همه چیز درباره ی Xbox Live

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
2168692364.png

این سرعتش چجوریه برای لایو؟512 مخابراتی هست/سرعت دانلودم معمولا 60 تا 70 هست!(با سرور باکو تستش کردم)
معمولیه .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یعنی واقعا کسی نیست یه همچین موردی براش پیش بیاد؟ :|
سوالم اینه اگه با یه پروفایل دیگه فایلی رو بخریم که قبلا با یه پروفایل دیگه اونو خریدیم و روی حافظه هست باید اونو دوباره دانلود بکنیم. یا وقتی خریدیم اون فایل برای هر دو پروفایل قابل استفاده میشه؟

تازه می تونی پروفایلی که از طریق اون بازی مورد نظرت رو خریدی بدی به یکی از دوستات و اون هم دانلود کنه. :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
تازه می تونی پروفایلی که از طریق اون بازی مورد نظرت رو خریدی بدی به یکی از دوستات و اون هم دانلود کنه. :D

به به.آقا یکی نیست این پروفایلش رو که توش دی ال سی های فورزا4 رو خریده یه شب به ما قرض بده؟:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
به به.آقا یکی نیست این پروفایلش رو که توش دی ال سی های فورزا4 رو خریده یه شب به ما قرض بده؟:d

جان خودت اگر داشتم بهت می دادم :D
یعنی میشه 2 نفری آنلاین پس فیفا خرید و استفاده کرد ؟!:D

بله. یکی از دوستاتون که بالفرض یه چیزی رو خریده، ازش اکانتش رو میگیرین. (میل و پسوورد) بعدش تو دستگاه خودتون پروفایلش رو ریکاور می کنین و بعدش که تو پروفایل اون شخص میرید تو Download History ــش هر چیزی که دانلود کرده رو می تونین از اونجا دوباره دانلود کنین.

همه بازی ها رو ما داریم اینطوری می خریم و پولش هم نصف می کنیم. خیلی به صرفه اس :D.

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان لطفا یه نفر یه فروشگاه اینترنتی برای خرید بازی برنر مکس واقعی به من معرفی کنه. فقط اسم اون پی**** رو نیارید که سایتش داغونه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

بله. یکی از دوستاتون که بالفرض یه چیزی رو خریده، ازش اکانتش رو میگیرین. (میل و پسوورد) بعدش تو دستگاه خودتون پروفایلش رو ریکاور می کنین و بعدش که تو پروفایل اون شخص میرید تو Download History ــش هر چیزی که دانلود کرده رو می تونین از اونجا دوباره دانلود کنین.

همه بازی ها رو ما داریم اینطوری می خریم و پولش هم نصف می کنیم. خیلی به صرفه اس :D.

باید با همون پروفایل هم استفاده کرد دیگه؟
منظورم اینه چیزی که من دانلود کردم رو مثلا برادرم هم میتونه ازش تو پروفایل خودش استفاده کنه؟ اگه نه و باید خرید باید دوباره اونو دانلود کرد؟
ببخشید اگه زیاد سوال میکنم یکمی گیج شدم. الان لایو هم ندارم تست کنم.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین

این قسمتش رو متوجه نشدم:D یکم بیشتر توضیح بده:D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero

خب پسر تو که کارت اینه یوزر و پستو بده ماهم بازیهایی که دان کردیو دان کنیم.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
چه قدر طرفدار پیدا کردم :D

خب پسر تو که کارت اینه یوزر و پستو بده ماهم بازیهایی که دان کردیو دان کنیم.
اکانت خودم نیست. اکانت برای دوستمه و یک مسئله ی دیگه هم هست که هر 4 ماه یک بار می تونه این اکانت رو بده به کسه دیگه. (خودم امتحان نکردم این موضوع رو و از بچه های اینجا شنیدم! :D)

این قسمتش رو متوجه نشدم:D یکم بیشتر توضیح بده:D
وقتی که داری توی Live ثبت نام می کنی ازت یه آدرس Email و Pass می خواد. اگر اون رو به کس دیگه ای بدی اون هم می تونه اکانت تو رو با تمام چیزهایی که گرفتی داشته باشه یا به اصطلاح Recover کنه! به همین راحتی.

باید با همون پروفایل هم استفاده کرد دیگه؟
منظورم اینه چیزی که من دانلود کردم رو مثلا برادرم هم میتونه ازش تو پروفایل خودش استفاده کنه؟ اگه نه و باید خرید باید دوباره اونو دانلود کرد؟
ببخشید اگه زیاد سوال میکنم یکمی گیج شدم. الان لایو هم ندارم تست کنم.

تو با استفاده از اون اکانتی که بازی توش خریداری شده میای بالا و بازیت رو از حالت Trial به Full Game تغییر میدی. از این به بعد با هر اکانتی که توی کنسولت هست می تونی اون بازی رو انجام بدی و لازم نیست حتما با همون اکانت اولی کار کنی. الان فرضا من اکانتم رو بهت میدم و Mark Of the ninja رو دانلود می کنی و بعد از اون میری از طریق پروفایل خودت، داداشت یا هر پروفایل دیگه ای که تو کنسولت هست به راحتی اون بازی رو انجام میدی. :D
============================================================
در مورد به صرفه بودن این موضوع هم یه بار دیگه تاکید کنم. الان مثلا بازی Dust رو ما خریدیم 1200 پوینت یه چیزی در حدود 22000 تومان. پولش رو که بینمون تقسیم کردیم فی الواقع بازی در اومده 11000 تومان. :D

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
وقتی که داری توی Live ثبت نام می کنی ازت یه آدرس Email و Pass می خواد. اگر اون رو به کس دیگه ای بدی اون هم می تونه اکانت تو رو با تمام چیزهایی که گرفتی داشته باشه یا به اصطلاح Recover کنه! به همین راحتی.

این به پروفایل ربطی نداره؟یعنی مثلاً من با پروفایل خودم،ولی با یوزر و پسورد لایو یه نفر دیگه میتونم اون بازیهایی که اون دانلود کرده رو بدون پوینت دانلود کنم؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
این به پروفایل ربطی نداره؟یعنی مثلاً من با پروفایل خودم،ولی با یوزر و پسورد لایو یه نفر دیگه میتونم اون بازیهایی که اون دانلود کرده رو بدون پوینت دانلود کنم؟

کلا دو تا چیز مجزا هستن. وقتی شما Mail و Pass شخص دیگری رو می زنید کلا یه پروفایل جدید به دستگاهتون اضافه میشه و ربطی به پروفایل خودتون نداره :D پروفایل اون شخصی که بازی رو خریده یه چیزه و ماله شما یه چیز دیگه اس. ولی وقتی یه بازی رو کنسولی دانلود میشه محدود به یک پروفایل نیست و رو تمام پروفایلای کنسول قابل استفاده اس.

Got it؟

پ.ن: خودتون که یک بار این کار رو انجام بدین همه چیز دستتون میاد. یه کار کاملا مجانی و قانونی هستش. خطری هم قاعدتا نداره.

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
کلا دو تا چیز مجزا هستن. وقتی شما Mail و Pass شخص دیگری رو می زنید کلا یه پروفایل جدید به دستگاهتون اضافه میشه و ربطی به پروفایل خودتون نداره :D پروفایل اون شخصی که بازی رو خریده یه چیزه و ماله شما یه چیز دیگه اس. ولی وقتی یه بازی رو کنسولی دانلود میشه محدود به یک پروفایل نیست و رو تمام پروفایلای کنسول قابل استفاده اس.

Got it؟

پ.ن: خودتون که یک بار این کار رو انجام بدین همه چیز دستتون میاد. یه کار کاملا مجانی و قانونی هستش. خطری هم قاعدتا نداره.

البته برای بازی ها این جوریه ولی مثلا برای avatar iteme اینجوری نیست و فقط به وسیله ی همون پروفایل خریدار میشه ازشون استفاده کرد.
کارش که قانونی هست ولی مسلمآ یه راهی برای جلوگیری از سواستفاده اینجوری تعبیه کردن مثل همون قضییه ی 4 ماه یک بار که من تا حالا اونو نشنیده بودم.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
البته برای بازی ها این جوریه ولی مثلا برای avatar iteme اینجوری نیست و فقط به وسیله ی همون پروفایل خریدار میشه ازشون استفاده کرد.
کارش که قانونی هست ولی مسلمآ یه راهی برای جلوگیری از سواستفاده اینجوری تعبیه کردن مثل همون قضییه ی 4 ماه یک بار که من تا حالا اونو نشنیده بودم.

در مورد قسمت اول صحبتت کاملا درسته. اصلا همون اول که داری هر خریدی انجام میدی یه قسمتی هست به نام Limit on Use که اینا رو توضیح داده و همیشه چک می کنم که قانوناشون عوض نشه.
در مورد قسمت دوم والا من هم این قضیه 4 ماه رو از بچه های اینجا شنیدم و اصلا نمیتونم تایید یا تکذیبش کنم چون امتحان نکردم. توی PSN هم ما همچین حرکتی می زدیم ولی اونجا محدودیت دانلود داشت و بیشتر از 5 بار نمیتونستی دوباره دانلودش کنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر