همه چیز درباره ی Xbox Live

Triple A

کاربر سایت
Nov 14, 2012
6
نام
امیر
سلام . همون اول که یه سری IP و DNS بود که باید set میکردی که احتمالا انجام دادی که الان به لایو وصل شدی.حالا میخوای یه بار دیگه از اینجا چک کن.
http://forum.bazicenter.com/thread9817/
بعد از سایت www.speedtest.net سرعت دانلود و اپلود و پینگت رو بدست بیار و اینجا اعلام کن.تا از سرعتت هم مطمعن بشی.

اول از همه ممنون از جواب دادنتون . :x
من الان رفتم و ip و ... را چک کردم ، دقیقا همون طوری بود که توی لینک داده شده بود .
درمورد سرعت ، اون سایتی که لینکشو گذاشتین هر کاری کردم نشد ولی اول باید بدونم واحد سرعتی که میگین چیه ؟ کیلوبیت یا کیلوبایت ؟ اگه بیته خب همون 1024 kb/s ، اگه بایته من معمولا با سرعت 125 تا 140 kB/s دانلود میکنم . اگه انجوری حل نمیشه پس لطفا یه لینک دیگه برای تست سرعت بزارین . یه سوال دیگه ، شما خودتون با چه سرعتی وص میشین ؟ ( لطفا به kb/s بگید . )
منون از وقتتون :d .

---------- نوشته در 11:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 PM ارسال شده بود ----------

یکی نیست جواب سوال منم بده.....

من خودم زیاد وارد نیستم ولی تا اون جایی که من میدونم از اون موقعی که کنسول ها lt3 شدن فقط با بازی های 100% یا همون برنرمکس مشه لایو بازی کرد ، مثل این که قبل از اون اصلا نمیشد .
من خودم mw3 تو لایو بازی مییکنم ، با این که یه 97% داشتم رفتم و یه 100% گرفتم و با خیال راحت نشستم بازی کردم ، شماهم ازمن میشنوی بدون دیسک های 100% این کارو نکن . نمی ارزه . اگه بن شی کلی دردسر داره .
موفق باشی ، امیدوارم جوابم کمکی کرده باشه .

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سوال فوری من می خوام فیفا 13 رو انلاین بزنم جدیدا این ارورو میده Your gamer profile does not have the correct permissions to access this feature.
کسی نمیدونه چیه؟!از این اکانت 14 روز رایگان ها استفاده میکنم تا همین صبحم کار میکرد فیفام.
بقیه بازی ها هم بدون مشکل اجرا میشن!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
یکی نیست جواب سوال منم بده.....

شما برای بازی هایی که قفل xgd3 دارن باید برنر مکس بگیری بقیه نیازی به برنر مکس ندارن.
در کل اگه بازیرو می تونی از رو هارد اجرا کنی( بدون اون روش پخش آهنگ برای دیسک های 97%) یا دیسکت برنر مکسه یا قفل XGD3 نداره بازیت

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سوال فوری من می خوام فیفا 13 رو انلاین بزنم جدیدا این ارورو میده Your gamer profile does not have the correct permissions to access this feature.
کسی نمیدونه چیه؟!از این اکانت 14 روز رایگان ها استفاده میکنم تا همین صبحم کار میکرد فیفام.
بقیه بازی ها هم بدون مشکل اجرا میشن!

کد آنلاین رو خریدی؟
باید کد داشته باشی

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من یه مشکل دارم.
روز اولی که به لایو وصل شدم خواستم Enternet explorer رو دانلود کنم که وسط کار منصرف شدم و کنسل کردم.حالا الان موقع بازی کردن cod bo1 افت فریم شدیدی پیدا میکنه و وقتی خارج میشم اون بالا مینویسه Download stoped for enternet explorer
حتی یه بار کال دانلودش کردم.و دوباره همین رو میگه و وقتی وارد ENternet Explorer میشم، باز میگه باید دانلود کنی .113 MEG هم حجمشه.
چیکار کنم؟:|
تا قبل از اینکه به لایو وصل شم،حداقل اعصابم اروم بود

---------- نوشته در 02:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 PM ارسال شده بود ----------

الان یه بار دیگه دانلودش کردم.و وقتی دستگاه رو خاموش و روشن کردم باز میگه ENTERNET EXPLORER رو دانلود کن.:wallbash:
هیچ کی اینجا نیس جواب من رو بده؟واقعا؟

Triple A

کاربر سایت
Nov 14, 2012
6
نام
امیر
من یه مشکل دارم.
روز اولی که به لایو وصل شدم خواستم Enternet explorer رو دانلود کنم که وسط کار منصرف شدم و کنسل کردم.حالا الان موقع بازی کردن cod bo1 افت فریم شدیدی پیدا میکنه و وقتی خارج میشم اون بالا مینویسه Download stoped for enternet explorer
حتی یه بار کال دانلودش کردم.و دوباره همین رو میگه و وقتی وارد ENternet Explorer میشم، باز میگه باید دانلود کنی .113 MEG هم حجمشه.

---------- نوشته در 02:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 PM ارسال شده بود ----------

الان یه بار دیگه دانلودش کردم.و وقتی دستگاه رو خاموش و روشن کردم باز میگه ENTERNET EXPLORER رو دانلود کن.:wallbash:

سعی کردی کلا این ENTERNET EXPLORER که دانلود کردی پاک کنی ؟ شاید اگه این کارو بکنی درست شه .

---------- نوشته در 03:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:37 PM ارسال شده بود ----------

درود
کسی از دوستان بعد از انجام Hitman Absolution رفته لایو؟!
مشکلی پیش نمیاد؟!

من بعد از این که بازی کردم و رفتم لایو و چیزی نشد . البته اینو بگم که کنسول رو خاموش کردم یه چند ساعت بعدش رفتم ، ولی فک نکنم تا موقعی که دیسک هیتمن تو کنسولت نباشه مشکلی پیش بیاد .
حتما یادت باشه که وقتی میخوای به لایو وصل شی یه وقت یه دیسک 97% تو کنسولت نباشه ;) .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من یه مشکل دارم.

افت فریم که ربطی به اون نداره.ولی برو دکمه xbox guide بزن(همون دکمه گنده وسط دسته)بعد برو سمت چپ تو دانلود هیستوری بعد از اونجا لیست دانلودت رو میاره بعد کنسل آل بزن تا کنسل شه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
حتما یادت باشه که وقتی میخوای به لایو وصل شی یه وقت یه دیسک 97% تو کنسولت نباشه ;) .
البته لازم به ذکر که با دیسک 97% FIFA 13 آنلاین هم می‌زنم:D
کلا اگر با هر دیسکی رفتید و بن نشدید دیگه در هیچ صورتی با اون بازی بن نمی‌شید:D

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من الان اگر هیتمن رو روی پروف اصلیم بازی کنم و برم لایو خطر بنن شدن تهدید میکنه؟

اگه ارضه جهانی شده بازی کنین اگه نه بازی نکنین چون من از هیتمن خبری ندارم اومده جهانی یا نه .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یه مشکل دیگه:surrender::d
به عنوان مثال من تا دیروز cod bo1 رو راحت بازی میکردم.ولی الان که می خوام بازی کنم میگه اپدیت رو دانلود کن.(حالا من قبلا یه بار دانلود کرده بودم اون اول).حالا دوباره که می خوام دانلود کنم،انقدر سرعت پایینه که همو اول گیر میکنه و پیش نمیره.(در صورتی که تا دیروز به راحتی بازی میکردم).
xboxlive هم چه مسخره بازی هایی داره ها:huh:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر