همه چیز درباره ی Xbox Live

فکر کنم چند تا باگ کوچیک رو اصلاح کرده باشن چون ورژنش از 16202 به 16203 تغییر کرده!
دو ماه صبر کنید ببینید c4eva باز در موردش چی میگه میگه امن هست یا نه!
دو تا از فرندهام دارن لایو بازی میکنند!فکر کنم مشکلی نداشته باشه!
گلد نیستم و گر نه ازشون سوال میکردم!

بنده آپدیت رو انجام دادم چیزی خاصی ظاهرا نیست ولی به احتمال زیاد، قکر کنم به خاطر لیک شدن بازی GeOW باشه، همین موضوع سر HALO 4 هم اومد!!!

دوستان دقت کنید بازی رو اصلا قبل رلیز بازی که تقریبا یک ماه مونده اصلا بازی نکنید تا با مشکل مواجه نشید!!

سلام به دوستان من دوتا سوال داشتم یکی اینکه تنظیمات اتوماتیک با مانوال چه فرقی میکنه؟
دوم اینکه چرا تنظمات رو که میزاری رو مانوال نت تایبمون میشه مادریت بعضی وقت ها و ایا چاره ای برای رفع این مشکل هست؟

سلام به دوستان من دوتا سوال داشتم یکی اینکه تنظیمات اتوماتیک با مانوال چه فرقی میکنه؟
دوم اینکه چرا تنظمات رو که میزاری رو مانوال نت تایبمون میشه مادریت بعضی وقت ها و ایا چاره ای برای رفع این مشکل هست؟

فرقی نداره. اتوماتیک خودش پیدا می کنه آی پی و ... رو اما مانوال خودتون وارد می کنید ....
اون هم مشکل چندانی نیست. فرقی نداره نت تایپ اوپن باشه یا مادریت. تاثیری روی بازی نداره.

فرقی نداره. اتوماتیک خودش پیدا می کنه آی پی و ... رو اما مانوال خودتون وارد می کنید ....
اون هم مشکل چندانی نیست. فرقی نداره نت تایپ اوپن باشه یا مادریت. تاثیری روی بازی نداره.
خیلی متشکرم
یه سوال دیگه من چرا بس تنظیمات رو میزارم رو اتوماتیک به بعضی ها اصلا جین نمیشه؟

آپدیت جدید لایو رو بگیرم یا نه دوستان؟؟؟؟کسانی ک گرفتن خبر بدن که چه پیامدهایی داره؟؟؟

اکثر بچه ها من جمله خودم مشکلی نداشتیم.

فقط توصیه میشه به هیچ وجه تا رلیز رسمی GeOW رو نزدیک کنسول هم نکنید! :d

آقا ببخشید من الان یک ساعته می خوام به نتوورکم کانکت شم نمیشه. وقتی از رو منوآل اطلاعات رو وارد میکنم میگه باید آدرس مک به روتر بدی به روتر میدم میگه اشتباهه از رو اتوماتیکم که میگه IP اشتباهه میشه یکی کمکم کنه؟:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or