همه چیز درباره ی Xbox Live

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
ییخشید دوستان باز هم کمک فوری میخواستم(خوشبختانه مراحل شبکه ایی کردن و وصل شدن به لاو رو بلا خره تمام کردم)اما باز به مشکل جدید بر خوردم موقع وصل شدن بید یه id دورست کنم بعد مر حله بعدی دو تا کد ازم میخواد که نمیفهمم منظورش کدوم کد هست(credit card numberوverification code)دوستان این دوتا کد رو کجا نوشته ؟؟؟؟؟؟:((

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
با تشکر فراوان ازhotgoal

از این دستور که تو خوده سایت هست استفاده کن به نتیجه میرسی :
ابتدا مثل بچه های خوب کامپیوترت رو روشن می کنی بعد 360 و pc رو با اون کابل داخل جعبه به هم وصل می کنی! بعد که وصل کردی خود کامپیوتر اول دیتکت می کنه( این جا باید چند دقیقه صبر کنی تا کارش تموم شه)
بعد از اینکه دیتک کرد احتمال زیاد اروری کنار ساعت ویندوزت نمایش می ده!
1- کابل رو از پشت pc خارج کن
2-برو تو control panel و network connection روی local کلیک کن و از پنجره باز شده روی internet protocol کلیک کن و بعد propertic رو (دکمه پایین کادر) بزن.
3- use the following ip ... رو فعال کن و به ترتیب زیر اعداد رو وارد کن
ip : 192.168.0.1
subnet : 255.255.255.0
و dns رو و gateaway رو خالی بذار. این پنجره رو ok کن و ببند.
4- اون اکانتی که می خوای بالاهاش به اینترنت وصل شی رو توی همون کنترل پنل روش رایت کلیک کن و از منوی باز شده روی propertic کلیک کن. بعد تب advance رو انتخاب کن و توش گزینه allow other network.. رو فعال کن
5- حالا کابل رو وصل کن و برو توی داشبورد قسمت network setting (داشبورد کنسولا!!! )
بعد این ها رو وارد کن
IP address: 192.168.0.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.0.1
حالا موقعی که done رو بزنی ازت می پرسه test xbox live connection حالا ok کن . شروع می کنه به بررسی کردن و احتمالا شر کردن connection درست انجام شده ( برای من که اینطوری بود) حالا می تونی بری تو بلید xbox live و وصل شی

مهم : دقت کن قبل از همه این کارها firewall رو خاموش کنی حتی ماله ویندوز رو . مشکلی بو پی ام بده
با تشکر فراوان ازhotgoal:love:

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
دو تا سوال
1.فرقهای درایور سامسونگ و هیتاچی تو چی هستش
2.اگه کنسول بن شده بشه ایا میشه از درایور سامسونگ گذشت

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یه سوال :

من یه Gamertag قبلا داشتم .

و همه ی Gamerscore هام تو اونه .

حالا یه TAG دیگه ساختم .

راهی برای کپی کردن gamerscore & achievment هست یا نه ؟

ممنون

Tamjidzad

کاربر سایت
Jul 18, 2007
25
xboxlive

باید عرض کنم این کار داره انجام مشه من خودم تو wining eleven x نفر 364 هستم میتونید arash tamjidzad رو تو سایت www.xbox.com اد کنید و ببینید در ضمن دوستمون راست میگه که باید پول بپردازید با ایمیل من تماس بگیرید من براتون این کار رو میکنمtamjidzad@gmail.com

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
امين جان من امتحان كردم ولي همون مشكلي برام پيش اومد كه شما در صفحه ي دوم مطرح كردي ... البته ماله من از اول اين ارور رو ميداد ... هم آي پي يه سرور رو امتحان كردم هم اسمه 5000 تا سايت رو هم امتحان كردم ... چرا نميشه ؟؟؟ اينم عكسه ارور :
6chc8co.jpg

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
امين جان من امتحان كردم ولي همون مشكلي برام پيش اومد كه شما در صفحه ي دوم مطرح كردي ... البته ماله من از اول اين ارور رو ميداد ... هم آي پي يه سرور رو امتحان كردم هم اسمه 5000 تا سايت رو هم امتحان كردم ... چرا نميشه ؟؟؟ اينم عكسه ارور :
6chc8co.jpg
توی داس این فرمان رو بزن :

PING + IP ADRESS -t

مثال :

ping 172.60.0.30 -t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر