همه چیز درباره ی Xbox Live

من بعضی وقتها که میخوام برای کسی دعوتنامه چت یا یک نامه ارسال کنم دستگاه قفل میشه البته بعضی وقتها بعد چند ثانیه درست میشه ولی بعضی وقتها هم باید دستگاه رو خاموش کنم.این دلیلش چیه؟

من بعضی وقتها که میخوام برای کسی دعوتنامه چت یا یک نامه ارسال کنم دستگاه قفل میشه البته بعضی وقتها بعد چند ثانیه درست میشه ولی بعضی وقتها هم باید دستگاه رو خاموش کنم.این دلیلش چیه؟
دلیل خاصی نداره !
مال همه اینجوریه ! البته احتمالا بخاطر اینترنت دره پیت هست .
اما همونطور که بارها گفتم برای وارد شدن به لیست دوستان ، چت ، مسیج ها و.... از منوی دستگاه و قسمت Xbox Live که نارنجیه استفاده نکنین

دکمه ی Xbox Live رو از روی دسته بزنین بعد کارتونو بکنین .

میخوام به لایو وصل شم ولی میگه اول باید Update کنی. اینترنت زغالی دارم و یکم طول میکشه که حوصلش رو ندارم. میشه از طریق CD بروز کرد. اگه میشه یکی زحمت بکشه لینک دانلودش رو بده :love:.

نمیدونم چرا این گلد های 48 ساعته برای من کار نمیکنه. امروز یکی از بچه های سایت یکی برام فرستاد اما کار نکرد. یکی از فرندهای کاناداییم توی لایو هم الان بهم یکی داد ولی اون هم کار نکرد.
آخرش نفهمیدم این redeem code ها چه حساب کتابی دارن ...

نمیدونم چرا این گلد های 48 ساعته برای من کار نمیکنه. امروز یکی از بچه های سایت یکی برام فرستاد اما کار نکرد. یکی از فرندهای کاناداییم توی لایو هم الان بهم یکی داد ولی اون هم کار نکرد.
آخرش نفهمیدم این redeem code ها چه حساب کتابی دارن ...
این 48 ساعته ها همشون کار می کنن و مشکلی هم ندارن ولی چون 48 ساعت مدت زمان خیلی کمیه دیگه اکانتت تبدیل به gold نمی شه و با همون حالت silver تا 48 ساعت می تونی بازی کنی.

یکی شو حروم دادی فکر کنم:)

امروز برای اینکه به لایو وصل بشم حدود 6 ساعت وقت صرف کردم:laughing::eek: اولش که نمیدونستم باید چی کار کنم و مجبور شدم از بازی سنتر عزیز و تاپیک امیر جان استفاده کنم این مرحله با توجه به یه سری مشکلات حدود نیم ساعت طول کشید، بعدش گفت که باید آپدیت کنید در غیر این صورت شرمنده، آپدیت هم خودش 1 ساعتی طول کشید، برای Gamertag مجبور شدم چند ساعت وقت صرف کنم:eek: یه ایمیل داشتم برای هات میل که سنم رو داده بودم توش 1992 این هم میگفت باید Parentـتون باشه (برو بابا! ) ایمیل هم نمیتونستم درست کنم به یه دلایلی! یه بار هم همه چی رو تموم کردم ولی کنسول هنگ کرد! دیگه به خرخرم رسیده بود! وقتی هم به Live وصل شدم میگه برای بازی شما Update موجود هست در غیر این صورت باز هم شرمنده!:(
با این دایال آپ زپرتی هم تونستم یه دست Dirt بازی کنم Virual Tennis که تو سرو دوم بیرون افتادم، Forza هم میشد بازی کرد ولی صحنه های جالبی درش به چشم میخورد :biggrin1:

حالا این همه لایو لایو میکردید همینه؟:biggrin1:

flatpose.jpg

کسی تو پک premium کارت اشتراک gold رو نمیده

دوست عزیز کارت اشتراک داخل هیچ یک از Premiumهای هیچ جای دنیا نیست. منظور از گلد داخل این دستگاه ها اینه که شما به محض ساختن یک پروفایل با این کنسول اتوماتیک یک سرویس GOLD یک ماه به صورت رایگان دریافت می کنید. البته هم اکنون این کار بر روی کنسول های Core نیز امکان پذیر است.

ولی بعد از وارد کردن کد میگه این کد ولید نیست. try again
گمون نکنم کار افتاده باشه. حالا تست میکنم.

ببین محمد ، یه ذره وارد کردن این کد قلق داره...مال من هم همینطوری می گفت ، ولی از یک راه دیگه وارد شدم ، جواب داد...
اول : Account Management
دوم : Memberships
سوم : اونجا همون جاییه که وضعیت فعلی اکانتت رو نوشته ، انتخابش کن...
چهارم : Change Payment Options
پنجم : Redeem Code
ششم : کدت رو وارد کن کار میکنه...

من 3 تا سوال دارم
1.با هر پروفایل که بسازیم 1ماه گلد مجانی میدن؟
2.فرق این حالتهای pro یا underground تو چیه؟مثلا تو فوتبال اگه pro باشیم فقط با pro ها میتونیم بازی کنیم؟
3.بعضی چیزها رو نمیذاره دانلود کنیم مثل موزیک ویدئوها که میگه ماله منطقه شما نیست؟چرا و از کجا بفهمیم که از کجاها میشه دان کرد؟

ببین محمد ، یه ذره وارد کردن این کد قلق داره...مال من هم همینطوری می گفت ، ولی از یک راه دیگه وارد شدم ، جواب داد...
اول : Account Management
دوم : Memberships
سوم : اونجا همون جاییه که وضعیت فعلی اکانتت رو نوشته ، انتخابش کن...
چهارم : Change Payment Options
پنجم : Redeem Code
ششم : کدت رو وارد کن کار میکنه...
من هم از همین راه کد رو وارد کردم، کار نکرد.
از سایت xbox هم میشه وارد کرد اون هم کار نمیکنه.
شاید این 2 تا کدی که من دارم مشکل دارن. در کل این 48 ساعته ها بدرد من نمیخوره. یه 1 ماهه یا 3 ماهه میخوام. پول اضافی هم ندارم واسه کارت 20 دلاری 40-50 تومن بدم :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or