همه چیز درباره ی Xbox Live

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام،دوستان من پروفایل رفیقمو تو کنسولم دانلود کردم و گرفتم،اون Map Packs های Cod:Bo2 رو با 4000 تا خریده، حالا بجز license transfer (چون license پروفایل اون بسته شده و تازه استفاده کرده) حالا چه جوری میتونم این Map Packs ها رو تو هارد و پروفایل خودم دانلود کنم؟در ضمن دو تا دسته هم دارم البته اگر به کار میاد،خواهشاً هر کی از دوستان میدونه کمک کنه.خیلی ممنون:x
یک روشی هست جواب میده ولی خطراتتش با خودت البته من خودم استفاده کردم و هیچی نشد.اول با پروفایل دوستت از دانلود هیستوری بزن دانلود شه مپ ها.(با دسته دو این کارو بکن و دسته یک هم پروفایل خودت).بعد با دسته دو برو تو بازی بعد هم sign out کن و با دسته خودت بازی کن.البته ممکنه با یک دسته هم جواب بده.(من خودم برای dlc mafia 2 و بازی کانتر همین کارو کردم)البته اين كارو تو تابستون انجام دادم نميدونم با اين آپديت جديدا كه اومده بازم جواب ميده يا نه

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام
خسته نباشید
یک ماه گلد خریدم بعد روفتم تو سایت ایکس باکس و وارد اکنتم شدم و کد گلد رو اونجا وارد کردم و پیغام ساکسزفول داد ، ولی الان که میخام با ایکس باکسم بازی کنم اجازه نمده میگه اکانت شما گلد نیست اومدم کدم رو دوباره بزنم که پیغام داد کد استفاده شده
خواهشا کمکم کنین یعنی یک ماه گلد به .... رفت؟
همیشه انتقال داده ها از سایت به سرورای لایو کمی طول می کشه یه 2- 3 ساعت صبر کنی اکانتت گلد می شه .

آخرین ویرایش:

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
دوست عزیز من میخوام پروفایلو بهش برگردونم این روشی که شما میگید موقتی هستش و پروفایل دوستم باید همیشه دستم باشه که امکانش نیست.:-s

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم این Patch بازی ها برای کنسول چطوری قابل دانلود هست؟وصل بشیم به لایو وارد بازی بشیم خودکار دانلود میشه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم این Patch بازی ها برای کنسول چطوری قابل دانلود هست؟وصل بشیم به لایو وارد بازی بشیم خودکار دانلود میشه؟
اره معمولا بازي ها اولشون تايتل آپديت دارن كه باگ هاي اون بازيرو برطرف ميكنه

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوست عزیز همونطو ر که دوست عزیزمون گفت زمانی که وارد بازی بشی اگر نیاز به اپدیت جدید داشته باشه یا همون پچ زمانی که به لایو و نت وصل هستی به صورت اتوماتیک از شما در خواست اپدیت میگنه که اگر کنسل کنی نوشته که نمی تونی لایو بازی کنی یا از گیم میای بیرون که با گزینه دانلود شما از لایو تا تمام شدن دانلود یا اپدیت قطع میشی پس از اتمام بازی اجرا خواهد شد.بعد داخل بازی دگمه روی پدتو ایکس بکس می زنی و کانکت به لایو میشی .من خودم معمولا 20 روز اگه گبمیو کار نمی کنم پیغامش میاد نه همیشه نه برای همه.قشنگترین کارش هم دوستمون اشاره کرد رفع باگ و شاید مشکلات کوچیک باشه .موفق باشی.;;)

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
از فردا به مدت 3 روز لایو رایگان هستش
با رعایت نکات امنیتی می شه وصل شد یا بیخیال باید بشم
نکته : تمام بازی هام برنر مکس هستش و گریس رو هم بازی نکردم ...

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
از فردا به مدت 3 روز لایو رایگان هستش
با رعایت نکات امنیتی می شه وصل شد یا بیخیال باید بشم
نکته : تمام بازی هام برنر مکس هستش و گریس رو هم بازی نکردم ...

جالبه 3 روز رایگان عالیه دیگه چی میخاییم دیگه .

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
عزیز من همه این کارا رو کردم واسه season pass ولی تو active download روی pending گیر میکنه چیکار کنم
یکی کمک کنه ؟؟؟

سلام دوست عزیز من نمیدونم دقیقا کارت چیه ولی در مورد دانلود اگه رو پندینگ مونده برای سرعت اینترنته نمیدونم کی امنحان کردی ولی من از صبح که مثلا برف میاد هم لایو دی سی میشه هم .یا به زور میره میخواست وارد فیفا شه 5 دقیقه طول داد تا اپدیت اسکوار بکنه.الان جدا سرعت زیاد خوب نیست خوب 5 شنبه هم هست یوزر بیشتر شده .بازم اساتید خوب خیلی بهتر این مشکل رو میدونن راهنماییت میکنن.موفق باشی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر