همه چیز درباره ی Xbox Live

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
اقا من این اپدیت رو هم نصب کردم ولی باز بعد اینکه اینترنتش درست شد واسه وصل شدن به لایو ارور میده ولی اپدیت نمیخواد!!!چیکار کنم؟!چرا اینجوریه اخه؟!

---------- نوشته در 01:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 AM ارسال شده بود ----------

عکسم گزاشتم ببینین مشکل چیه!؟

78252697607658157180.jpg
62699425877952436801.jpg

shahkey

کاربر سایت
Jun 13, 2012
26
نام
عرفان
قبلا 3 تا اکانت لایو می ساختی بهت یک ماه گلد رایگان می داد الان نمی دونم هنوز هست یا نه؟الان با 2 یورو یا 1 دلار می توانی یک ماه گلدبگیری منتهی باید credit card داشته باشی.برای اینکه ببینی چی هستی برو تو biling information و ببین location کجا خورده اگر خودت انتخاب نکردی احتمالا english است.بایت برای خرید point حتما EU باشه .
موفق باشید.

اقا ممنون از جوابت کشور رو پیدا کردم ولی اکانت گلد خیر - من وقتی گیمترگ ساختم از سایت نوع اکانت رو زدم free و الان تو پروفایلم نوشته free accont باید موقع انتخاب اکانت گلد میزدم ؟ 1 نوضیح بدبد لطفا من کنسولم اولین باره وصل میکنم لایو پس باید اکانت گلد رایگان داشته باشم چرا ندارم ؟ :((

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اقا ممنون از جوابت کشور رو پیدا کردم ولی اکانت گلد خیر - من وقتی گیمترگ ساختم از سایت نوع اکانت رو زدم free و الان تو پروفایلم نوشته free accont باید موقع انتخاب اکانت گلد میزدم ؟ 1 نوضیح بدبد لطفا من کنسولم اولین باره وصل میکنم لایو پس باید اکانت گلد رایگان داشته باشم چرا ندارم ؟ :((

منم دیروز وصل شدم به لایو که اکانت گلد رایگان یه ماهه بگیرم که متاسفانه دیدم مایکروسافت این قانونشو برداشته و باید 1 دلار بدی تا بتونی فعالش کنی
منم بیخیال شدم و فردا پس فردا دارم میرم گلد 3 ماهه بخرم
در ضمن کسی میدونه از کجا گلد بخرم؟؟؟؟
مغازه باشه بهتره چون این اینترنتیا یه نمه شک دارم.چون اس ام اس میکنن کدارو منم شک دارم که نکنه کدارو برای 10 نفر دیگه هم فرستاده باشن؟هان؟

unch4rted

کاربر سایت
Sep 17, 2011
35
نام
PeYmaN
منم دیروز وصل شدم به لایو که اکانت گلد رایگان یه ماهه بگیرم که متاسفانه دیدم مایکروسافت این قانونشو برداشته و باید 1 دلار بدی تا بتونی فعالش کنی
منم بیخیال شدم و فردا پس فردا دارم میرم گلد 3 ماهه بخرم
در ضمن کسی میدونه از کجا گلد بخرم؟؟؟؟
مغازه باشه بهتره چون این اینترنتیا یه نمه شک دارم.چون اس ام اس میکنن کدارو منم شک دارم که نکنه کدارو برای 10 نفر دیگه هم فرستاده باشن؟هان؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
اقا من این اپدیت رو هم نصب کردم ولی باز بعد اینکه اینترنتش درست شد واسه وصل شدن به لایو ارور میده ولی اپدیت نمیخواد!!!چیکار کنم؟!چرا اینجوریه اخه؟!

---------- نوشته در 01:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 AM ارسال شده بود ----------

عکسم گزاشتم ببینین مشکل چیه!؟

78252697607658157180.jpg
62699425877952436801.jpg

کسی مشکل مارو حل نمیکنه؟ ارور لایو کانکشن میده...همه کارا رو هم امتحان کردم ولی نشد! این nat رو اگه یکی مردونه اموزش بده خیلی خوبه....مودمم هم dlink هست قسمت nat پیدا کردم ولی از اونجا به بعدش رو بلد نیستم...

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
کسی مشکل مارو حل نمیکنه؟ ارور لایو کانکشن میده...همه کارا رو هم امتحان کردم ولی نشد! این nat رو اگه یکی مردونه اموزش بده خیلی خوبه....مودمم هم dlink هست قسمت nat پیدا کردم ولی از اونجا به بعدش رو بلد نیستم...

یکی از دلایلش میتونه بسته بودن Port ها باشه
که از طریق NAT باید پروت ها رو معرفی کنی

وارد قسمت NAT مودم که شدی
روی گزینه ی ADD کلیک کن و پروت های زیر رو معرفی کن

• Port 88 (UDP)
  • Port 3074 (UDP and TCP)
  • Port 53 (UDP and TCP)
  • Port 80 (TCP)

تصویر :

bolw5po8s9ag7awyxv3h.jpg

1. یه اسم به دلخواه واسش انتخاب کن
2. IP مورد نظر ...
3. معرفی پورت ها

البته اینم بگم که این Port ها واسه یه IP خاص تعریف میشن
یعنی اگه پورت ها رو مثلا برای IP 192.168.1.11 باز کردی
باید IP ایکس باکست رو 192.168.1.11 بدی

A.Z200

کاربر سایت
Sep 16, 2011
9
نام
Ileia
سلام دوستان . من تازگی به XBOX LIVE ملحق شدم اما هر کاری می کنم نمی تونم FREE GOLD ACOUNT را بگیرم و میگه که در Billing information شما مشکل وجود داره . باید برای گرفتن Billing information دقیق و به دست آوردن
FREE GOLD ACOUNT چی کار کنم؟

Fifa2013

کاربر سایت
Jul 8, 2012
59
یه سوال من مودم وایمکس دارم ولی با کابل lan وصل میشم . کابلمو زدم بعدش وصل شد یه آپدیت خواست اوکی کردم الان میخوام وصل شم که اکانت بسازم یه اروری میده میگه مودم سی ثانیه خاموش کن و این حرفا حالا چیکار کنم ؟ هر کار کردم نشد ... یوزر و پسووردم اوکی کردم ولی نشد ... جون من کمک کنین ...

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام
آپدیت جدیدی تو لایو اومده
16091
چیکارش کنیم؟؟؟؟؟؟
البته من امروز لایو بودم بهم نگفت آپدیت کن.الان هم از سایت c4 فهمیدم
بگید مشکل داره یا نه؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir

---------- نوشته در 08:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:58 PM ارسال شده بود ----------

من هم دقيقا همين مشكل رو داشتم كه اخرش فهميدم مشكل از خطه تلفن .يه بار امتحاني مودمتو ببر به يه خطه ديگه وصل كن ببين جواب ميده(يا يه پريزه ديگه) باس من كه حل شد ...​

BigB

کاربر سایت
Jul 28, 2012
6
نام
حسام
آقا من 15574 دارم، با ال تی 3، تا حالا وصل نشدم لایو، ولی همین که می خوام وصل شم می زنه اتوماتیک آپدیت کنه، چی کارش کنم؟ تو سایت c4eva چیزی ندیدم. دشبورد جدید هم یه دونه بتا اومده که هنوز پابلیک نیس، یه دونه گیرز 2 با stealth patch کامل فقط ران شده رو کنسول، چی کار کنم؟ بذارم آپدیت رو انجام بده یا نه؟ چی هست اصن این؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
آقا من 15574 دارم، با ال تی 3، تا حالا وصل نشدم لایو، ولی همین که می خوام وصل شم می زنه اتوماتیک آپدیت کنه، چی کارش کنم؟ تو سایت c4eva چیزی ندیدم. دشبورد جدید هم یه دونه بتا اومده که هنوز پابلیک نیس، یه دونه گیرز 2 با stealth patch کامل فقط ران شده رو کنسول، چی کار کنم؟ بذارم آپدیت رو انجام بده یا نه؟ چی هست اصن این؟

مطمئنی؟
من که داشبوردم 14 نمیدونم چی چی بود وصل شدم به لایو آپدیت کرد تازه شد 15574نکنه کینکت به کنسولت وصله؟اگه آره بزن بره
اگه نه شک دارم.کینکتو نزن به کنسول برو لایو ببین بازم آپدیت میخواد؟
در ضمن به لایو وصل شی اکانت هم بسازی بهت گلد رایگان یه ماهه نمیده
باید خودت از سایتها بخری
در ضمن من امروز gears 2 رو گذاشتم هیچ کسیو پیدا نکردم.فکر کنم همه رفتن gears 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر