همه چیز درباره ی Xbox Live

Kratos72

کاربر سایت
Nov 9, 2011
30
سلام دوست عزیز .همون طور که علی جان گفتن از خود کنسول باز .ولی اگه ساختی واوکی شده و هات میل داری از قبل برو یه دور اینباکستو چک کن .شاید پیغام تایید برات فرستا ده یا چیزی ولی یادت باشه میخوای از سایت ایکس بیای بیرون ساین اوت کن.خارج شی اگر نشد از کنسول امتحان کن ولی اون هاتمیل به درد نمی خوره یکی دیگه بساز و بعد اکاینت بساز.دوست عزیز.

یعنی یه اکانت دیگه بسازم این بار فقط از طریق ایکس باکس برم درسته؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
راهنمایی

یعنی یه اکانت دیگه بسازم این بار فقط از طریق ایکس باکس برم درسته؟
درود برتو . درسته دوست عزیز بهتر وراحتر هست برای ما که از خود کنسول بسازیم . البته یادت باشه دوست گرامی اون ادرس قبلی هات میلتو ندی یه جدید باز کن و تو مراحل ساخت حتما وارد کن به طور صحیح که زمانی از که از ایکس باکس سرور مثلا ریواردی برنده شیری مثلا پوینت یا ایمیلی برای تمدید لایوت میاد حتما ایمیلتو چک کنی.
علی جان ممنون گفتی گیر اف وار دوست عزیز من الان یک هفتست گرفتم دیروز هم تامب رایدرو گرفتم .گیرو دقیقا همون تاریخیه علی جان گفتم یک روز بعد از این تاریخ میریزیم سرش .خوبه؟
حالا من بدبخت نمی دونم تامب رایدر کی ریلیز میشه علی جان اگه اطلاع پیدا کردی یا دوستان مارو بیدرغ نذارید.

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
من یه اسلیم دارم,امروز برا اولین بار به لایو وصل شدم و اخرش گفت با وارد کردن اطلاعات پرداخت(فکر کنم paypal یا همچین چیزی) 1 ماه گلد رایگان دریافت کنید.ولی من نمیدونم چیکار کنم !

میشه یکی راهنمایی کنه چطوری باید فعالش کنم؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
من یه اسلیم دارم,امروز برا اولین بار به لایو وصل شدم و اخرش گفت با وارد کردن اطلاعات پرداخت(فکر کنم paypal یا همچین چیزی) 1 ماه گلد رایگان دریافت کنید.ولی من نمیدونم چیکار کنم !

میشه یکی راهنمایی کنه چطوری باید فعالش کنم؟
سلام .کمی بالاتر 4 تا مطلب یکی از دوستا گفته .من هم میگم که کجا بری میری قسمت settingبعد روی منوی system دگمه a میزنی یا همون میری توش و تو صفحه باز شده میری توی console settings بعد صفحه باز شده قسمت language and local میزی .میری تو قسمت local و لوکالتو میزاری روی هند یعنی india دیگه نیاز به پی پل اینا نیست فقط شما و دوست دیگمو یادتون باشه که زمانی که لایو free 1ماه تموم شد برگردونید به همون لوکال قبلی ماله من گذاشتم us.یا uk ......این مهم یادتون باشه بعدن میخواین پوینت بگیرین سردرگم میشید تو سایتها که اکانتم مال هند چه لایوی یا پوینت بگیرم .بعد 1 ماه قصد خرید پیدا کردید لایو بگیرید باید اینو هم رعایت کنید.با اجازه اساتید من زیاد حرف زدم.بازم دوست عزیز من در خدمتم.
:d

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
آپدیت جدیدی رو ریختم رو کنسولم و الان هر کاری میکنم به لایو وصل نمیشه
میزنه برو به نتورک ستینگ ، وقتی میرم و از اونجا گذینه تست رو انتخاب مبکنم سه قسمت میاره که باید تیک بخوره که همه چیزی درسته اولیش که نتورکه تیک میخوره ولی بعدیش که اینترنت هست ارور میده(فکر کنم ارورش MTU باشه) و به قسمت بعدی که لایو هست نمیرسه.
خواهشا کمک کنین خیلی داره اذیت میکنه
ممنون

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام
میزنه برو به نتورک ستینگ ، وقتی میرم و از اونجا گذینه تست رو انتخاب مبکنم سه قسمت میاره که باید تیک بخوره که همه چیزی درسته اولیش که نتورکه تیک میخوره ولی بعدیش که اینترنت هست ارور میده(فکر کنم ارورش MTU باشه) و به قسمت بعدی که لایو هست نمیرسه.
خواهشا کمک کنین خیلی داره اذیت میکنه
ممنون
دوست عزیز اول از درست بودن اینترنتت مطمئن شو.بعد یک بار مودم و ایکس باکس رو خاموش کن و حتما از برق جدا کن ترجیحا 3 دقیق تحمل کن .بعد اول مودمتو روشن کن وقتی از اماده شدن مورمت وثابت شدن اینترنت متمائن شدی .کنسول بزن به برق و روشن کن ای پی ها ی دستگاهاتو بذار رو اتو فعلا.امتحان کن ببین درست میشه.حتما اینجا دوستان و اساتید کمک و راهنمایی می کنن تاok شه.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A

حالا من بدبخت نمی دونم تامب رایدر کی ریلیز میشه علی جان اگه اطلاع پیدا کردی یا دوستان مارو بیدرغ نذارید.
درود
9 روز دیگه تا عرضه باقی مونده..........پیشنهاد میشه تا عرضع جهانی اگر کسی لایو میره بازیش نکنه;)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
درود
9 روز دیگه تا عرضه باقی مونده..........پیشنهاد میشه تا عرضع جهانی اگر کسی لایو میره بازیش نکنه;)

سلام .خدا خیرت بده ممنون .حتما صبر کنم بهتر از بن شدن که.درمورد گیر هم که علی جان و دوستمون گفت بهتره بازی که ریلیز میشه برای اطمینان 3 یا 4 روز تحمل کنی .ممنون برادر.:x

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
دوست عزیز اول از درست بودن اینترنتت مطمئن شو.بعد یک بار مودم و ایکس باکس رو خاموش کن و حتما از برق جدا کن ترجیحا 3 دقیق تحمل کن .بعد اول مودمتو روشن کن وقتی از اماده شدن مورمت وثابت شدن اینترنت متمائن شدی .کنسول بزن به برق و روشن کن ای پی ها ی دستگاهاتو بذار رو اتو فعلا.امتحان کن ببین درست میشه.حتما اینجا دوستان و اساتید کمک و راهنمایی می کنن تاok شه.

دوست عزیز کارایی که گفتی رو انجام دادم ولی درست نشد بازم همون ارور (MTU Error) رو میده

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
دمت گرم داداش
نوکرتم :)
درود

خدمت شما
تامب رایدر
تاريخ عرضه: 2013/03/05 (8 روز ديگر)
:)

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز کارایی که گفتی رو انجام دادم ولی درست نشد بازم همون ارور (MTU Error) رو میده

درود مشکلت چیه عزیز

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
درود مشکلت چیه عزیز
سلام

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر