همه چیز درباره ی Xbox Live

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
به هزار بدبختی وصل شدن به لایوم رو درس کردم ، فقط الان یه مشکلی هست اونم اینه که قبلا رو کنسول کریسیس3 بازی کردم، الان کریسیس عرضه جهانی شده؟ مشکلی نیست بازی کنم؟
یک ماه گلد از کجا بخرم؟ خیلی گرونه !!!!!!! یک ماه 46 هزار تومن!!!!!!!!
جریان این یک ماه گلد رایگان چیه؟ من قبلا یه بار گرفتم میتونم دوباره اکانت بسازم استفاده کنم
ممنون

آخرین ویرایش:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام من به اشتباه به ای این که پوینت برای منطقه ی اروپا بگرم یه پوینت 1600 امتیازی برای کشور آمریکا رفتم حالا نمیتونم استفادش کنم.

الان سوالم اینه که میگم امکانش هست من یه پروفایل با مشخصات کشور آمریکا بسازم و بعدش که آنلاین پس دو بازی فیفا 13 و فضای مرده 3 را از طریق اکانت آمریکا گرفتم این کدها را رو اکانت اصلیم یعنی همون گیمرتگ اروپاییم بزنم ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام من به اشتباه به ای این که پوینت برای منطقه ی اروپا بگرم یه پوینت 1600 امتیازی برای کشور آمریکا رفتم حالا نمیتونم استفادش کنم.

الان سوالم اینه که میگم امکانش هست من یه پروفایل با مشخصات کشور آمریکا بسازم و بعدش که آنلاین پس دو بازی فیفا 13 و فضای مرده 3 را از طریق اکانت آمریکا گرفتم این کدها را رو اکانت اصلیم یعنی همون گیمرتگ اروپاییم بزنم ؟

اگر شما Online pass code ها بازی را استفاده کرده باشی روی هر profile دیگه نمی توانی از اون روی یک پروفایل دیگه استفاده کنی.یعنی اصلا کار نمی کنه که بخوای استفاده کنی.تنها راهش این است که mspoint های آمریکات را اگر هنوز استفاده نکردی به یکی بفروشی و بهجاش اروپا بخری.یا راه دوم که یکم دردسر داره با Support ماکروسافت (Xbox.com>support)صحبت کنی Location را برات تغییر بده به آمریکا چون خودت این کار را نمی توانی انجام بدی.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان اگه امکان داره با فونت + سایز + رنگ دیفالت پست بدید! سر درد گرفتم! 8-|

یک ماه گلد از کجا بخرم؟ خیلی گرونه !!!!!!! یک ماه 46 هزار تومن!!!!!!!!
قیمتا رفته بالا دیگه. الان خرید گلد یک ساله به صرفه تره.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559

راهش این هست که یه اکانت بسازی بعد باهاش آنلاین پس بازی ها رو بخری!
بعد لایسنس ترنسفر کنی روی دستگاهت و با بقیه پروفایل ها از آنلاین پس استفاده کنی!
در مورد لایسنس ترنسفر و ... برو خودت مطالعه کن میفهمی!
اگر یه بار خدای ناکرده تو لایسنس ترنسفر اشتباه کنی تا چهار ماه بعد که دوباره میتونی این کار رو بکنی باید منتظر بمونی!
دارم دانلود میکنم تا بعد از ظهر اگه وقت شد برات عکس هاش رو میگزارم!تا یه کم دستت بیاد چه طوریه!(قول نمیدم!)

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
یه سوال:گلد 48 ساعته یعنی از زمانیکه رمزو تو کنسول میزنی 48 ساعت وقت داری بازی کنی یا 48 ساعت کامل میتونی بازی کنی یعنی اگه یک ساعت بازی کنی بعد کنسولو خاموش کنی یه هفته دیگه بخای بازی کنی 47 ساعت هنوز شارژ داری؟ کدوم یکیشونه
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
یه اکانت هند ساختم ولی گلد رایگان نداد.
میدونید مشکل کجاس؟

آخرین ویرایش:

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
یه سوال:گلد 48 ساعته یعنی از زمانیکه رمزو تو کنسول میزنی 48 ساعت وقت داری بازی کنی یا 48 ساعت کامل میتونی بازی کنی یعنی اگه یک ساعت بازی کنی بعد کنسولو خاموش کنی یه هفته دیگه بخای بازی کنی 47 ساعت هنوز شارژ داری؟ کدوم یکیشونه
میدونید مشکل کجاس؟
نه وقتی شما 48 ساعت رو استفاده کنی از اون لحظه به بعد برات حساب میشه
یعنی اگر هم کلا بازی نکنی بعد از دو روز گلدت تموم میشه

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
سلام
دوستان اساتید. من یه سوال فوری داشتم
من چند سال پیش یه گیمرتگ داشتم که کلی باهاش اچیومنت گرفته بودم. تازه یادم افتاده که همچین گیمرتگی داشتم. اومدم داخل دستگاه رییکاوری کنم ولی آدرس ایمیلی که برای ساختنش داده بودم رو فراموش کردم. سوالم اینه که چجوری مینم اون آدرس ایمیل رو پیدا کنم؟
دوستان کسی نیست من رو راهنمایی کنه؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان

سلام امیر جان ببین همه دوستان نظراشونو گفتن من اول میپرسم چند خریدی قیمتشو بگو عزیز من اکانت امریکا دارم پونتم خوب استفاده می کنم بگو تا ببینیم چی میشه البته اگه نشد ریجیونت رو عوض کنی .این بهترین راهه که بتونی با ساپرت سنتر ماکرو صحبت کنی .اون دوستمون که لطف کرده میگه ترنسفر اگه وقت داشتم و مواظب باش .ادم یا از چیزی که از دهنش در میاد مطمئن هست و مثل اینکه 2 قطره به تشنه اب بدی بد بگی وقت ندارم بقیشو بدم بخوری در حالیکه مثلا دست طرف تشنه بسته هست.خوب عزیز اگه راهی بلدی چیزی داری یا بگو وبزازر یا نگو تا بنده خدا سردر گم نشه یه جوری شما حرف میزنی انگار تمام کدهای بازی ها رو مینیویسی یا ساپورت سنتر ماکروسافتی وقتت پره.پسرم یک بار دیگه هم به شما گفتم متواضع باش.امیر جان من منتظر هستم یا میشه یا ایشالله درستش میکن راهی که فربد جان و دوستمون گفت امتحان کن اگه نشد منم نخواستم به دوستانم غیر اینجا میگم دوستان دیگه هم حتما کمک میکنند.خدا وکیلی بایو و این جزیات ریزش بعضی موقع ها حال ادمو میگیره.

---------- نوشته در 05:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:23 PM ارسال شده بود ----------

میدونید مشکل کجاس؟
مهدی جان کجا مگه دیدی من همین الان برات 1 ماه 32 وسه ماه 60 توبان 1سال 200 البته 12+2 میتونم بگیرم اگه دوست داشتی پخ بزن یا همینجا بگه من برات سایتشو پ.خ کنم من خودم همیشه از اینجا خرید میکنم.انلاین میخری همون موقع 1 دقیقه بیشتر زمان نمیبره هم ایمیل میکنه هم بهت رسی بانکی و غیره میده.من در خدمتم من نزدیک 300 هزار تومان تا حالا خرید کردم .پ.خ کن .>:d

amin 8686

کاربر سایت
Feb 19, 2013
59
درود اساتید محترم به کمکم برسید من میخوام 800 تا بوینت بگیرم ولی رجین اکانتمو نمیدونم لطفا بگید از کجا بدونم رجینم چیه؟راهیو بگید که میشه از طریق خود ایکس باکس رفت وفهمید نه از طریق کامبیوتر و سایت ایکس باکس.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
درود اساتید محترم به کمکم برسید من میخوام 800 تا بوینت بگیرم ولی رجین اکانتمو نمیدونم لطفا بگید از کجا بدونم رجینم چیه؟راهیو بگید که میشه از طریق خود ایکس باکس رفت وفهمید نه از طریق کامبیوتر و سایت ایکس باکس.

خوب اکثر اینایی که کوجود همشون پال هستش دیگه و نیازی به پرسیدن اینام نداره الان برین یه بازی پال بزارین اجرا کرد یعنی پال نیاورد ان تی .. بزارین که اورد رجینش اونه همین موفق باشین .

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
خوب اکثر اینایی که کوجود همشون پال هستش دیگه و نیازی به پرسیدن اینام نداره الان برین یه بازی پال بزارین اجرا کرد یعنی پال نیاورد ان تی .. بزارین که اورد رجینش اونه همین موفق باشین .
ربطی به پال بودن نداره!ممکنه پال باشه و اکانتت انگلیس باشه ایشون در مورد پوینت سوال کردن!
تو قسمت آدرس کنسول ببین کجا رو وارد کردی یا موقع خرید ببین که واحد پولی که نشون میده کجاست!
یا از یکی از دوستان لایوت بخواه ببینه تو قسمت فرند میزنه اهل کجایی!
ولی بهترین راه همون کامپیوتر هست!

Last edited by a moderator:

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233

شما برو xbox.com بعد به اکانتت ساین شو
وقتی اومد تو صفحه اصلی روی ببین توی ادرس بار چی نوشته مثلا اگر امریکا باشه زده xbox.com/en-us اون us یعنی امریکا اگر انگلیس بود میزنه uk

موفق باشید

---------- نوشته در 09:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من وقتی با لوکیشن امریکا اکانت میسازم یک ماه رو میده ولی با هند نمیده
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امریکا کریدت کارت میخواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر