همه چیز درباره ی Xbox Live

سلام . من یه مشکلی دارم امروز به سایت Xbox.com نمیتونم برم. همچنین تو قسمت تست کانکشن روز آخرین مرحله که خود Xboxlive رو تست میکنه ضربدر قرمز میاد تو کنسولم! نکنه بن کردن آی پی ایران رو برای xboxlive ؟؟؟
کسی همچین مشکلی داره؟ من با 2 تا خط ADSL تست کردم هر دو تاش اینجوریه.

سلام . من یه مشکلی دارم امروز به سایت Xbox.com نمیتونم برم. همچنین تو قسمت تست کانکشن روز آخرین مرحله که خود Xboxlive رو تست میکنه ضربدر قرمز میاد تو کنسولم! نکنه بن کردن آی پی ایران رو برای xboxlive ؟؟؟

دقیقا منم همین مشکل رو پیدا کردم...

منم دقیقا همین مشکل رو از دیشب پیدا کردم! نمیدونم بن شدم یا مشکل فنیه یا ای پی این مملکت ویرانه رو بن کردن؟!:|

ناگفته نمونه که این مشکل بعد از اپدیت کردن بوجود اومده برای من! البته بلافاصله بعد از اپدیت اینجوری نشد چند ساعت بعد از نصب اپدیت جدید دیگه نتونستم به لایو وصل بشم.

پ.ن:من نمیتونم سایت xbox.com رو بدون چیز پی *ان باز کنم! علتش ممکنه همین باشه... شاید بد نباشه بقیه هم چک کنن ببینن میتونن بصورت عادی سایت اکس باکس رو باز کنن یانه؟

از آپدیت نیست.
مشکل احتمالا از ISP باشه.

دوستان ISPتون چیه؟
خودم مخابراتم.
پ.ن:من نمیتونم سایت xbox.com رو بدون چیز پی *ان باز کنم! علتش ممکنه همین باشه... شاید بد نباشه بقیه هم چک کنن ببینن میتونن بصورت عادی سایت اکس باکس رو باز کنن یانه؟

درسته باز نمیشه...

از آپدیت نیست.
مشکل احتمالا از ISP باشه.

دوستان ISPتون چیه؟
خودم مخابراتم.

درسته باز نمیشه...
منم از مخابرات میگیرم....البته وقتی سایت رو میخوام باز کنم پیغامی مبنی بر مسدود بودن نمیده! پبغام میده که نتونستم صفحه رو باز کنم.

دوستان ما هم مشکل دارن معلوم نیست باز این ای اس پی مخابرات داره چیکار میکنه سرعت های دانلود هم اومده پایین :(

اینم اروری که واسه ما در موقع باز کردن سایت ایکس باکس میده

Server not found

Firefox can't find the server at Xbox 360 - Official Site - Xbox.com.

Check the address for typing errors such as
ww.example.com instead of
Example Domain
If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or