همه چیز درباره ی Xbox Live

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام . دوستان برای لایو بازی کردن حتما باید پول داد و اکانت گلد خرید ؟! یا رایگان و با دیسک Full Stealth میشه بازی کرد ؟

سلام
بله باید پول داد
قبلا یعنی تا چند ماه پیش رایگان گلد میداد ولی الان دیگه نمیده.باید بخری.

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام من آخرین داشبورد دارم می خوان به xbox live وصل شم اما پیغامی یرای ساخت گیمر تگ بهم نمی ده، وصل شدن به xbox live تست کردم مشکلی نداشت من می خوام پروفایل خودم تبدیل به گیمرتگ کنم چطوری این کارو بکنم

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان یه سئوال داشتم:
من الان 2 تا اکانت دارم یکی آمریکا و یکی انگلیس... اکانت اصلیم آمریکا هست...
اگه من الان با اکانت انگلیسم کد انلاین بتل 3 رو بخرم میتونم با اکانت اصلیم آنلاین بزنم؟؟؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان یه سئوال داشتم:
من الان 2 تا اکانت دارم یکی آمریکا و یکی انگلیس... اکانت اصلیم آمریکا هست...
اگه من الان با اکانت انگلیسم کد انلاین بتل 3 رو بخرم میتونم با اکانت اصلیم آنلاین بزنم؟؟؟

نه دیگه نمیشه .شما بری هر کدوم بخری فقط با اون میتونی انلاین بزنی.

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
من 2 تا اکانت دارم یکی آمریکا و یکی انگلیس... اکانت اصلیم آمریکا هست...
اگر DLC (از اکانت انگلیس ) بخرم میتونم تو اکانت اصلیم (آمریکا) بازی کنم ( DLC که نیاز به آنلاین نداشته باشه ) ؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من 2 تا اکانت دارم یکی آمریکا و یکی انگلیس... اکانت اصلیم آمریکا هست...
اگر DLC (از اکانت انگلیس ) بخرم میتونم تو اکانت اصلیم (آمریکا) بازی کنم ( DLC که نیاز به آنلاین نداشته باشه ) ؟

دوست عزیز دو یا سه پست بالاترو ببین خودت میفهمی.

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
يكي به من يه سري عدد تو پيام فرستاد بعد پرسيدم گفت
M2ARP Unknown is spamming and hacking acc sending ppl personal numbers if u havent already change your privacy
settings so ur protected
هك شدم؟

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
اقا یه سایت معتبر که الان یه ماه اکانت گلد بفروشه معرفی کنین. هر سایتی میرم تموم کرده. گلد لازمم. هر چه سریع تر بهتر...:d

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
با سلام

من حدودا دو ماه پیش lt3 ریختم و از اون به بعد به لایو نرفتم دلیلشم این بود که شخصی که برام lt3 را ریخت گفت اگر باز هم بری تو لایو یه سری بازی ها را ( فکر کنم منظورش همون burn max بود ) را اجرا نمیکنه میخواستم بدونم ایا این حرف درسته ؟ یعنی اگر به لایو وصل شم lt 3 از بین میره و همون فایل dead دوباره میاد رو دستگاهم ؟؟

لطفا راهنمایی کنید

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اقا یه سایت معتبر که الان یه ماه اکانت گلد بفروشه معرفی کنین. هر سایتی میرم تموم کرده. گلد لازمم. هر چه سریع تر بهتر...:d
matrixgame.ir
game-ir.com

بازي هايه كينكت نياز به ديسك و رايته مخصوص دارن؟يا نه ميشه با ديسك هايه معمولي انلاين بازي كرد؟
بعضیهاشون نه بعضیهاشون آره
اونایی که xgd3 هستند باید رایت مخصوص بشن به عبارتی برنرمکس باشن و اونایی که معمولی هستند نیازی نیست.با این دوتا میتونی راحت لایو بزنی البته پچ شده هم باید باشن
با سلام

من حدودا دو ماه پیش lt3 ریختم و از اون به بعد به لایو نرفتم دلیلشم این بود که شخصی که برام lt3 را ریخت گفت اگر باز هم بری تو لایو یه سری بازی ها را ( فکر کنم منظورش همون burn max بود ) را اجرا نمیکنه میخواستم بدونم ایا این حرف درسته ؟ یعنی اگر به لایو وصل شم lt 3 از بین میره و همون فایل dead دوباره میاد رو دستگاهم ؟؟

لطفا راهنمایی کنید

سلام
با وصل شدن به لایو یه آپدیت برای کنسولت میاد که ورژن داشبوردتو عوض میکنه و ال تی 3 کنسول نمیپره.
برای آنلاین بازی کردن هم اونایی که xgd3 هستنو برنرمکس تهیه کن و پچ شده راحت میتونی لایو بزنی.

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام من می خوام انلاین پس b3 رو بگیرم ولی الان که به خاطر تحریم کلا ترکیده ! کسی روشی بلده !؟!؟!؟ بعد الان دوباره پوینت بگیریم میشه reedeem کرد یا اون هم بلاک میشه ؟

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام من می خوام انلاین پس b3 رو بگیرم ولی الان که به خاطر تحریم کلا ترکیده ! کسی روشی بلده !؟!؟!؟ بعد الان دوباره پوینت بگیریم میشه reedeem کرد یا اون هم بلاک میشه ؟
دوست عزیز شما چیز پی ان رو با XBOX شیر کنید میتونید انلاین پس بگیرید/یا اینکه بدید یکی از دوستان براتون بگیرن.
پوینت رو بله من خودم تا حالا چند سری ریدم کردم مشکلی پیش نیومده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر