همه چیز درباره ی Xbox Live

Vegas رو نداری ؟

کی گفته VEGAS رو میشه راحت بازی کرد؟!
VEGAS قشنگ هست ، ولی براحتی نمیشه بازی کرد...

بازی های ماشین سواری ( PGR3 ، Forza2 و ...) کلا راحت میشه بازی کرد...مثلا من خودم که تو PGR3 بشم Host همون دقایق اول پر میشه ، همه هم خارجی ، هیچ مشکلی هم ندارن البته یه 3-4 روزی میشه مشکل پیدا کردم ، یعنی کلا کانکشنم مشکل داره....
CoD3 هم راحت میشه بازی کرد...

=========================================

من وقتی 360 رو به adsl modem وصل میکنم همه چیconfirmمیشه. ولی وقتی به بخش xbox live میرسه failed میشه.مشکلم چیه؟

یکم بیشتر توضیح بده :
اولین باره که وصل میشی؟!
اگه با کامپیوتر شبکه کنی ، مشکلی نداری؟!
ببین Error Code چیه بعد میشه گفت مشکل چیه...

سلام بچه ها . الان در پوست خودم نمیگنجم .
چرا؟
چون تونستم سیستمم رو با 360 به هم وصل کنم و با توجه به اینکه ADSL هم دارم تونستم 360 رو از طریق سیستم Online کنم و به Live وصل بشم.
قبلا باید کابل رو از سیستم جدا میکردم و میزدم به 360 , ولی الان دیگه نیاز به این کار ندارم.
همه برای من یه هووووووووووووووووووووووووورا بکشید . بابا من شاخم :laughing:

پس منه بدبخت هم برای شما طریقه اتصال PC به 360 رو گفته بودم، اما شما اصلا ندیدی اونو......
طریقه Share کردن اینترنت بین PC و XBOX360

نوشته شده توسط Amir360:
من وقتی 360 رو به adsl modem وصل میکنم همه چیconfirmمیشه. ولی وقتی به بخش xbox live میرسه failed میشه.مشکلم چیه؟

دوست عزیز برای آشنایی با مشکل بهتر است اول این تاپیک را مطالعه کنید:
سوالات عمومی در زمینه بن شدن از Live

این شا الله که بن نشده اید. اما اگر بن شده اید لطفا بگویید که چند وقت است که به LIVE کانکت نکرده اید.

با تشکر

چندتا سوال احمقانه دارم :blushing::p ...

1. چجوري ميشه يه Ranked Match تو لايو راه انداخت ؟

2. چجوري ميشه تورنومنتر هاي ماكرو رو پيدا كرد و وارد اونا شد ؟

3. من هروقت آنلاين ميشم بايد 45 دقيقه تا 1 ساعت صبر كنم كه تغييراتم رو گيمر تك اعمال بشه ... راه سريع تري نيست ؟

4. رووم هاي گيمرها تو لايو كجاس ؟

والا ببین دوست عزیز
1. راه انداختن سرور Ranked Match که اصلا کاری نداره(البته بسیار بسیار بستگی به بازی داره) برای مثال داخل بازی GearsOfWar که وقتی شما وارد منوی Versus می شی به طور واضح Rank رو می بینی. اما مثلا برای بازی مثل DiRT شما نمی تونی اصلا سرور RankedMatch بسازی! این طور بازی ها به این گونه است که در هر بار یک نفر Host میشه و اگر بازی رفت بیرون خود به خود به فرد دیگری منتقل می شه(البته منظور Rank Match بودااا)

2. مایکرو اصلا به طور عادی tournament نداره. فقط در زمانهایی خاص برای مثال در زمان عرضه شدن بازی GRAW2 برای آنهایی که در آمریکا ساکن بودند یک Tournament ایجاد شد. خلاصه به طور کلی بگم که تورنمنت مورنمت خبری نیست.

3. من فکر کنم سرعت اینترنت شما بسیار پایین باشه. اگر برای همین دو تا بازی اینقدر منتظر می مونی بهتره که صبر کنی و وقتی به حجم معقولی رسید بعدش با هم اطلاعات رو Update کنی. برای خود من اکثر اوقات همون زمان که Achievement رو می گیرم کمتر از 10 ثانیه تا بیام پشت کامپیوتر اطلاعاتم تو سایت Update می شه.(سایت XBOX.COM) حداکثر تا یک ربع هم رسیده برای من اما بیشتر نشده. مگر در زمان هایی که سرورهای LIVE کمی دچار مشکل می شوند.

4. این سوالت دیگه واقعا اخرشه. بابا روم گیمر یعنی چه اصلا؟! شما خوب وقتی به داخل بازی می روی و وارد قسمت Multiplayer میشوی خوب اونجا SEARCH می کنی دیگه. والا از این سوالت فکر کنم که شما اصلا تا به حال Online Gaming رو تجربه نکردی.

والا ببین دوست عزیز
1. راه انداختن سرور Ranked Match که اصلا کاری نداره(البته بسیار بسیار بستگی به بازی داره) برای مثال داخل بازی GearsOfWar که وقتی شما وارد منوی Versus می شی به طور واضح Rank رو می بینی. اما مثلا برای بازی مثل DiRT شما نمی تونی اصلا سرور RankedMatch بسازی! این طور بازی ها به این گونه است که در هر بار یک نفر Host میشه و اگر بازی رفت بیرون خود به خود به فرد دیگری منتقل می شه(البته منظور Rank Match بودااا)

2. مایکرو اصلا به طور عادی tournament نداره. فقط در زمانهایی خاص برای مثال در زمان عرضه شدن بازی GRAW2 برای آنهایی که در آمریکا ساکن بودند یک Tournament ایجاد شد. خلاصه به طور کلی بگم که تورنمنت مورنمت خبری نیست.

3. من فکر کنم سرعت اینترنت شما بسیار پایین باشه. اگر برای همین دو تا بازی اینقدر منتظر می مونی بهتره که صبر کنی و وقتی به حجم معقولی رسید بعدش با هم اطلاعات رو Update کنی. برای خود من اکثر اوقات همون زمان که Achievement رو می گیرم کمتر از 10 ثانیه تا بیام پشت کامپیوتر اطلاعاتم تو سایت Update می شه.(سایت XBOX.COM) حداکثر تا یک ربع هم رسیده برای من اما بیشتر نشده. مگر در زمان هایی که سرورهای LIVE کمی دچار مشکل می شوند.

4. این سوالت دیگه واقعا اخرشه. بابا روم گیمر یعنی چه اصلا؟! شما خوب وقتی به داخل بازی می روی و وارد قسمت Multiplayer میشوی خوب اونجا SEARCH می کنی دیگه. والا از این سوالت فکر کنم که شما اصلا تا به حال Online Gaming رو تجربه نکردی.
امير جان ...
دسست درست ...
آره ... تجربه نكرده بودم :laughing: امشب Agies Wings بازي كردم ;)
چندتا مشكل پيش اومد :

1. كيك :evil::evil:
2. نمي دونم چي ميشد كه يهو وسط بازي (اول مرحله) يهو همه غيب مي شدن :((
3. تو لابي روم بودم كه يهو همه غيب شدن ... انگار كه از روم رفته باشن بيرون :confused:
4. چرا من نمي تونم افراد رو دعوت به بازي كنم (گزينش قفله) ؟؟؟ :confused::((

توروخدا یکی کمک کنه
. چرا من نمي تونم افراد رو دعوت به بازي كنم (گزينش قفله) ؟؟؟

شما فقط توی Player Match میتونی افراد رو دعوت کنی

-----------------------------------------------

دوستان این COD3 به طرز عجیبی لگ نداره ! :eek:
فقط یخورده بازیش شلوغ پلوغه آدم نمیفهمه داره چکار میکنه ! :laughing:
ولی در کل خیلی حال میده !

شما فقط توی Player Match میتونی افراد رو دعوت کنی
:confused:فكر كنم شما نگرفتي من چي مي گم !!!
تو ليست دوستات يه نفر رو انتخاب مي كني ... گزينه ي دوم از بالا Invite To Game هستش ... واسه من قفله ... :confused:
بخاطر Rep نيست ؟:confused:

دوستان میدونم نباید اینجا این سوال رو بپرسم، ولی اگه میشه به من بگید چه نوع سرویس ADSL خوب هستش ؟ من واقعا گیج شدم، نمیدونم کدوم بهتره تو منطقه ی آریاشهر. ممنون میشم اگه بگید
بازم معذرت:blushing:

دوستان میدونم نباید اینجا این سوال رو بپرسم، ولی اگه میشه به من بگید چه نوع سرویس ADSL خوب هستش ؟ من واقعا گیج شدم، نمیدونم کدوم بهتره تو منطقه ی آریاشهر. ممنون میشم اگه بگید
بازم معذرت:blushing:

شما باید به تاپیک زیر مراجعه کنید ;) :
اطلاعات در مورد سرویس ADSL

بازم معذرت

حالا اینجا جاش نیست ولی اگه میخوای ADSL بگیری به این سایت یه سری بزن:

http://www.irgoogle.ir/

فكر كنم شما نگرفتي من چي مي گم !!!
تو ليست دوستات يه نفر رو انتخاب مي كني ... گزينه ي دوم از بالا Invite To Game هستش ... واسه من قفله ...
بخاطر Rep نيست ؟

من گرفتم شما چی میگی ! :)
اما همین جور کشکی نیست که !

شما باید بری توی بازی مورد نظر ( من Aegis Wing رو بازی نکردم . نمیدونم . اما چرا بازی کامل نداری ؟ :confused: ) ، بعد وارد قسمت Player Match میشی ( Ranked match معمولا بیشتر اچیومنت میده ، اما نمیشه دوستاتو دعوت کنی ، چون ممکنه با هم دست به یکی کنین و ... ) .
خوب ، میری توی Player Match و Creat Match رو میزنی و اگه تنظیمی داشت برای Friends ، اون رو هم On میکنی .

الان شما host شدی و میتونی دوستات رو دعوت کنی ... الان اگه بری به همون قسمتی که میگی ، گزینه ی Invite هم فعاله ....

هیچ ربطی هم به Rep نداره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or