همه چیز درباره ی Xbox Live

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

یه پروفایل دارم که در کنسول jTAG/RGH ازش استفاده کردم. کلی بازی آرکید و dlc و کانتنت های مربوط به لایو با این پروفایل انجام دادم.
سوالم اینه اگه این پروفایلو از طریق یه کنسول هک نشده به لایو وصل کنم جهت آپدیت اچیومنت و گیم اسکور آیا بن میشه؟
قبل از جیتگ هم باهاش به لایو وصل شدم اما بعدش خیر.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من الان به لایو وصل کردم و بعد از اپدیت داشتبورد که فک کنم سه تا عدد اخرش 203 بود .بعدش که وصل میشم به لایو هیچ عکسی از اخبار و تبلیغات شبکه لایو نیست ولی وارد پوشه لایوم شدم و منوی داشتبورد مثل زمان افلاینه یعنی اون صفحه سیاه که وسطش نوشته xbox live هنوز هست در صورتی که اگه وصل باشه باید توش اخبار لایو باشه
چه جوری بگم. مثل این میمونه که نصفه نیمه به لایو وصل شده. و وقتی بازی ها رو میزارم سریع اپدیت میکنه همشون رو (پس به لایو وصله که اپدیت میکنه)بعضی موقع ها هم وصل میشه کامل ولی در زمانی که کنسول رو ریست کردم و زبان منو تغییر کرده مثل ایتالیایی.
بعضی موقع ها هم این اروز رو میده
[h=2]Some Xbox LIVE Content is temporarily unavailable
error 800705B4[/h]کلا خودم فکر میکنم قاطی کرده
[h=2][/h][h=2][/h]

آخرین ویرایش:

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
آقا من MTU رو روی 1300 و 1400 و 1470 و ... قرار دادم بازم وصل نمیشه . عجبا!!
مشکل از پارس آنلاین هست یعنی خودت نمیتونی MTU رو کامل تغییر بدی!
مثلا پارس آنلاین MTU رو رو 1400 ست میکنه تو اون موقع میتونی MTU رو دستی تا 1400 تغییر بدی ولی بیشر نمیتونی بکنی!
یعنی سقف رو شرک تعیین میکنه و تو فقط میتونی تا سقف ست کنیش!
تست MTU:
ping 4.2.2.4 -f -l 1492
اون عدده مقدار mtu که برات ست کردن هست هر وقت ارور نداد اون یعنی درسته!
تست من:
برای من حداکثر 1452 هست!
00487570322890134073.png

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان چرا من نمیتونم گلد مجانیو داشته باشم؟

سلام دوست عزیز اگه اکانتت ماله امریکا باشه از 6 تا 8 وقت داشتی و اکانت اروپا 8 تا 10 مارچ درضمن کسانی که اکنت شون سیلور بوده و از گلد استفاده کردن الان قادر به استفاده فیری نیستند.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
mori923

این اشکال برای منم هستش و ایراد از سرعت اینترنت هست که گاهی وقت ها پایین میاد و به خاطر همین باعث میشه تو داشبورد ایکس اشکالاتی ایجاد بشه.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
من رفتم توی فورتزا هورایزن ولی گفت گلد میخوای مگه رایگان نیست ؟
گلد رایگان یه ماهه هم میخواستم بزنم بعد از زدن اطلاعات مثل اسم و شماره و اینا رسید به وارد کردن یه سری کد اعتباری و اینا که بک زدم

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من رفتم توی فورتزا هورایزن ولی گفت گلد میخوای مگه رایگان نیست ؟

کلا برای آنلاین بازی کردن باید اکانت گلد داشته باشی.

بعضی از بازی ها هم مثل Call of Duty بدون خرید کد میتونی آنلاین بازی کنی ولی کلا باید گلد رو داشته باشی.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
کلا برای آنلاین بازی کردن باید اکانت گلد داشته باشی.

بعضی از بازی ها هم مثل Call of Duty بدون خرید کد میتونی آنلاین بازی کنی ولی کلا باید گلد رو داشته باشی.

در مورد اون 1 ماه رایگان چی ؟ چیکار باید کرد که فعال شه

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام
من یک دفعه به لایو وصل شدم و همه چی خراب شد( اون آپدیت مخفی از طرف مایکروسافت ) مجبور شدم دوباره دستگاه رو هک کنم
حالا اوضاع لایو چطوره ؟میشه وصل شد؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام
من یک دفعه به لایو وصل شدم و همه چی خراب شد( اون آپدیت مخفی از طرف مایکروسافت ) مجبور شدم دوباره دستگاه رو هک کنم
حالا اوضاع لایو چطوره ؟میشه وصل شد؟
سلام دوست عزیز در حال حاضر لایو درسته ربطی هم اگه ال تی 3 داشته باشی نداره چون خوب معلومه کنسولی که جی تگ یا ال 2 باشه لایو نمیره.در ضمن دوست عزیز شما حتما رعایت بازی ریلیز نشده رو بکن به خصوص گیرز اف وار 4 یا جاج منت . اگر این گیم رو بازی کردی بگو تا من یا اساتید توضیح بدیم برای شما 22 همین ماه میلادی یعنی مارچ ریلیز میشه 19 تو اروپا 22 تو امریکا. میشه لطف کنی بگی چه طوری شد خراب شد اگه دوست داری و چه اتفاقی افتاد و چه کردی؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر