همه چیز درباره ی Xbox Live

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
فکر کنم چند تا باگ کوچیک رو اصلاح کرده باشن چون ورژنش از 16202 به 16203 تغییر کرده!
دو ماه صبر کنید ببینید c4eva باز در موردش چی میگه میگه امن هست یا نه!
دو تا از فرندهام دارن لایو بازی میکنند!فکر کنم مشکلی نداشته باشه!
گلد نیستم و گر نه ازشون سوال میکردم!

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بنده آپدیت رو انجام دادم چیزی خاصی ظاهرا نیست ولی به احتمال زیاد، قکر کنم به خاطر لیک شدن بازی GeOW باشه، همین موضوع سر HALO 4 هم اومد!!!

دوستان دقت کنید بازی رو اصلا قبل رلیز بازی که تقریبا یک ماه مونده اصلا بازی نکنید تا با مشکل مواجه نشید!!

amin 8686

کاربر سایت
Feb 19, 2013
59
سلام به دوستان من دوتا سوال داشتم یکی اینکه تنظیمات اتوماتیک با مانوال چه فرقی میکنه؟
دوم اینکه چرا تنظمات رو که میزاری رو مانوال نت تایبمون میشه مادریت بعضی وقت ها و ایا چاره ای برای رفع این مشکل هست؟

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
سلام به دوستان من دوتا سوال داشتم یکی اینکه تنظیمات اتوماتیک با مانوال چه فرقی میکنه؟
دوم اینکه چرا تنظمات رو که میزاری رو مانوال نت تایبمون میشه مادریت بعضی وقت ها و ایا چاره ای برای رفع این مشکل هست؟

فرقی نداره. اتوماتیک خودش پیدا می کنه آی پی و ... رو اما مانوال خودتون وارد می کنید ....
اون هم مشکل چندانی نیست. فرقی نداره نت تایپ اوپن باشه یا مادریت. تاثیری روی بازی نداره.

amin 8686

کاربر سایت
Feb 19, 2013
59
فرقی نداره. اتوماتیک خودش پیدا می کنه آی پی و ... رو اما مانوال خودتون وارد می کنید ....
اون هم مشکل چندانی نیست. فرقی نداره نت تایپ اوپن باشه یا مادریت. تاثیری روی بازی نداره.
خیلی متشکرم
یه سوال دیگه من چرا بس تنظیمات رو میزارم رو اتوماتیک به بعضی ها اصلا جین نمیشه؟

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
آپدیت جدید لایو رو بگیرم یا نه دوستان؟؟؟؟کسانی ک گرفتن خبر بدن که چه پیامدهایی داره؟؟؟

اکثر بچه ها من جمله خودم مشکلی نداشتیم.

فقط توصیه میشه به هیچ وجه تا رلیز رسمی GeOW رو نزدیک کنسول هم نکنید! :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
آقا ببخشید من الان یک ساعته می خوام به نتوورکم کانکت شم نمیشه. وقتی از رو منوآل اطلاعات رو وارد میکنم میگه باید آدرس مک به روتر بدی به روتر میدم میگه اشتباهه از رو اتوماتیکم که میگه IP اشتباهه میشه یکی کمکم کنه؟:-/

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام,اقایون یه مشکل:من تو یه کی از اکانتام 1000 پوینت دارم ولی سنم رو 15 سال وارد کردم و اینکه اکانم یه پترن داره.چهطوری میتونم خرید کنم؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر