همه چیز درباره ی Xbox Live

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
دوستان من موقع اتصال لایو وقتی تست میکنم دستگاه رو تو همون مرحله اول که Network هست Faield میشه ایرادش چی میتونه باشه ؟؟
پیشاپیش ممنون

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان من موقع اتصال لایو وقتی تست میکنم دستگاه رو تو همون مرحله اول که Network هست Faield میشه ایرادش چی میتونه باشه ؟؟
پیشاپیش ممنون

وقتی که اونجا ارور میده یعنی که سیمت مشکل داره. یا درست وصل نیست یا قطعی داره یا کلا اشتباه وصل کردی (این که بعیده :D)
تو این مرحله کلا اتفاق های زیادی می تونه افتاده باشه.

---------- نوشته در 11:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 AM ارسال شده بود ----------

سلام
من میخوام لایو وصل بشم ولی Wireless Adapter ندارم
الایت دارم .تو جعبه بازی که نبود .از کجا باید تهیه کنم?
مودم وایرلس رو نمیشه برای 360 به کار برد مثل ps3 ?

اون Wireless Adapter که اصلا تو جعبه هیچ پکی نیست. جایی ندیدم بیاردش ولی اگر باشه باید بری پشت شهرداری اونجا آمارش رو بگیری. من جای شما بودم، جای مودم رو عوض می کردم. چون خریدش به صرفه نیست.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
دوستان
از کجا بفهمم اکانتم گلده یا نه ؟
من اولین بار یه اکانت ساختم یه ماه رایگان بهم داد
حالا دیشب یکی دیگه ساختم یه ماه دیگه هم داد فک کنم
ولی الان تو بازی آنلاین نمیره
میگه اکانت شما دسترسی به بازی کردن نداره...

مشکل از چیه ؟

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
وقتی که اونجا ارور میده یعنی که سیمت مشکل داره. یا درست وصل نیست یا قطعی داره یا کلا اشتباه وصل کردی (این که بعیده :D)
تو این مرحله کلا اتفاق های زیادی می تونه افتاده باشه.
سیمم اتفاقا امروز عوض کردم ...:D

میخوام ببینم مشکل از isp نمیتونه باشه که :D?

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان
از کجا بفهمم اکانتم گلده یا نه ؟
من اولین بار یه اکانت ساختم یه ماه رایگان بهم داد
حالا دیشب یکی دیگه ساختم یه ماه دیگه هم داد فک کنم
ولی الان تو بازی آنلاین نمیره
میگه اکانت شما دسترسی به بازی کردن نداره...

مشکل از چیه ؟

خب وقتی میگه نمی تونی انلاین بازی کنی به خاطر اینه که اکانتت گلد نیست دیگه ! بعدشم اونا برای رضای خاطر خدا 1 ماهه نمی دن باید با چیز پی امریکا وصل شی و اکانتت هم us باشه تا بتونی 1 ماهه بگیری !

---------- نوشته در 03:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

سیمم اتفاقا امروز عوض کردم ...:D

میخوام ببینم مشکل از isp نمیتونه باشه که :D?
ip رو هم چک کن و مطمئن باش که رو اتوماتیک هستش ! تنضمیات مودم رو هم با اون چیزی که تو ساپرت ئایکرو گفته چک کن 1

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
دوستان من در زمینه live تازه کارم یه مدتیه که xbox دارم ولی live نرفته بودم دیروز تصمیم گرفتم یه امتحانی بکنم . اما وقتی اکانت live ساختم نفهمیدم چرا اتومات ریجنمو انگلیس گذاشت منم یه آدرس از انگلیس پیدا کردم و وارد کردم ولی مگه نباید یه اکانت 1 ماهه گلد برام فعال بکنه ؟ پس چرا اکانتم گلد نیست؟ من اینجوری شنیده بودم.میشه راهنمایی کنید؟ درضمن اگه بخوام کارت گلد مثلا"3 ماهه بخرم مهمه که چه ریجنی باشه یا نه؟اگه راهنمایی کنید از کجا مطمئن تر وارزونتر میشه خرید ممنون میشم.

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
خب وقتی میگه نمی تونی انلاین بازی کنی به خاطر اینه که اکانتت گلد نیست دیگه ! بعدشم اونا برای رضای خاطر خدا 1 ماهه نمی دن باید با چیز پی امریکا وصل شی و اکانتت هم us باشه تا بتونی 1 ماهه بگیری !

---------- نوشته در 03:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

ip رو هم چک کن و مطمئن باش که رو اتوماتیک هستش ! تنضمیات مودم رو هم با اون چیزی که تو ساپرت ئایکرو گفته چک کن 1

تخه وقتی رو اتوماتیک میزارم همه ی تنظیماتم به خودکار به حالت اولیه بر میگرده

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من در زمینه live تازه کارم یه مدتیه که xbox دارم ولی live نرفته بودم دیروز تصمیم گرفتم یه امتحانی بکنم . اما وقتی اکانت live ساختم نفهمیدم چرا اتومات ریجنمو انگلیس گذاشت منم یه آدرس از انگلیس پیدا کردم و وارد کردم ولی مگه نباید یه اکانت 1 ماهه گلد برام فعال بکنه ؟ پس چرا اکانتم گلد نیست؟ من اینجوری شنیده بودم.میشه راهنمایی کنید؟ درضمن اگه بخوام کارت گلد مثلا"3 ماهه بخرم مهمه که چه ریجنی باشه یا نه؟اگه راهنمایی کنید از کجا مطمئن تر وارزونتر میشه خرید ممنون میشم.

میکروسافت دیگه یک ماه رایگان نمیده . اکانت سه ماهه گلد میخوای بخری باید ماله UK باشه . به فروشنده بگی خودش میفهمه

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یکی آموزش شیر کردن اینترنت رو xbox رو در ویندوز 8 بگزاره!
خودم هر چی تلاش کردم هی ارور identify میداد بعد که میزدی problem رو درست کنه باز ارور میداد که ip ها ست نیستن بعد که ip رو ست میکردی بازم ارور میداد ip ها ست نیستن کلا گیری افتاده بودیم!
یکی اگه این کار رو بکنه عالی میشه!خواستم آنلاین پس بازی فیفا 13 رو بخرم دیدم اینطوری که نمیتونم نیاز به تعویض ویندوز هست!دادم یکی دیگه برام خرید!
اگه آموزش رو بگزارین عالی میشه!

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام بچه هامن
یه فیفا 13 گرفتم, حالا میخوام لایو بازی کنم
از یه سریا شنیدم اگه بخوام لایو بازی کنم ممکنه میکروسافت دستگاه رو شناسایی کنه و بن کنه ! درسته؟! داریم آیا؟!:D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام بچه هامن
از یه سریا شنیدم اگه بخوام لایو بازی کنم ممکنه میکروسافت دستگاه رو شناسایی کنه و بن کنه ! درسته؟! داریم آیا؟!:D

همینطوری که بن نمیشی.نباید شرایط بن شدن رو فراهم کنی
دیسک بازیت باید Stealth باشه
شما این تاپیک رو مطالعه کن :
:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام بچه هامن

یه سریا کین ؟ :D

اگر دیسکتون برنرمکس باشه و استیلث دیگه مشکلی نیست.

یکی آموزش شیر کردن اینترنت رو xbox رو در ویندوز 8 بگزاره!
خودم هر چی تلاش کردم هی ارور identify میداد بعد که میزدی problem رو درست کنه باز ارور میداد که ip ها ست نیستن بعد که ip رو ست میکردی بازم ارور میداد ip ها ست نیستن کلا گیری افتاده بودیم!
یکی اگه این کار رو بکنه عالی میشه!خواستم آنلاین پس بازی فیفا 13 رو بخرم دیدم اینطوری که نمیتونم نیاز به تعویض ویندوز هست!دادم یکی دیگه برام خرید!
اگه آموزش رو بگزارین عالی میشه!

من دیروز حدود 3 ساعت ور رفتم هر دفعه یه اروری میداد~x( خیلی راحت بعد از کوبوندن کله ام تو دیوار رفتم رو اکس پی و سوت حل شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر