همه چیز درباره ی Xbox Live

amin 8686

کاربر سایت
Feb 19, 2013
59
شما برو xbox.com بعد به اکانتت ساین شو
وقتی اومد تو صفحه اصلی روی ببین توی ادرس بار چی نوشته مثلا اگر امریکا باشه زده xbox.com/en-us اون us یعنی امریکا اگر انگلیس بود میزنه uk

موفق باشید

---------- نوشته در 09:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 AM ارسال شده بود ----
دوستان من وقتی با لوکیشن امریکا اکانت میسازم یک ماه رو میده ولی با هند نمیده
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امریکا کریدت کارت میخواد

لوکیشن دستگاهتو ببین انداختی رو هند؟
بعد که اکانت ساختی و اونو جین ایکس باکس لایو کردی لکیشن اون رو هم بنداز رو هند بعد صد در صد میده؟

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
شما برو xbox.com بعد به اکانتت ساین شو
وقتی اومد تو صفحه اصلی روی ببین توی ادرس بار چی نوشته مثلا اگر امریکا باشه زده xbox.com/en-us اون us یعنی امریکا اگر انگلیس بود میزنه uk

موفق باشید

شما مطمئن هستید؟!
من موقع ساخت اکانت ادرس لندن رو دادم ولی توی سایت به جای UK نوشته US!
حالا من انگلیسم یا امریکا؟!

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
شما مطمئن هستید؟!
من موقع ساخت اکانت ادرس لندن رو دادم ولی توی سایت به جای UK نوشته US!
حالا من انگلیسم یا امریکا؟!

ربطی به اون آدرس بار نداره.برای فهمیدن ریجن اکانت،وارد سایت که شدید زیر قسمتی که گیمرتگتون رو نوشته(بالا سمت راست) My Account رو انتخاب کنید بعد از قسمت Payment&billing که پایین سمت چپ هست billing contact information رو بیارید.اونجا تو قسمت Country/Region ریجن اکانتتون رو میتونید ببینید.
[h=3][/h]

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
آقا من رو دستگاهم اکانت گلد 1 ماهه دارم ولی با آمریکا میسازم کردیت کارت میخواد با هند میسازم گلد رایگان 1 ماهه رو نمیده بهم
چیکار کنم ؟
یکی هم اینکه راسته که میگن تو یه ماهه آینده تحریم میشیم و نمیتونیم دیگه به لایو وصل شیم ؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
آقا من رو دستگاهم اکانت گلد 1 ماهه دارم ولی با آمریکا میسازم کردیت کارت میخواد با هند میسازم گلد رایگان 1 ماهه رو نمیده بهم
چیکار کنم ؟
یکی هم اینکه راسته که میگن تو یه ماهه آینده تحریم میشیم و نمیتونیم دیگه به لایو وصل شیم ؟
سلام دوست عزیز .چرا میده دوستان همین جا گفتن و تونستن .زمانی که میسازی یادت باشه لوکال کنسولت رو بزار رو هند بعد بساز وگرنه مشکل نداره .بازهم اساتید محترم هستند راهنمایی میکنند.ولی به صفحهای عقب تر که بری میتونی توضیحات رو پیدا کنی .ببخشید این شایعات چیه .اگه قرار باشه تحریمی صورت بگیره نه تنها لایو بلکه تو همین سایتم دیگه نمیتونیم بیایم .یعنی 10 قدم به عقب برمیداریم به جای جلو.حالا تا هست استفاده میکنیم نبود که هم فوتبال دستی باید بازی کنیم.اگه الان بخوای ناراحت اینده باشی هم الان ناراحتی واز دست دادی حال رو هم اینده ناراحتی و داره از دست یره پس الان ایندست بشین بازی کن حالش ببر رفیق .اگه موضوعی هم باشه تو بوغ وکرنا میکنن.>:)

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
دوستان کارت های گلد مثل پوینت هستن که باید با توجه به کشور اکانت گرفت یا فرقی نداره که اکانتت مال کدوم کشور باشه ؟

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
یکی از دوستان میتونه از ساخت اکانت با هند و گرفتن گلد تریال فیلم بگیره که چطور باید انجام بدیم
هر کاری میکنم فقط با امریکا گلد رو میده با هند نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر