه سند و ريسيو انجام بده.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
بچه ها من امروز بعد از ظهر اومدم براي 100 امين بار برم لايو ... جلويه MTU Faild داد ... چه كنم ؟
اگه More Info رو می زدی می گفت که تا ساعت 13 GMT یعنی 16:30 خودمون لایو برای تعمیرات از دسترس خارج شده
الان مشکلی نداره
1 ساعت بازي GOW ميشه 256 مگ دانلود و آپلود (تقريبا) ... يعني 4 ساعت ميشه 1.024 گيگ
:eek:
یادمه Rainbow میگفت ساعتی Gow میشه 50 مگ حالا دقیق نمی دونم

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
آقايون من از پست اشتباهي كه زدم شرمندم ...:blushing:
مرسي كه اطلاع رساني كرديد...
-----------
يه سوال دارم:
آقا اشكان چجوري عكس Gamer Picture اشون مثله عكسه فرومه :eek::eek::eek:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
بابا بالاخره ماهی 2G واسه روزی 4 ساعت LIVE بازی کردن (مثلا G.o.W) و 4 ساعت وبگردی
(تو سایتای نسبتا سنگین + 1 ساعت دیدن فایل تصویری یا همون Video) + ماهی 300 الی 500 مگابایت دانلود کافیه واسه من یا باید 4G بگیرم ؟
خواهشا یکی که وارده و خودش تست کرده بیاد سریع جواب ما رو بده .

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ببین . من خودم 128 با محدودیت 3 گیگ دارم .
توی یک ماه ، اگه میانگین بگیریم ، با حدود 1 ساعت و نیم ، 2 ساعت بازی در لایو ، یک ساعت بازی کانتر ، 2-3 ساعت هم وبگردی و دانلود حدود 300 مگ ( 300 مگ در کل ماه !! روزی نه ! ) حدود 2.7 گیگابایت مصرف داشتم ....
.دیگه خودت تصمیم بگیر ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر